Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

3 moderne appartementen in Vinkuran, Istrië met privéterras 141-00125-HR1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Parterre
woonkamer
TV (satelliet)
balkon of terras
woonkeuken
fornuis (elektrisch)
koffiezetapparaat

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
slaapkamer
2x 1-pers. bed (90 x 200 cm)
badkamer
douche
toilet
terras
Algemeen
airconditioning, tuin (gedeeld met andere gasten), BBQ, parking, haardroger
Borgsom
€ 100 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Jaap van der Heiden
Verblijf van 9 september 2023 tot 16 september 2023
12 september 2023

Mirna is heel rustig gelegen in een straat met weinig verkeer en weinig huizen. Mirna is eenvoudig ingericht. De bedden zijn prima.De foto's zijn gedateerd. De keuken en de douche zijn vernieuwd. Er is geen combi-oven, wel een magnetron. Het naastgelegen appartement wordt niet meer verhuurd, waardoor je de tuin en de grote bbq geheel voor jezelf hebt. Mirna ligt op loopafstand van strand en zee. De eigenaren wonen boven en zijn zeer vriendelijk. Ze spreken een beetje Duits en een beetje Engels. Vinkuran is niet super toeristisch zoals Pula. Van hieruit kun je prima fiets- en autotochtjes maken langs de fantastische kust.