Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Sfeervol vakantiehuis met balkon F-25070GMD-1

5 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €758 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Door de zuidhelling biedt het nieuwe vakantiehuis een prachtig panoramisch uitzicht, waarvan u kunt genieten tijdens het ontbijt op het ruime balkon. Een open haard in de woonkamer nodigt u uit om 's avonds gezellige uurtjes door te brengen. Na een tocht of een excursie zorgt de buitendouche in de tuin voor de nodige verkoeling op warme zomerdagen. Uw vakantiehuis is een prachtig startpunt voor wandelingen en excursies in het biosfeerreservaat Rhön. Als u de natuurbeleving waardeert en op zoek bent naar rust en ontspanning, dan bent u hier aan het juiste adres. Kaltennordheim ligt in het Oberfeldatal in het Thüringer Wartburg-district. Omringd door het prachtige landschap van de Rhön, biedt het kleine stadje niet alleen prachtige wandelpaden in de directe omgeving, maar ook tal van solide bars en restaurants voor een gezellige stop na de wandeling.

Details: Welkomstpakket

Activiteiten in de buurt: Verken het drielandenpunt per fiets of te voet. Veel mooie wandelingen zijn direct vanuit het vakantiehuis mogelijk. Ontdek de etappes van de ""Hochrhöner"", die 180 kilometer door drie deelstaten loopt met zijn prachtige uitzichten. Wie het wat uitdagender wil, kan ook met de fiets het Rhöngebergte beklimmen. Er is een Segway-touroperator op ongeveer acht mijl van uw vakantiehuis. Kinderen kunnen zich in de directe omgeving vermaken op het avonturenparcours en in de indoorspeeltuin. En voor wie iets goeds voor zichzelf wil doen: de zoutwaterwereld van Bad Salzungen met de afstudeertoren is in ongeveer 30 minuten te bereiken. Ook binnen 50 kilometer bereikt u geweldige bestemmingen zoals de Wartburg in Eisenach, de barokstad Fulda, de theaterstad Meiningen en de Wasserkuppe in de Rhön

Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit

Parterre
slaapkamer
2-pers. bed (160 x 160 cm)
badkamer
douche
toilet

haardroger
Op de 1e etage
keuken
eat-in kitchen
woon/slaapkamer
2-pers. slaapbank (160 x 160 cm)
TV

radio
slaapkamer
2-pers. bed
Algemeen
open haard, zithoek, balkon, verwarming (elektrisch), terras, tuinmeubilair, parking, parasol, baby crib(paid)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 10 p.p./verblijf ((please reserve))
Borgsom
€ 100
Elektriciteit
€ 0,35/kWh
handdoeken
handdoeken € 5 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve))
Huisdieren
Max. 2; € 5/dier/nacht ((please reserve))
Water
€ 7,95/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Gas/Olie
Inclusief
Hout
€ 10/pakket (On request(low season only))
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Ursula Westerwald
Verblijf van 15 augustus 2026 tot 29 augustus 2026
22 augustus 2026

Alles is prima. Houd er alleen rekening mee dat de badkamer in de kelder is als er iemand boven slaapt. Verder is alles perfect.

Mr Daan Zuiddam
Verblijf van 25 juli 2026 tot 8 augustus 2026
8 augustus 2026

Wat een heerlijk huisje met een geweldig uitzicht. Het huisje is van alle gemakken voorzien en we hebben er met zijn vijven een heerlijke vakantie gehad

Henrik Jahn
Verblijf van 28 maart 2026 tot 4 april 2026
5 april 2026

Zeer schoon vakantiehuis met een fantastisch uitzicht, midden in de natuur. Ideaal om te ontspannen. Zeer aardige verhuurder.

Ms Schaffeld
Verblijf van 27 september 2025 tot 4 oktober 2025
9 oktober 2025

Het vakantiehuis en de locatie zijn top. Absoluut rustig. Genoeg ruimte voor de honden. Goed uitgerust. Prachtig uitzicht. Veel excursiemogelijkheden binnen een straal van 30 km.

TUI Guest
Verblijf van 29 augustus 2020 tot 5 september 2020
8 september 2020

Je wilt dit huis niet aanraden als je er vaker wilt gaan wonen, maar het totaalconcept is gewoon geweldig, het huis is een droom