Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

4 sterren vakantie huis in SÖLVESBORG-By Traum 65845-1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Auf dem Weg zum alten Fischerdorf Torsö, ganz im Süden der Region Blekinge, passieren Sie wunderschöne Laubwälder. Dieses hübsche Ferienhäuschen liegt nur einen Katzensprung über einen kleinen Pfad hinunter zum langen, kalkweißen Strandufer. Weitere wunderschöne Strände sind zu Fuß oder mit dem Fahrrad erreichbar. Das 2002 erbaute Ferienhaus fügt sich gut in die Gebäude des Dorfes ein und hat eine Terrasse mit Blick zum Meer. Ein gepflasterter Weg führt Sie zur Veranda des Hauses und vom Eingang dort weiter in die Diele. Auf der rechten Seite befindet sich ein geräumiges Familienzimmer mit einem Küchenbereich zum Kochen und einem Sofa zum Essen und zum gemütlichen Entspannen. Die bis zum First offene Decke sorgt für viel Lichteinfall. Das Sofa kann auch als Bett für zwei Personen genutzt werden. Der Raum am zweiten Giebel des Hauses ist ein Schlafzimmer mit einem Doppelbett und viel Stauraum. Zwischen diesen Räumen befindet sich das helle Badezimmer mit Toilette und renoviertem Duschbereich. In Västra Torsö gibt es sowohl das Meeresbad mit einem wunderschönen Strand als auch das üppige Naturschutzgebiet mit gemischten Kiefern- und Laubwäldern zum Wandern. Zusätzlich zur Gaststätte im Sommer im Hafen von Torsö, die leckere Fischgerichte bietet, gibt es außerdem Restaurants in Hällevik, Sandviken und Hörvik. Von Nogersund aus gibt es täglich Bootsfahrten nach Hanö und für Musikinteressierte werden in der Nähe viele verschiedene Veranstaltungen organisiert, wie z.B. Swedenrock, Killebom-Markt und das Jazzfestival in Hällevik. Über die spektakuläre Sölvesborg-Brücke mit ihrer 760 m langen Fußgänger- und Fahrradbrücke über Ljungaviken ist die Kleinstadtidylle von Sölvesborg bequem mit dem Fahrrad (ca. 10 km) zu erreichen. Es gibt eine große Auswahl an Cafés und Restaurants sowie Einkaufsmöglichkeiten und Sehenswürdigkeiten. Von hier aus gibt es auf Wunsch auch einen direkten Zug nach Kopenhagen für einen Tagesausflug. Auch Haustiere sind in diesem Ferienparadies willkommen!

woonkamer
2-pers. vouwbed
TV
fornuis
koffiezetapparaat
magnetron
koel-/vriescombinatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
verwarming (elektrisch), tuinmeubilair, parking, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Zelf meenemen
Eindschoonmaak
U moet het zelf (goed) doen
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Niet aanwezig
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Azzurra
Verblijf van 8 februari 2025 tot 16 februari 2025
19 februari 2025

Alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie! Het huisje was schoon en de voorzieningen waren geweldig. We hebben genoten van het verkennen van de omgeving, vooral de stranden en het natuurreservaat.

Sandro
Verblijf van 14 juli 2024 tot 23 juli 2024
26 juli 2024

Schoon en comfortabel, dit vakantiehuis voldeed perfect aan onze behoeften. Het ligt een beetje ver van de belangrijkste bezienswaardigheden, maar de rustige omgeving maakte het de moeite waard. Zou hier zeker weer verblijven voor een rustig uitje.

Anke
Verblijf van 12 juli 2024 tot 23 juli 2024
26 juli 2024

We hebben genoten van ons verblijf hier! De indeling was perfect voor onze behoeften en het meubilair was comfortabel. De mogelijkheid om het fietspad naar Sölvesborg te nemen was een groot pluspunt.

Andreas
Verblijf van 16 april 2024 tot 25 april 2024
28 april 2024

Een gezellig uitje! Het huis had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. We waren dol op het terras met uitzicht op zee. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden.

Bert
Verblijf van 29 januari 2024 tot 5 februari 2024
8 februari 2024

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit charmante vakantiehuis. Het was goed uitgerust met moderne faciliteiten en de locatie vlak bij het strand was fantastisch. We hebben ook genoten van het fietsen naar Sölvesborg om wat lokaal te winkelen.

Ragna
Verblijf van 12 januari 2024 tot 21 januari 2024
24 januari 2024

De ligging van dit vakantiehuis is perfect voor natuurliefhebbers. We brachten onze dagen door met wandelen in het nabijgelegen natuurreservaat en ontspannen op het prachtige Hällevik-strand. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden na een dag verkennen.

Robert
Verblijf van 4 januari 2024 tot 14 januari 2024
17 januari 2024

Het huis was vrij ruim en had een heerlijk terras. Het was er rustig en stil, perfect om te ontspannen na een lange dag sightseeing. We komen graag terug in de zomer!

Harley
Verblijf van 19 november 2023 tot 27 november 2023
30 november 2023

Geweldige plek voor een familievakantie! De kinderen waren dol op de tuin en wij genoten van de wandelpaden in de buurt. De keuken was functioneel en maakte ons verblijf zeer comfortabel.

Andreas
Verblijf van 18 oktober 2023 tot 1 november 2023
4 november 2023

Een goede plek om te ontspannen, de locatie is sereen en het huisje is goed uitgerust, we hebben genoten van onze tijd hier, hoewel een auto nodig is voor gemakkelijke toegang tot nabijgelegen steden,

Anna
Verblijf van 16 september 2023 tot 24 september 2023
27 september 2023

Het huis was ruim en smaakvol ingericht. We waardeerden vooral de grote woonkamer, perfect voor familiebijeenkomsten. De nabijgelegen cafés en restaurants boden ook uitstekende eetgelegenheden!

Ragna
Verblijf van 2 september 2023 tot 15 september 2023
18 september 2023

Zeer comfortabel verblijf! De keuken was geweldig om te koken en we hadden voldoende ruimte. De restaurants in de buurt serveerden heerlijk eten, vooral de visgerechten in de haven van Torsö.

Laurie-anne
Verblijf van 1 juni 2023 tot 15 juni 2023
18 juni 2023

We hebben een heerlijk verblijf gehad in vakantiehuis SÖLVESBORG XII! Het huisje was ruim en prachtig ingericht. De nabijheid van het strand was een groot voordeel en we hebben genoten van lange wandelingen langs de kust. Een echte aanrader!

Renate
Verblijf van 13 mei 2023 tot 25 mei 2023
28 mei 2023

Prachtig gelegen vakantiehuis met leuke inrichting. We hadden een klein beetje last van de hitte, maar de verhuurder heeft ons snel geholpen. Het strand in de buurt is perfect om te zonnebaden!

Sophie
Verblijf van 14 januari 2023 tot 28 januari 2023
31 januari 2023

Al met al een aangenaam verblijf. De hut was schoon en goed onderhouden. Het was fijn dat er gratis parkeergelegenheid beschikbaar was en we waardeerden de gemakkelijke toegang tot nabijgelegen attracties.

Sandro
Verblijf van 8 januari 2023 tot 15 januari 2023
18 januari 2023

Een fantastische ervaring! De gastheer was buitengewoon gastvrij en het huis voelde als een tweede thuis. We genoten vooral van de nabijheid van stranden en natuurgebieden.