Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

4 persoons vakantie huis in Ebeltoft-By Traum 64284-1

4 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €255 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dieses bezaubernde Ferienhaus liegt nur 200 Meter vom Strand entfernt und ist der perfekte Ort für eine vierköpfige Familie, um einen entspannten Urlaub am Meer zu genießen. Dank der durchdachten Raumaufteilung bietet das Haus ein komfortables Elternschlafzimmer und ein separates Kinderzimmer – für Privatsphäre und Zweisamkeit. 2021 wurde das Haus geschmackvoll modernisiert: Große Fenster sorgen für viel Tageslicht und eine großzügige Holzterrasse erweitert den Wohnraum nach draußen. Im Inneren gehen Küche, Essbereich und Wohnzimmer nahtlos ineinander über und schaffen eine warme und einladende Atmosphäre zum Kochen, Essen und Verweilen mit der Familie. Draußen erwartet Sie eine baumbestandene Rasenfläche, auf der Kinder ungestört spielen können, während die Eltern den Morgenkaffee, die Nachmittagssonne oder das Abendessen im Freien genießen. Die Lage ermöglicht es Ihnen, Strandtage zu genießen, wann immer Sie möchten, aber in der Nähe gibt es noch viel mehr zu entdecken. Die Umgebung bietet malerische Wander- und Radwege, ideal, um die natürliche Schönheit der Küste und der Landschaft zu entdecken. Für Abenteuerlustige ist der Ebeltoft Mountainbike-Track nur 3,6 km entfernt und verspricht jede Menge Spaß und Herausforderung. Familien werden auch einen Ausflug zum Øer Maritime genießen, wo der Anblick von Schleusen, Häfen und Booten dem Urlaubserlebnis eine charmante Note verleiht. Dieses Ferienhaus vereint Komfort, lichtdurchflutete Innenräume und eine fantastische Lage in der Nähe des Meeres und familienfreundlicher Attraktionen und bietet alles, was Sie für einen unvergesslichen Urlaub in Dänemark brauchen. Bitte beachten Sie, dass das Objekt nicht an Jugendgruppen vermietet wird.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
woon/slaapkamer
TV
kachel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x stapelbed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
verwarming (elektrisch), lucht-lucht warmtepomp, sandy beach
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.040, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Niet aanwezig
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Marianne - Vejle
Verblijf van 13 juni 2026 tot 20 juni 2026
23 juni 2026

Mooi huis, goed ingericht. Alles wat je nodig hebt. Alleen een magnetron ontbreekt. Mooie locatie dicht bij water en natuur. Het gazon is niet gemaaid. Er wordt te veel onkruid gewied, zowel voor als achter. De tegels zijn erg glad en ongelijk.

Ralf - Berlin
Verblijf van 3 juni 2026 tot 12 juni 2026
15 juni 2026

Het huis was schoon, de keuken netjes, maar er ontbrak een broodrooster. In de slaapkamer was een verwarmingskabel amateuristisch gerepareerd – GEVAAR! Het terras was groot maar niet geveegd, de tafel was vies, de vaatwasser was te klein (grote borden pasten er niet in) en er waren maar twee kommen voor ontbijtgranen/salade voor vier personen. De stofzuigerslang was verstopt en het pad naar het huis zat vol gevaarlijke struikelblokken. Er hingen geen kleren in de kasten. Het gazon was al eeuwen niet gemaaid en de hond pikte minstens vijf teken per dag op. Aanbevelingen: "De restaurants op het fregat Jylland, Brasserie 1864 in de haven, Stockfisch, en het café in Ør Maritime Havn, direct bij de ingang van wat ik 'Klein Venetië' noem, waren geweldig, gezellig en goedkoop. In de oude stad vind je geen souvenirs. Het ijs bij het oude stadhuis was groot en daarom de prijs zeker waard! Mijn favoriete bestemmingen sinds 1990 zijn altijd de stranden van Elsegarde en Boeslum geweest. Er is niets meer te beleven bij de veerhaven."

Ralf - Berlin
Verblijf van 3 juni 2026 tot 12 juni 2026
15 juni 2026

Het huis was schoon, de keuken netjes, maar er ontbrak een broodrooster. In de slaapkamer was een verwarmingskabel amateuristisch gerepareerd – GEVAAR! Het terras was groot maar niet geveegd, de tafel was vies, de vaatwasser was te klein (grote borden pasten er niet in) en er waren maar twee kommen voor ontbijtgranen/salade voor vier personen. De stofzuigerslang was verstopt en het pad naar het huis zat vol gevaarlijke struikelblokken. Er waren geen kasten om kleren op te hangen om te strijken. Het gazon was al lang niet gemaaid en de hond pikte minstens vijf teken per dag op. Aanbevelingen: "De restaurants op het fregat Jylland, Brasserie 1864 in de haven, Stockfisch, en het café in Ør Maritime Havn, direct bij de ingang van wat ik 'Klein Venetië' noem, waren geweldig, gezellig en goedkoop. In de oude stad vind je geen souvenirs. Het ijs bij het oude stadhuis was groot en daarom de prijs zeker waard! Mijn favoriete bestemmingen sinds 1990 zijn altijd de stranden van Elsegarde en Boeslum geweest. Er is niets meer te beleven bij de veerhaven."

Alexander - Deutschland/ Detmold.
Verblijf van 22 mei 2026 tot 25 mei 2026
28 mei 2026

Voor die prijs is het prima. Aanbevelingen: Veel plezier!

Alexander - Deutschland/ Detmold.
Verblijf van 22 mei 2026 tot 25 mei 2026
28 mei 2026

Voor die prijs is het prima. Aanbevelingen: Veel plezier!

Ivanov
Verblijf van 19 mei 2026 tot 20 mei 2026
23 mei 2026

De combinatie van binnen- en buitenruimte is prettig. Ik heb genoten van de knusse woonkamer en de comfortabele buitenruimte.

Bounou
Verblijf van 25 april 2026 tot 28 april 2026
1 mei 2026

Een betaalbare optie die geen concessies doet aan comfort of ruimte. Perfect gelegen om de nabijgelegen bezienswaardigheden te verkennen.

GONSALVES
Verblijf van 3 april 2026 tot 6 april 2026
9 april 2026

Een bezoek aan deze plek deed me denken aan eerdere verblijven in luxe hotels, maar dan met meer charme. De aandacht voor details, zoals de airconditioning en de goed georganiseerde keuken, waren voor mij echt opvallend. Alles leek zorgvuldig geregeld om onze ervaring als gezin zo aangenaam mogelijk te maken.

Gisbergen
Verblijf van 17 maart 2026 tot 19 maart 2026
22 maart 2026

De service was van begin tot eind probleemloos, waardoor ik me zonder afleiding op mijn werk kon concentreren. De rustige locatie droeg hieraan bij, omdat ik me gedurende mijn hele verblijf gemakkelijk kon focussen.

Partington
Verblijf van 26 februari 2026 tot 28 februari 2026
3 maart 2026

Kinderen vonden het heerlijk om op het gazon te spelen. Ideaal voor gezinnen.

Nicole - Hamburg
Verblijf van 20 februari 2026 tot 27 februari 2026
2 maart 2026

nan Aanbevelingen: De ligging van dit huis vlakbij het strand is fantastisch!

Nicole - Hamburg
Verblijf van 20 februari 2026 tot 27 februari 2026
2 maart 2026

nan Aanbevelingen: De ligging van dit huis vlakbij het strand is fantastisch!

D'Amico-Kuban
Verblijf van 10 februari 2026 tot 12 februari 2026
15 februari 2026

De grote ramen in dit vakantiehuis maakten echt indruk op me. Ze lieten veel licht binnen, waardoor de kamer uitnodigend en warm aanvoelde. Ik genoot ervan om 's ochtends mijn koffie op het terras te drinken en van de zon te genieten, precies wat ik nodig had tijdens mijn reis.

Ziegler
Verblijf van 2 februari 2026 tot 4 februari 2026
7 februari 2026

Ons gezin heeft genoten van een verblijf in Øer Maritime! Deze accommodatie bood niet alleen een goede uitvalsbasis, maar ook leuke momenten thuis, zoals samen koken in de prachtige open keuken.

Diesch- de Visser
Verblijf van 15 januari 2026 tot 18 januari 2026
21 januari 2026

Ik wilde iets betaalbaars zonder in te boeten op comfort, en deze plek voldeed aan al mijn verwachtingen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden zonder de bank te breken.

van Veghel
Verblijf van 16 december 2025 tot 21 december 2025
24 december 2025

Dicht bij het strand. Gemakkelijke toegang.

Sieber
Verblijf van 30 november 2025 tot 5 december 2025
8 december 2025

Deze plek biedt comfortabele faciliteiten om thuis te werken, met name een aparte ruimte met uitzicht op de natuur. Daardoor was de balans tussen werk en ontspanning tijdens mijn verblijf erg prettig.

Olha - Randers
Verblijf van 12 september 2025 tot 19 september 2025
22 september 2025

Ik heb hier mijn vakantie met mijn kinderen doorgebracht en het was een fantastische ervaring. Het huisje is klein, maar erg schoon, gezellig, comfortabel en licht. Het ligt op slechts 3 minuten van het strand. Alles was zoals beschreven. Ik kom hier deze zomer zeker weer terug.

Olha - Randers
Verblijf van 12 september 2025 tot 19 september 2025
22 september 2025

Ik heb hier mijn vakantie met mijn kinderen doorgebracht en het was een geweldige ervaring. Het huisje is klein, maar erg schoon, gezellig, comfortabel en licht. Het ligt op slechts 3 minuten van het strand. Alles was zoals beschreven. Ik kom hier deze zomer zeker weer terug.

Gitte - Tureby
Verblijf van 30 augustus 2025 tot 6 september 2025
9 september 2025

Een leuk huisje. Absoluut een aanrader.

Gitte - Tureby
Verblijf van 30 augustus 2025 tot 6 september 2025
9 september 2025

Een leuk huisje. Absoluut een aanrader.

Nadia - Sønderborg
Verblijf van 19 juli 2025 tot 26 juli 2025
29 juli 2025

Leuk huisje met omheinde tuin voor honden. De keuken is goed uitgerust. Er is echter geen wifi. Gelegen vlakbij een prachtig strand. Aanbevelingen: Als u 400 meter verder langs het strand loopt, komt u bij een prachtig, zeer ondiep en kindvriendelijk zandstrand.

Nadia - Sønderborg
Verblijf van 19 juli 2025 tot 26 juli 2025
29 juli 2025

Leuk huisje met omheinde tuin voor honden. De keuken is goed uitgerust. Er is echter geen wifi. Gelegen vlakbij een prachtig strand. Aanbevelingen: Als u 400 meter verder langs het strand loopt, komt u bij een prachtig, zeer ondiep en kindvriendelijk zandstrand.

Elena - Niedersachsen
Verblijf van 5 juli 2025 tot 12 juli 2025
15 juli 2025

Klein, charmant vakantiehuis in een bosrijke omgeving. Aanbevelingen: Het nabijgelegen strand. Ebeltoft, Aarhus... er is genoeg te ontdekken. Wandelen en fietsen zijn ook een absolute aanrader.

Daniel - Altenholz - Klausdorf
Verblijf van 19 mei 2025 tot 26 mei 2025
29 mei 2025

In goede staat, ruime woonkamer, heerlijk terras en een fantastische omgeving. Helaas geen wifi. Aanbevelingen: Als u van een rustige omgeving houdt, is dit de perfecte plek. Geniet van wandelingen op het strand of fietstochten in de omgeving.

Daniel - Altenholz - Klausdorf
Verblijf van 19 mei 2025 tot 26 mei 2025
29 mei 2025

In goede staat, ruime woonkamer, heerlijk terras en een fantastische omgeving. Helaas geen wifi. Aanbevelingen: Als u van een rustige omgeving houdt, is dit de perfecte plek. Geniet van wandelingen op het strand of fietstochten in de omgeving.

Johnny - Grenaa
Verblijf van 21 februari 2025 tot 23 februari 2025
26 februari 2025

Uitstekend vakantiehuisje, niet ver van het kiezelstrand, afgelegen en rustig gelegen. De woonkamer en keuken zijn mooi en recent gerenoveerd.

Laila - Gråsten
Verblijf van 7 februari 2025 tot 10 februari 2025
13 februari 2025

Minimalistisch. Geweldige locatie. Prachtige omheinde tuin. Geen internet. Mooi ingericht huis. Wel een kleine vaatwasser en weinig schoonmaakservice. Maar verder een prachtig huis, ik zou het zeker nog eens huren. Aanbevelingen: Het stadje Ebeltoft. Mooie wandelroutes in de omgeving.

Benny - Brabrand
Verblijf van 21 december 2024 tot 27 december 2024
30 december 2024

Oké, de afzuigkap ontbreekt en de lekbak moet vervangen worden. Verder in goede staat. De afvoer van de wastafel in de badkamer lekt. Aanbevelingen: Vakantiepark, Ebeltoft, wandelen langs het strand en in het bos.

Sabrine - Esbjerg
Verblijf van 17 mei 2024 tot 20 mei 2024
23 mei 2024

Het was er gezellig en had vanaf het moment dat je binnenstapte een echte zomerhuis-sfeer. Er heerste meteen een gevoel van rust. Aanbevelingen: Neem muggenspray mee, want er zijn echt heel veel muggen in de tuin. Geniet verder gewoon van de oude voetgangersstraat van Ebeltoft, de fregat Jylland en de natuur rondom het zomerhuis.

KAZARINOVA
Verblijf van 10 april 2024 tot 23 april 2024
26 april 2024

We hebben hier een fantastische tijd gehad! De gastheren waren vriendelijk en het huis was goed ingericht en comfortabel. Het lag ook dicht bij een aantal prachtige stranden, wat ons zomerverblijf nog aangenamer maakte.

Collin-Lefebvre
Verblijf van 28 november 2023 tot 10 december 2023
13 december 2023

We hebben hier een heerlijk weekend doorgebracht met vrienden. Het huis was ruim genoeg voor ons vieren en had een geweldige sfeer. Dichtbij verschillende eetgelegenheden. We hebben vooral genoten van onze maaltijd bij Cafe Løcroq.

Olofsson
Verblijf van 6 november 2023 tot 13 november 2023
16 november 2023

Goede locatie in de buurt van Ebeltoft. De plek was ruim genoeg voor onze groep en we vonden het fijn dat er een koelkast en vaatwasser aanwezig waren. Het enige minpunt was dat er geen WiFi beschikbaar was, wat teleurstellend was voor het plannen van onze dagen.

Jelena - Prague
Verblijf van 24 juni 2023 tot 1 juli 2023
4 juli 2023

Ligging. Het huis ligt vlakbij het strand en heeft een groot perceel. Ook de woonkamer is comfortabel ingericht. Aanbevelingen: Museum Farvergardeb en Maltfabrikken in Ebeltoft.

Dar
Verblijf van 8 mei 2023 tot 16 mei 2023
19 mei 2023

Prachtig vakantiehuis, Rustige ligging nabij strand Boeslum, ideaal om te ontspannen,

jens - samsø
Verblijf van 28 maart 2023 tot 31 maart 2023
3 april 2023

Over het algemeen prima, maar een paar kleine dingen zoals ontbrekende leeslampjes, een deurmat en meer tv-programma's dan alleen de Deense. dr 1. / De houtkachel en het koffiezetapparaat (het filter is kapot) ontbreken. De vaatwasser hoort in de keuken te staan en niet bij een buitendeur. / Bij de ingang ligt een boomstronk op de weg.

Rønning
Verblijf van 1 december 2022 tot 13 december 2022
16 december 2022

Super schoon en gezellig, perfect voor een kleine familievakantie!

Sundaresan
Verblijf van 28 november 2022 tot 5 december 2022
8 december 2022

We hebben een heerlijk verblijf gehad in vakantiehuis Ebeltoft! Het huis was schoon en van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden na een dagje verkennen. De kinderen waren dol op de stapelbedden en we waardeerden de rustige ligging vlakbij het strand.

Lis - Sæby
Verblijf van 29 augustus 2022 tot 5 september 2022
8 september 2022

Prachtige locatie. Echt een fijne keuken-eetkamer met veel ruimte.

Bo Meier - Augustenborg
Verblijf van 9 juli 2022 tot 16 juli 2022
19 juli 2022

Prachtige, ruime woonkamer met de mogelijkheid om deze te openen naar het terras en de buitenruimte. Op korte afstand van een heerlijk strand. Rustige en vredige omgeving. Aanbevelingen: Verken Djursland eens goed - er zijn talloze mogelijkheden voor fantastische ervaringen. Zowel in de natuur als in de vele attracties op korte afstand.

Jørgensen
Verblijf van 18 juni 2022 tot 25 juni 2022
28 juni 2022

Gezellig en eenvoudig vakantiehuis, De indeling was praktisch, hoewel we iets meer ruimte in de woonkamer hadden gewild, Goede toegang tot nabijgelegen attracties zoals Museum Ostjylland Ebeltoft,

Nissen
Verblijf van 23 mei 2022 tot 2 juni 2022
5 juni 2022

Ruim en comfortabel, maar ook super privé, Ik vond de huisdiervriendelijke sfeer geweldig, Geweldige plek om Ebeltoft te verkennen - Museum Ostjylland ligt op korte rijafstand, Het is echt een sfeer, eerlijk gezegd,

Johansen
Verblijf van 13 maart 2022 tot 23 maart 2022
26 maart 2022

Fijne plek voor een weekendje weg! De sfeer was ontspannen en de twee slaapkamers waren goed ontworpen. We hebben genoten van de cafés in de buurt, zoals Café Moeslund. Het enige minpuntje was de eindschoonmaak, maar al met al was het de moeite waard.

Pelka
Verblijf van 29 juni 2021 tot 11 juli 2021
14 juli 2021

Charmant vakantiehuis! Het was de perfecte uitvalsbasis voor onze avonturen rond Ebeltoft. We waren dol op de nabijgelegen wandelpaden en stranden. Het enige nadeel was het ontbreken van wifi, maar we konden het prima zonder doen!

Arjomand
Verblijf van 18 maart 2021 tot 27 maart 2021
30 maart 2021

Het huis is mooi, schoon en gezellig. Perfect om te ontspannen met vrienden. De stranden in de buurt zijn geweldig, vooral Boeslum Beach. Ik wilde eigenlijk niet naar huis. Een echte aanrader!

Werdecker
Verblijf van 12 juli 2020 tot 23 juli 2020
26 juli 2020

Al met al een prettige ervaring! Het huis was schoon en netjes, hoewel we de verwarming aanvankelijk wat lastig vonden om te regelen. De locatie is gunstig, dicht bij de luchthaven van Aarhus en een aantal leuke eetgelegenheden zoals Café Moeslund.

Nieuwenhuize
Verblijf van 18 januari 2020 tot 1 februari 2020
4 februari 2020

Dit vakantiehuis had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf, De woonkamer was ruim en de kinderen genoten van de kabel-tv, We hielden ook van de korte rit naar het prachtige Boeslum Beach,