Appartement in Nassfeld / Hermagor in Karinthië 37-0269-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit vakantieappartement voor maximaal 5 personen ligt in een prachtig vakantiehuis, direct aan Nassfeld, hoog boven Hermagor in de Karnische Alpen in Karinthië en is omgeven door een gigantisch bergdecor.
Het vakantieappartement beschikt over een ruime ingerichte woonkamer, een open, goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers, 1 badkamer en een balkon met prachtig uitzicht op het omliggende berglandschap. Het vakantiehuis beschikt ook over een lounge, een sauna en een skiruimte. U kunt direct bij het huis parkeren.
Het vakantiehuis ligt in het drielandenpunt van Oostenrijk, Italië en Slovenië en niet ver van de Italiaanse grens, 20 minuten van een sprong in de Presseggersee en binnen een uur bent u in Slovenië.
Beleef een onvergetelijke vakantie in dit alpine toevluchtsoord! Het veelzijdige skigebied Nassfeld in de Sun Ski World biedt 110 kilometer piste in alle moeilijkheidsgraden en de nabijheid van Italië maakt dit skigebied in Karinthië een tip voor iedereen die het Italiaanse vakantiegevoel wil opsnuiven, en niet alleen in de zomer.
Ook een aanrader is het Nassfeld Outdoor Park, waar gezinsvakanties echt leuk zijn. In het grootste openluchtpark van Karinthië zijn er verschillende uitdagingen voor jong en oud, zoals touwenparcours, klimmen, Flying Fox, 3D-boogschieten, bergkarren en riviertuben.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
2-pers. slaapbank
TV
radio
fornuis (keramisch)
afzuigkap
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
1-pers. bed
stapelbed
2-pers. bed
bad met douche
wastafel
toilet
tafeltennistafel
douche
sauna
skischoenverwarmers
tuindeuren, tuin, tuinmeubilair, parking
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Wij hebben 2 schitterende weken gehad in Nassfeld op de grens van Oostenrijk / Italië. Zeer hartelijke en vriendelijke eigenaren, je zit bovenop een berg (1500 meter) broodjesservices is geregeld, elke dag vers brood. Vanuit huis zeer veel mogelijkheden voor schitterende wandeltochten voor beginners als ook ervaren. Ook dagjes tochten zijn zeer goed te doen naar Udine, Villach en de zeer vele wandelgebieden in de buurt. Ook met de eigenaar een schitterende wandeltocht gemaakt door het gebied. kortom een top vakantie gehad!
Prachtige omgeving voor bergwandelingen, mountainbiken en in beperkte mate ook racefietsen. Accommodatie was prima, alles er op en er aan en het was schoon. De eigenaars doen er alles aan om het je naar de zin te maken, zoals brood regelen en zelfs een mooie bergwandeling begeleiden. De familie Fritz (eigenaars die eronder wonen) is zeer vriendelijk en heel behulpzaam zonder zich op te dringen. Er is een winkel in het dorp op de berg dus voor een kleine boodschap hoef je niet naar het dal. Ook leuk is om aan de Italiaans kant naar het dorpje Pontebba te rijden en daar lekker een cappuccino te drinken op een terrasje.
Een mooie locatie voor zowel een zomer als wintervakantie. Zeer gastvrije eigenaar en de appartement voldoet nagenoeg aan alles. Enige nadeel aan het appartement was het bed. De matrassen waren wat doorgezakt en het was een relatief klein bed met een voeteneind, waardoor langere mensen niet echt comfortabel liggen. Ander nadeel is dat het dorp Nassfeld geen winkels en nagenoeg geen restaurants kent. De omgeving en de natuur maken dat overigens weer ruimschoots goed.
Dit huis staat bonenop de nassfeld pas. Hier is op deze berg van alles te beleven. In de winter veel skieen. In de zomer wandelen rodelen klettersteig etc. Een klein nadeel is de rit naar beneden om boodschappen te doen. Op de berg is wel een winkeltje maar dat is iets groter dan een campingwinkel. et huis zelf is van alle gemakken voorzien en de bewoners zijn zeer behulpzaam maar treden niet op de voorgrond. We hebben hier met plezier gezeten en de tijd was eigenlijk te kort om alles te doen. Ook venetie is opeen twee uur rijden bereikbaar. De ski gebieden liggen gelijk aan de tuin van dit huis en daar boven. Dus boven de 1500 meter en dus redelijk sneeuwzeker.