Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

4 sterren vakantie huis in Rønde 45185-1

6 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Gepflegtes Ferienhaus mit Whirlpool und Strandnähe. Dieses einladende Ferienhaus liegt ideal in einer gemütlichen Ferienhaussiedlung, nur ca. 200 m vom schönen Sandstrand von Følle Strand entfernt. Hier haben Sie reichlich Gelegenheit, das Sommerwetter beim Schwimmen und Entspannen in der wunderschönen Umgebung in vollen Zügen zu genießen. Das Haus verfügt über WLAN mit +50 MB und einige deutsche TV-Sender zur Unterhaltung. Zusätzlich gibt es Chromecast mit der Möglichkeit, eigene Sender zu streamen. Das Ferienhaus ist mit einer klimafreundlichen Luft-Luft-Wärmepumpe ausgestattet. Voll ausgestattete Küche mit Kaffeemaschine, Induktionsherd, separatem Backofen, Mikrowelle, Kühl-/Gefrierschrank und Geschirrspüler. Gemütliches Wohnzimmer mit Fernseher, DVD-Player, Chromecast und Holzofen für kühle Abende. Drei gemütliche Schlafzimmer, jeweils mit einem Doppelbett. Zwei Badezimmer im Haus, eines mit Waschmaschine, Toilette, Waschbecken, Dusche und Whirlpool für zwei Personen. Ein Schrank mit Reinigungsmitteln, Bügeleisen und Bügelbrett ist ebenfalls vorhanden. Zusätzliches Badezimmer mit WC, Waschbecken und Dusche. Große Veranda mit Gartenmöbeln, Sonnenliegen, Holzkohlegrill und eingezäuntem Grundstück – ideal für Outdoor-Aktivitäten und Entspannung. Nur ca. 200 m zum Sandstrand mit flachen Bade- und Angelmöglichkeiten.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
kachel
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
chromecast
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
wasmachine
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
, veranda, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), verwarming (elektrisch), tuin, tuinmeubilair, ligstoelen, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.366, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 90/m3
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Gitte - Vallensbæk Strand
Verblijf van 13 september 2025 tot 13 september 2025
16 september 2025

Het was een leuk huisje, maar er waren problemen met het sleutelkastje. Ten eerste was het erg hoog en wij zijn niet erg lang, en vervolgens klopte de code waarschijnlijk niet, want we kregen het niet open. Een van de buren wist van zulke sleutelkastjes en dacht dat hij kon helpen, maar ook hij kon het niet openmaken. Hij kende de eigenaar van het huis en kreeg een sleutel van hem, dus we konden binnen.

Nina - Kirke Hyllinge
Verblijf van 14 juni 2025 tot 14 juni 2025
17 juni 2025

Zeer goed onderhouden huis, gelegen op korte afstand van het strand, en een goed startpunt voor uitstapjes in Djursland. Het huis is goed uitgerust en smaakvol ingericht.

Lars - Radolfzell
Verblijf van 24 mei 2025 tot 24 mei 2025
27 mei 2025

Zeer mooi, goed onderhouden huis

Ibáñez Salleras
Verblijf van 17 november 2024 tot 29 november 2024
2 december 2024

Dit vakantiehuis is een goede keuze voor iedereen die op zoek is naar een ontspannend uitje. De indeling was praktisch, met drie slaapkamers die voldoende ruimte boden voor onze groep. We hebben goed gebruik gemaakt van de Chromecast voor filmavonden en de achtertuin was perfect om te genieten van de zon op de ligstoelen. Het enige nadeel waren de extra kosten voor schoonmaak en linnengoed, maar over het algemeen was het een goede ervaring.

Buterus
Verblijf van 4 februari 2024 tot 17 februari 2024
20 februari 2024

We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit knusse vakantiehuis. Het was schoon en comfortabel ingericht. De slaapkamers waren ruim en de bedden zeer comfortabel. Het nabijgelegen nationale park bood geweldige wandelpaden, die we elke dag verkenden.

Miklobušec
Verblijf van 26 november 2023 tot 8 december 2023
11 december 2023

Het huis was zeer goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden. De wifi was snel, wat een pluspunt was voor het streamen van onze favoriete programma's. Het enige nadeel was het weer, maar we konden toch genieten van onze tijd binnenshuis.

Larsen
Verblijf van 30 november 2023 tot 7 december 2023
10 december 2023

Comfortabele bedden en schone badkamers, alles wat nodig is voor een ontspannend verblijf. De veranda was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend.

Roberts
Verblijf van 1 augustus 2023 tot 10 augustus 2023
13 augustus 2023

De ligging nabij het nationale park bood prachtige wandelpaden, Ideaal voor natuurliefhebbers die rust zoeken,

Haw
Verblijf van 5 juli 2022 tot 13 juli 2022
16 juli 2022

Een ideale plek om te ontspannen! De woonkamer was uitnodigend en we hebben veel avonden films gekeken op de tv met Chromecast. Het enige probleem was het uitvogelen van de verwarming, maar de gastheer hielp snel.

Tam
Verblijf van 1 december 2021 tot 10 december 2021
13 december 2021

We hebben een zeer aangenaam verblijf gehad, de gastheer was vriendelijk en gastvrij, het huis was ruim en had een charmante inrichting waardoor we ons meteen thuis voelden, het was ook gunstig gelegen voor het bezoeken van lokale attracties,

Buer
Verblijf van 20 september 2020 tot 3 oktober 2020
6 oktober 2020

Leuk verblijf met vrienden! De tuin was een geweldige plek voor barbecues en buitenspellen. De locatie was rustig, maar dichtbij genoeg om te genieten van lokale eetgelegenheden. Een heel fijn toevluchtsoord voor ons weekendje weg!

Hutschenreuter
Verblijf van 18 september 2020 tot 1 oktober 2020
4 oktober 2020

Charmant vakantiehuis met een rustige tuin, ideaal voor een romantisch uitje.

Jørgensen
Verblijf van 2 augustus 2020 tot 15 augustus 2020
18 augustus 2020

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. De indeling was perfect voor onze groep en de twee badkamers maakten de ochtenden een fluitje van een cent. We vonden het heerlijk om op de veranda te ontbijten. De omringende natuur was prachtig en vredig.

Vlerick
Verblijf van 19 juli 2020 tot 26 juli 2020
29 juli 2020

Over het algemeen een solide ervaring, Het vakantiehuis was schoon en praktisch, We waardeerden de speciale werkruimte, omdat we tijdens ons verblijf wat werk moesten inhalen, Het was fijn om een comfortabele plek te hebben om dat te doen,

Kleijsen-Laas
Verblijf van 27 maart 2020 tot 7 april 2020
10 april 2020

Dit vakantiehuis had een geweldige sfeer. Het was prachtig ingericht en zeer uitnodigend. De toegang tot natuurpaden in de buurt was een groot pluspunt. We zouden graag nog eens terugkomen om de omgeving verder te verkennen!