Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa Elisa Comfortabele vakantiewoning 243-08052-IT1

9 Personen
5 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Gelegen in Padenghe sul Garda, vlakbij het meer, villa met 5 slaapkamers en privézwembad, ideaal voor een familie- of groepsvakantie voor maximaal 9 personen!

De villa, uitgerust met draadloze internetverbinding, verwelkomt gasten met een grote en lichte woonkamer met banken, flatscreen-tv, eettafel met stoelen; de keuken is gescheiden van de woonkamer en bestaat uit een inductiekookplaat, koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser, waterkoker, citruspers, koffiezetapparaat en broodrooster.

De villa loopt verder met de master bedroom, deze is voorzien van een comfortabel tweepersoonsbed, airconditioning, kledingkast en en-suite badkamer met douche, wastafel, bidet en toilet.

De tweede en derde slaapkamer zijn beide voorzien van een tweepersoonsbed, airconditioning en kledingkast en hebben de tweede badkamer met ligbad, wastafel, bidet en toilet.

De vierde slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden en airconditioning, terwijl de vijfde slaapkamer een eenpersoonsslaapbank heeft, aangevuld met de derde badkamer met douche, wastafel, bidet en toilet.

Villa Elisa beschikt over een zeer grote privétuin, ideaal voor gezinnen met kinderen die in de zomer aan het Gardameer willen spelen en afkoelen in het prachtige privézwembad!

Gasten kunnen hun 2 auto's parkeren op de parkeerplaatsen in de tuin.

Het zwembad is geopend van 15 mei tot 30 september.

Tegen een kleine meerprijs mogelijkheid tot het plaatsen van een kinderbedje en een kinderstoel.

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Sleutel ophalen/inleveren op ons kantoor: Località Rovere 2, 25015, Desenzano del Garda, BS.

Code CIR: 017129-CNI-00104

Parterre
woonkamer
TV
keuken
kookplaat
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer

slaapkamer

2-pers. bed
slaapkamer

2-pers. bed
slaapkamer

2-pers. bed
slaapkamer

1-pers. slaapbank
slaapkamer

1-pers. bed

1-pers. bed
badkamer
ligbad
douche

haardroger
badkamer
ligbad
douche

haardroger
badkamer
ligbad
douche

haardroger
tuin
tuinmeubilair
zwembad
Algemeen
Internettoegang, Internettoegang, wasmachine, strijkijzer, parkeren (betalend)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Verwarming
Inclusief
Wifi
Gratis
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Christian
Verblijf van 23 november 2024 tot 3 december 2024
6 december 2024

We hebben een heerlijke week gehad in Villa Elisa. De kinderen vonden het zwembad geweldig en de volwassenen konden heerlijk ontspannen in de tuin. Een geweldige plek om te ontspannen!

Chantal
Verblijf van 7 november 2024 tot 19 november 2024
22 november 2024

Wij hebben een fantastische tijd gehad in Villa Elisa! De grote woonkamer was perfect voor onze groep en we hebben genoten van de prachtige tuin. Een geweldige plek voor gezinnen!

Braud
Verblijf van 4 november 2024 tot 15 november 2024
18 november 2024

We hebben enorm genoten van ons verblijf in Villa Elisa. De villa was schoon en goed uitgerust, waardoor we heerlijk konden ontspannen en genieten van onze tijd samen. Bovendien was het een pluspunt dat de villa zo dicht bij Gardaland lag!

Peter
Verblijf van 7 augustus 2024 tot 21 augustus 2024
24 augustus 2024

Een geweldig familie-uitje! Er was genoeg ruimte voor iedereen en het buitenterrein was perfect voor BBQ's. We hebben ook genoten van het bezoeken van nabijgelegen historische plekken!

Sven
Verblijf van 31 juli 2024 tot 9 augustus 2024
12 augustus 2024

We hebben genoten van elk moment in Villa Elisa. De hoofdslaapkamer was supercomfortabel en we vonden het geweldig dat we meerdere badkamers hadden voor onze groep. Wij komen zeker nog eens terug!

Geja
Verblijf van 15 maart 2024 tot 28 maart 2024
31 maart 2024

De villa was ruim en had een prettige sfeer. We waardeerden de goed onderhouden tuin en het feit dat het een rookvrije accommodatie was. De perfecte plek voor een familievakantie!

Laurie-anne
Verblijf van 10 december 2023 tot 23 december 2023
26 december 2023

Villa Elisa was de perfecte vakantie voor ons gezin! De ruime tuin en het privézwembad vielen in de smaak bij de kinderen en de woonkamer was gezellig voor familieavonden. Een echte aanrader!

Braud
Verblijf van 30 september 2023 tot 14 oktober 2023
17 oktober 2023

De villa is prachtig ingericht en zeer comfortabel. We waardeerden de goed uitgeruste keuken en het gemak van de nabijheid van winkels en eetgelegenheden.

Carolin
Verblijf van 16 augustus 2023 tot 23 augustus 2023
26 augustus 2023

We vonden Villa Elisa goed onderhouden en uitgerust, de wifi werkte perfect en de gastheren reageerden zeer goed op onze behoeften. Al met al een aangenaam verblijf.

Braud
Verblijf van 24 juli 2023 tot 6 augustus 2023
9 augustus 2023

De locatie was perfect: rustig maar toch dichtbij lokale bezienswaardigheden. De villa had alles wat we nodig hadden en de airconditioning was een uitkomst op die warme dagen!

Harley
Verblijf van 15 juni 2023 tot 28 juni 2023
1 juli 2023

Villa Elisa is een pareltje! De kinderen vermaakten zich in het zwembad terwijl de volwassenen ontspanden in de tuin. De indeling van de villa was perfect voor ons familiefeestje.

Bas
Verblijf van 6 juni 2023 tot 19 juni 2023
22 juni 2023

Villa Elisa is ruim en schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De ligging vlak bij het meer was een genot voor ochtendwandelingen!

G
Verblijf van 21 april 2023 tot 30 april 2023
3 mei 2023

Een fantastische locatie om het Gardameer te verkennen! Villa Elisa was de perfecte uitvalsbasis voor onze avonturen, en het feit dat we weer naar het zwembad konden terugkeren, was de kers op de taart!

Cornelia
Verblijf van 19 april 2023 tot 27 april 2023
30 april 2023

Al met al een fantastisch verblijf! De kamers waren ruim en de badkamers schoon. Het privézwembad was een fijne extra, vooral voor de zomer!

Azzurra
Verblijf van 11 februari 2023 tot 21 februari 2023
24 februari 2023

Rustig en vredig, maar toch op korte rijafstand van lokale bezienswaardigheden zoals Castello Scaligero. De villa zelf voelde als een tweede thuis!