Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Familie-uitje met zwembad en sauna 31-43060-IT1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €334 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontdek uw perfecte vakantie in het rustige hart van Umbrië, gelegen in het charmante stadje Foligno. Dit uitnodigende vakantiehuis biedt een serene oase te midden van de natuur, ideaal voor wie op zoek is naar rust en ontspanning. Geniet van toegang tot zowel een verwarmd binnenzwembad als een omheind buitenzwembad – perfect voor een verfrissende duik op elk moment van de dag. Ontspan na een dag verkennen in het bubbelbad of de buitendouche en trakteer uzelf op de optionele sauna voor ultieme ontspanning. Gezinnen zullen de speciale speeltoestellen en tafeltennistafel waarderen, terwijl tuinmeubelen, ligstoelen en parasols u uitnodigen om te genieten van de Umbrische zon. Kinderstoelen en handige parkeergelegenheid dragen bij aan het comfort van uw verblijf.

De accommodatie ligt op slechts enkele minuten van het bruisende stadscentrum en biedt gemakkelijke toegang tot de lokale supermarkten van Foligno en een verscheidenheid aan restaurants die authentieke Umbrische gerechten serveren. De eetgelegenheden in de buurt variëren van gezellige trattoria's tot elegante eetgelegenheden waar u kunt genieten van traditionele gerechten zoals truffels, wild zwijn en verse, handgemaakte pasta.

Geschiedenis- en cultuurliefhebbers vinden hier volop te ontdekken, met de beroemde Basiliek van San Francesco in Assisi op slechts een klein eindje rijden – een UNESCO-werelderfgoedlocatie die bekendstaat om zijn prachtige fresco's. De middeleeuwse stadjes Spello en Bevagna liggen ook vlakbij, met pittoreske straatjes en charmante pleinen om te slenteren. Natuurliefhebbers kunnen genieten van wandelingen in het nabijgelegen Nationaal Park Monti Sibillini of ontspannen fietstochten door het schilderachtige landschap.
Of u nu op zoek bent naar culturele uitstapjes, culinaire hoogstandjes of rustige momenten bij het zwembad en de tuin, dit Umbrische toevluchtsoord is uw toegangspoort tot een onvergetelijke vakantie-ervaring.

Op de 1e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV

eettafel
keuken
kookplaat
afzuigkap

magnetron

koelkast

wastafel
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
Algemeen
bubbelbad (buiten), douche (buiten), sauna (tegen betaling), verwarming, airconditioning, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, parking, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, omheind), zwembad (gedeeld met andere gasten, tegen betaling, verwarmd, binnen), speeltoestellen, tafeltennistafel, fietsen beschikbaar (tegen betaling, op aanvraag)
Borgsom
€ 150 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Catering
Diner mogelijk
Keukenlinnen
Aanwezig
Ontbijt
Mogelijk (ter plaatse te regelen)
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 21e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Tiefenbach-Fay
Verblijf van 20 juni 2026 tot 24 juni 2026
27 juni 2026

Ik heb genoten van ontspannen avonden bij het binnenzwembad. Geweldige faciliteiten voor twee personen!

Aizik
Verblijf van 2 juni 2026 tot 7 juni 2026
10 juni 2026

Snel ingecheckt en meteen de prachtige tuin gezien. Rustige nachten zorgden voor een goede nachtrust, wat het verblijf erg aangenaam maakte.

C8AQciryVp¹
Verblijf van 14 mei 2026 tot 19 mei 2026
22 mei 2026

We hadden even wat rust nodig voordat onze excursies begonnen en vonden die hier. Het verwarmde binnenzwembad was heerlijk verfrissend na een lange autorit. Parkeren kan ook vlakbij, wat erg handig is.

Coman
Verblijf van 23 april 2026 tot 28 april 2026
1 mei 2026

Ik heb heerlijk ontspannen bij het buitenzwembad. Foligno is makkelijk te verkennen.

Peters
Verblijf van 15 april 2026 tot 19 april 2026
22 april 2026

Beter dan ik had verwacht voor die prijs! We hebben heerlijk ontspannen in het bubbelbad en gezwommen met vrienden. De keuken was van alle gemakken voorzien, dus koken was een fluitje van een cent.

Van Grondelle
Verblijf van 27 maart 2026 tot 1 april 2026
4 april 2026

Buitenspeelgoed voor kinderen hield ze echt bezig!

BEVERS
Verblijf van 27 februari 2026 tot 3 maart 2026
6 maart 2026

Fijn dat er ligstoelen beschikbaar waren bij het zwembad. Over het algemeen goede prijs-kwaliteitverhouding met voorzieningen zoals tafeltennis en fietsen inbegrepen.

Pal-Szilagyi
Verblijf van 14 februari 2026 tot 17 februari 2026
20 februari 2026

Ik was blij met de ligging dicht bij het centrum, de ruime parkeergelegenheid en de comfortabele werkplek waardoor ik werk en vrije tijd makkelijk kon combineren.

Nguyen-Phuoc
Verblijf van 25 januari 2026 tot 28 januari 2026
31 januari 2026

De energie die je hier nodig hebt voor een snelle trip was perfect! De restaurants in de buurt maakten uit eten gaan makkelijk, zonder veel planning.

Kaus
Verblijf van 14 januari 2026 tot 17 januari 2026
20 januari 2026

Ik had gewoon een simpele plek nodig om te overnachten, en deze plek voldeed perfect aan mijn eisen. Alles verliep vlekkeloos.

Juncos
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Deze plek is een verborgen parel! Het buitenzwembad was een hoogtepunt en we hebben er urenlang van de zon genoten. De restaurants in de buurt serveerden heerlijke lokale gerechten.

Battaglia
Verblijf van 21 maart 2022 tot 1 april 2022
4 april 2022

We hebben genoten van ons verblijf hier! Het gedeelde zwembad was perfect om te ontspannen na een dagje verkennen. Het appartement was elegant en van alle gemakken voorzien. Ik kan het van harte aanbevelen voor gezinnen!

Rivi
Verblijf van 13 september 2021 tot 23 september 2021
26 september 2021

Perfect voor natuurliefhebbers! We hebben genoten van het fietsen in de omgeving en de verhuurservice was handig. Het appartement was een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen.