Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

4 persoons vakantie huis in Haderslev 25934-1

4 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
koel-/vriescombinatie
woon/slaapkamer
TV
radio
kinderstoel
chromecast
slaapkamer
2-pers. bed
kinderbed
slaapkamer
2x stapelbed
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
balkon of terras, verwarming (elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 135 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 950, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 100/verblijf
Kinderstoel
DKK 100/verblijf
Wifi
Gratis
Algemene voorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Jennifer Schröder
Verblijf van 6 april 2024 tot 13 april 2024
16 april 2024

Het huis is klein en HYGGELIG, / Zeer comfortabel ingericht, De terrassen zijn geweldig, afhankelijk van het tijdstip van de dag kun je in de zon of in de schaduw zitten, / De hottub is een hoogtepunt en gemakkelijk te gebruiken, net als ' Ik heb geen beschrijving van de zee nodig. Het ligt op een steenworp afstand, maar in de zomer breekt de hel los, want er ligt een enorme camping ernaast. / Er is veel veranderd en vernieuwd in het huis, maar helaas zijn er er ontbreken kleine dingen in de keuken, zoals een broodrooster, een ovenschaal, een kaasrasp en een knoppers, / De dekbedden en kussens moesten vaker gewassen worden, de buitenkussens hebben het ook dringend nodig, / Wij zouden nog een keer terugkomen en opnieuw,

Häger
Verblijf van 27 mei 2023 tot 10 juni 2023
13 juni 2023

Veel ruimte en dichtbij het strand

Tina Erritsø
Verblijf van 5 mei 2023 tot 7 mei 2023
10 mei 2023

Heerlijke sfeer in het huis, buitenspa

Kim Susanne Reimers
Verblijf van 22 oktober 2022 tot 27 oktober 2022
30 oktober 2022

Maak een strandwandeling, van daaruit kun je prachtige huizen zien en naar kleine naburige dorpjes komen die er leuk uitzien,

Anja Poulsen
Verblijf van 23 juli 2022 tot 30 juli 2022
2 augustus 2022

Het was prima, het was mooi en schoon toen we aankwamen,

Lena DuRousseau
Verblijf van 13 mei 2022 tot 22 mei 2022
25 mei 2022

Hek rond het hele gebied, dichtbij het strand, nieuwe schone badkamer