Villa Falcon Rook - Four-Bedroom Villa with Terrace and Swimming Pool 41-95000-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Villa Falcon Rook offers self-catering accommodation located in Dubravka, a peaceful place in Konavle region surrounded by beautiful nature and sea view.
Lovely furnished terrace with outdoor swimming pool, hot tub as well as a sports curt are at your disposal.
This Villa will provide you with an unforgettable experience and make your holiday wonderful! It is air conditioned and comes with four bedrooms, kitchen with dining area, spacious living room and a four private bathrooms.
This air conditioned four bedroom villa with terrace and sea view features free WiFi, spacious living room with SAT TV, fully equipped kitchen with dining area and four private bathrooms. On the outdoor it offers private outdoor swimming pool (children's pool is situated within the outdoor swimming pool) fitted with sunbeds and parasols, roofed furnished terrace, sauna, Jacuzzi with panoramic view, ping pong table, kids playground, volleyball court, outdoor bathroom and outdoor BBQ.
Washing machine, hair dryer, ironing facilities, baby cot, children's high chair and toys are at your disposal.
Free private parking is provided to the guests.
Villa Falcon Rook is located in Dubravka, a perfect place for a countryside retreat as they are situated in a peaceful rural inland area with intact nature and rich vegetation.
Old Town of Cavtat, a quiet little town with rich cultural and historical heritage, beautiful beaches and scenery is 20 km from the property. The Old of Dubrovnik is 33 km away.
Sokol Tower, the most impressive medieval remains in the Dubrovnik area is 400 meters from the property. It offers an impressive view of the magnificent landscapes of Konavle in their full beauty.
Dubrovnik Bus Station and Ferry Port, connecting the mainland with various Dalmatian islands, are 40 minutes ride from the accommodation, while Dubrovnik Airport is 17 km away.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
woonkamer, eetkamer, keuken, fitnessruimte, sauna, Kinderbad, Tafeltennis, Volleybalveld, Speeltuin, TV, eettafel, open haard, kachel, zithoek, waterkoker, broodrooster, houtfornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ledikant, hottub, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad, speeltoestellen, tafelvoetbal, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Kinderbed
- gratis (op aanvraag)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Deze villa heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. De airconditioning hield ons koel en de kluis gaf ons een goed gevoel. De woonkamer was gezellig en we waren blij met de wasmachine die voor onze was beschikbaar was.
Geweldige plek voor gezinnen! De kinderen vonden de speeltuin en de trampoline geweldig, terwijl wij genoten van het ontspannen bij het zwembad. Het tuinmeubilair was comfortabel en we hebben een aantal heerlijke barbecues gehad. Al met al een zeer plezierige ervaring.
We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa. De buitenruimte was goed ontworpen en we hebben genoten van de barbecueplek. De vier slaapkamers boden voldoende ruimte voor iedereen en de föhn in de badkamer was een handig hulpmiddel.
Deze plek is perfect voor een gezinsuitje. Het kinderzwembad was een hit en de sportschool was goed uitgerust. Ook vonden we het handig dat er een koelkast en een magnetron in de keuken stonden. Erg praktisch!
We hebben hier een heerlijke tijd gehad. De ligstoelen bij het zwembad waren perfect om van de zon te genieten en de parasols zorgden voor een fijne schaduw. De keuken was goed uitgerust en we hebben elke ochtend gebruik gemaakt van het koffiezetapparaat.
Een handige keuze voor onze groep. De locatie was handig en de privéparkeerplaats was een pluspunt. De kinderen genoten van het volleybalveld en we maakten gebruik van de sauna na een lange dag. Al met al een prima verblijf.
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in deze villa! Het buitenzwembad was een hoogtepunt voor de kinderen en de hottub met uitzicht was heerlijk om 's avonds te ontspannen. De volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden zeer eenvoudig en we vonden het heerlijk om op het terras te ontbijten.
De villa is ruim en goed uitgerust. Wij waardeerden de vier eigen badkamers, waardoor de voorbereidingen voor onze groep in de ochtend gemakkelijker werden. De WiFi was betrouwbaar en we maakten tijdens ons verblijf graag gebruik van de fitnessfaciliteiten.
Wat een prachtige villa! Het uitzicht vanaf het terras was geweldig, vooral bij zonsondergang. De hot tub was een leuke toevoeging en we vonden het geweldig dat we toegang hadden tot het buitenzwembad. De kinderen vermaakten zich ook met de pingpongtafel.
Een zeer aangenaam verblijf! De combinatie van het zwembad en de hot tub maakte het een ontspannende vakantie. De villa was schoon en goed onderhouden en we waardeerden de gratis toiletartikelen in de badkamers.
De locatie is perfect voor een ontspannen verblijf. Er is overal natuur en de uitzichten zijn prachtig. Het enige wat ik kan zeggen is dat de WiFi soms wat onstabiel was, maar eerlijk gezegd, wie heeft er nou internet nodig als je van de zon geniet?
Villa Falcon Rook is een ruime en comfortabele villa, de kinderen vermaakten zich in het zwembad terwijl de volwassenen ontspanden in de hot tub. De nabijgelegen eetgelegenheden waren een aangename verrassing, vooral het nationale restaurant Konavoski dvori
Sfeercheck: deze villa is een echte sfeer! Het buitenzwembad is perfect voor die zomerse selfies en de barbecueplek is fantastisch. Een super relaxte plek voor een familie- of vriendenuitje. En de zonsondergangen? Een echte aanrader!
Villa Falcon Rook was een absolute parel! Het buitenzwembad en het terras waren perfect om te ontspannen na een dagje verkennen. De kinderen waren dol op de speeltuin en wij waardeerden de ruime woonkamer. Het voelde echt als een tweede thuis!
Prachtige villa, uitstekende faciliteiten, \nGastheer behulpzaam en altijd bereikbaar bij problemen,\nPrachtig landschap met een aantal heerlijke lokale restaurants en het schilderachtige Cavtat op 30 minuten rijden voor heerlijk dineren,
Prachtige villa, uitstekende faciliteiten, \nGastheer behulpzaam en altijd bereikbaar bij problemen,\nPrachtig landschap met een aantal heerlijke lokale restaurants en het schilderachtige Cavtat op 30 minuten rijden voor heerlijk dineren,
Wat een fantastische plek! De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. We hebben genoten van de avonden op het terras met uitzicht op zee. De locatie is perfect voor dagtochten naar Dubrovnik en Cavtat.
We hebben een fantastische ervaring gehad in Villa Falcon Rook. De barbecue buiten was geweldig voor familiediners en de woonkamer was perfect om samen te komen. Wij zouden hier zeker nog een keer op vakantie gaan!
We hebben onlangs het genoegen gehad om een week in villa Falcon Rook in Kroatië te verblijven en we kunnen niet gelukkiger zijn met onze ervaring. Allereerst was onze gastheer Nino uitzonderlijk. Hij was ongelooflijk gastvrij, responsief en altijd beschikbaar om ons te helpen tijdens ons verblijf, waardoor we ons meteen thuis voelden. De locatie van de villa zelf is ronduit spectaculair en biedt een adembenemend uitzicht en een unieke setting die bijdraagt aan de algehele charme van de plek. De villa heeft een hoge standaard van netheid en kwaliteit en het was duidelijk dat er veel zorg wordt besteed aan het onderhoud van het pand. Een van de meest comfortabele aspecten van ons verblijf was hoe goed het huis was uitgerust. Het had alles wat we maar nodig konden hebben, wat betekende dat we ons geen zorgen hoefden te maken dat we essentiële dingen als toiletpapier of zelfs specifieke kruiden om te koken, zonder problemen hoefden te kopen. Deze aandacht voor detail zorgde ervoor dat we volledig konden ontspannen en van onze vakantie konden genieten zonder gedoe. Over het algemeen was ons verblijf vlekkeloos en we raden deze villa ten zeerste aan iedereen aan die op zoek is naar een luxe en zorgeloze ervaring in Kroatië,
We hebben onlangs het genoegen gehad om een week in villa Falcon Rook in Kroatië te verblijven en we kunnen niet gelukkiger zijn met onze ervaring. Allereerst was onze gastheer Nino uitzonderlijk. Hij was ongelooflijk gastvrij, responsief en altijd beschikbaar om ons te helpen tijdens ons verblijf, waardoor we ons meteen thuis voelden. De locatie van de villa zelf is ronduit spectaculair en biedt een adembenemend uitzicht en een unieke setting die bijdraagt aan de algehele charme van de plek. De villa heeft een hoge standaard van netheid en kwaliteit en het was duidelijk dat er veel zorg wordt besteed aan het onderhoud van het pand. Een van de meest comfortabele aspecten van ons verblijf was hoe goed het huis was uitgerust. Het had alles wat we maar nodig konden hebben, wat betekende dat we ons geen zorgen hoefden te maken dat we essentiële dingen als toiletpapier of zelfs specifieke kruiden om te koken, zonder problemen hoefden te kopen. Deze aandacht voor detail zorgde ervoor dat we volledig konden ontspannen en van onze vakantie konden genieten zonder gedoe. Over het algemeen was ons verblijf vlekkeloos en we raden deze villa ten zeerste aan iedereen aan die op zoek is naar een luxe en zorgeloze ervaring in Kroatië,
Een prachtig toevluchtsoord in een serene omgeving. De locatie is rustig en we waardeerden de nabijheid van natuurparken om te wandelen. De villa zelf is goed ingericht en we voelden ons comfortabel tijdens ons verblijf.
De villa was precies wat we nodig hadden voor een ontspannende uitje, Veel ruimte, prachtige decoratie, en het buitenzwembad was een hoogtepunt, De nabijgelegen attracties, zoals de Forte Mare Fortress, hielden ons tijdens ons verblijf vermaakt
Villa Falcon Rook is een verborgen pareltje! Het buitenzwembad en de hottub met panoramisch uitzicht maakten ons verblijf onvergetelijk.
We hebben een geweldige tijd gehad in de villa. De keuken is schoon en goed uitgerust en de bedden zijn comfortabel. We hebben het grootste deel van de tijd bij het zwembad gelegen en genoten van de barbecuefaciliteiten. We komen zeker terug!
Een geweldige plek voor gezinnen! We reisden met onze kinderen en waren dol op de ruime slaapkamers en de patio. De rustige sfeer zorgde ervoor dat we konden ontspannen en we vonden een aantal echt goede lokale restaurants op korte rijafstand.
Villa Falcon Rook was zo ruim en had alles wat we nodig hadden, het zwembad was een hoogtepunt!
Ontspannende week met vriendenAfgelegen villa met alles wat je nodig hebt, we verbleven er een week en voelden ons zeer comfortabel,
Ontspannende week met vriendenAfgelegen villa met alles wat je nodig hebt, we verbleven daar een week en voelden ons zeer comfortabel,
Veel dank aan de eigenaar voor de goede communicatie en voor de geweldige faciliteiten! De villa is perfect voor een gezin. De villa is iets heel bijzonders! Je kunt altijd iets anders doen,\nTopsauna, geweldig sportveld, geweldig variabel grillstation, veel ruimte, schoon zwembad en topapparatuur ð¤©
Ongelooflijke VillaGeweldige Villa met een geweldig uitzicht! De gastheer was super responsief en behandelde efficiënt alle vragen, De villa zelf is prachtig en ligt op de heuvel, Genoeg te doen in de Villa, veel ruimte, geweldig zwembad, jacuzzi en sauna! Zeker een verblijf waard,
Ongelooflijke VillaGeweldige Villa met een geweldig uitzicht! De gastheer was super responsief en behandelde efficiënt alle vragen, De villa zelf is prachtig en ligt op de heuvel, Genoeg te doen in de Villa, veel ruimte, geweldig zwembad, jacuzzi en sauna! Zeker een verblijf waard,
Villa Falcon Rook was een heerlijke ontsnapping voor onze familievakantie. De ruime indeling was perfect voor onze groep van acht en we vonden het heerlijk om over ons eigen privézwembad te beschikken. Het buitenterras was een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend met een prachtig uitzicht op de omliggende natuur. We brachten onze dagen door met het verkennen van nabijgelegen bezienswaardigheden, zoals het pittoreske stadje Cavtat en de indrukwekkende Sokol-toren, die op korte loopafstand lag. De gastheer was ongelooflijk gastvrij en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Kortom, een fantastische keuze voor iedereen die wil ontspannen en tot rust wil komen!
Perfecte locatie, rustige sfeer, een must voor natuurliefhebbers, gratis wifi en parkeren is een groot pluspunt, zou zeker terugkomen om gewoon te ontspannen bij het zwembad en te genieten van het uitzicht op de zee
Droomvilla met fantastisch uitzicht, zeer goede communicatie met de verhuurder, we mochten op afspraak eerder inchecken en later uitchecken, de villa is een droom, alles wat je nodig hebt voor ontspannende dagen is aanwezig, absolute aanrader!!!
Droomvilla met fantastisch uitzicht, zeer goede communicatie met de verhuurder, we mochten op afspraak eerder inchecken en later uitchecken, de villa is een droom, alles wat je nodig hebt voor ontspannende dagen is aanwezig, absolute aanrader!!!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in deze villa. De locatie in Dubravka biedt een oase van rust en het uitzicht vanaf het terras was adembenemend. Alles was schoon en goed onderhouden, wat ons verblijf comfortabel en aangenaam maakte.
Perfect toevluchtsoord voor stellen. De ruime woonkamer en het prachtig ingerichte terras zorgden voor een gezellige sfeer en de rustige locatie was ideaal om te ontspannen.
Prima accommodatie voor een ontspannen vakantie, eenvoudig in- en uitchecken en contact opnemen als je vragen hebt, prachtig gerestaureerd stenen huis met veel voorzieningen, het grote zwembad, sportveld, fitnessruimte, whirlpool, buitenkeuken, heel rustig, alles je nodig hebt voor een ontspannen vakantie,
Prima accommodatie voor een ontspannen vakantie, eenvoudig in- en uitchecken en contact opnemen als je vragen hebt, prachtig gerestaureerd stenen huis met veel voorzieningen, het grote zwembad, sportveld, fitnessruimte, whirlpool, buitenkeuken, heel rustig, alles je nodig hebt voor een ontspannen vakantie,
We hielden van ons verblijf hier! De buitenruimte was geweldig, vooral de hot tub, Het was een beetje ver van Dubrovnik, maar de rust en stilte maakten het goed
Ons verblijf was erg plezierig. De villa was schoon en had alle voorzieningen die we nodig hadden. We waardeerden vooral de gratis parkeergelegenheid, waardoor het verkennen van de omgeving probleemloos verliep.
Wij komen terug! Geweldige gastheren, je kunt je geen betere wensen