Vakantiehuis in Scandinavische stijl 2428-84271-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Vakantiepark met eigen strand aan het water aan de Müritz, de kleine zee van Duitsland. Het vormt een geheel met de beschermde jachthaven Müritz in het havendorp Müritz. Het park ligt in de gemeente Rechlin, vlakbij het nationaal park Müritz, dat u te voet, met de fiets of met een koets kunt verkennen. Vlakke, zanderige stranden, vele kleine meren met kristalhelder water en een soortenrijke, natuurlijke flora en fauna kenmerken het landschap.
Een zwembad en sauna vindt u in het 12 km verderop gelegen vakantiepark Mirow in Granzow. Proeflessen surfen en zeilen worden aangeboden op ongeveer 5 km afstand. Uitstapjes zijn onder andere het kasteeleiland in Mirow, de burcht in Wesenberg, de residentiestad Neustrelitz, Burg-Stargard (hoogtepunt voor kinderen: de zomerrodelbaan), het rococokasteel in Rheinsberg, de oude binnenstad en de stadshaven van Waren of de vierpoortstad Neubrandenburg. Zelfs Berlijn, Potsdam of Rostock zijn niet te ver voor een dagtrip. In het havendorp Müritz is er een uitgebreid maritiem aanbod voor booteigenaren en voor gasten die een boot willen charteren. Vanuit de jachthaven Müritz is er een sluis- en brugvrije toegang tot de Müritz. U kunt open sportboten zonder vaarbewijs huren of grotere woonboten. Het is ook mogelijk om een vaarbewijs te halen. U kunt ook met uw eigen boot aanmeren. Er is een kraan van 90 ton, een kolomdraaikraan van 3,2 ton, een trailerparkeerplaats, een marina-winkel en natuurlijk de scheepswerfdienst. Kortom: een eldorado voor watersporters. Ook vissers vinden hier een waar paradijs, want de Müritz heeft een zeer rijke visstand. Verschillende soorten zoals brasem, paling, baars, snoekbaars en snoek kunnen hier aan de haak worden geslagen en gevangen worden.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Deel van de tuin met barbecuefaciliteiten.
Kenmerken
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV (satelliet)
eettafel
open haard
zithoek
2-pers. bed
bubbelbad
douche
sauna (privé)
wastafel
toilet
bidet
1-pers. bed
1-pers. bed
wastafel
toilet
twijfelaar
verwarming (elektrisch), terras, tuinmeubilair, parking, parking, speelgoed, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, € 9,50 p.p./verblijf ((please reserve))
- Elektriciteit
- € 0,49/kWh
- Gas/Olie
- Gas € 4,50/M3
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 5,50 p.p./verblijf ((please reserve))
- Keukenlinnen
- theedoeken € 1,90 ((please reserve))
- Kinderbed
- € 10/verblijf (Op aanvraag)
- Kinderstoel
- € 5/verblijf (On request(please reserve))
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het huis was zeer indrukwekkend, uitstekende faciliteiten en indeling!
Het appartement was fantastisch - zeer goed interieur, ligging direct aan de Müritz met een spectaculaire zonsondergang, kleine supermarkt met verse broodjes en een bushalte voor de gratis rit door het nationale park naar Waren,
De locatie is uitstekend en het uitzicht op het water is prachtig, Alles verliep vlot, Het personeel was erg aardig, alles was schoon en de bedden waren comfortabel,
Zeer sfeervolle accommodatie, het geboekte ontbijt was ook gevarieerd en ruim voldoende. Van hieruit kun je veel beleven, fietsen, boottochten, wandelen enzovoort
Zeer aardige receptionisten, gemakkelijke sleuteloverdracht, zelfs na sluitingstijd
Het huis "8" ligt op een gunstige locatie dicht bij het strand en de winkel, Alles was gemakkelijk en snel te voet te bereiken, Het huis was ruim en het was geweldig dat er een oven, vaatwasser en wasmachine aanwezig was, Van dichtbij Van het strand waar we in slechts 2 minuten lopen uitstekende "sundowners" konden ervaren, gewoonweg fantastisch,
Uitstekende locatie, direct aan het water, geweldig uitzicht vanaf alle 4 balkons, beste voorzieningen
De locatie was onvergelijkbaar, met privésfeer en fantastische natuur direct voor de deur, De comfortabele appartementen met hun onbetaalbare uitzicht deden ons meteen weer boeken, Een uitstekende plek voor iedereen die van rust en natuur houdt,
Het was echt een geweldige week, helaas konden we niets doen met de kinderen omdat tijdens de wintervakantie alles gesloten was vanwege Corona ??????
Alles werkte uitstekend
Pure accommodatie, goede faciliteiten