Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa Hortenzia - One-Bedroom Apartment with Terrace-1 - (A) 98-35000-HR1

3 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Villa Hortenzia, located in Lapad, is the best choice if you want to spend your vacations in peace and quiet environment, far from the city crowds, and also to have nearby all you need during your holidays. Guest will have unlimited access to WiFi.

This one bedroom apartment with terrace features air conditioning, WiFi and TV. Kitchen features refrigerator, oven, stove and water kettle. It provides you with a private bathroom with shower, hair dryer and washing machine.

Lapad is a residential suburb of Dubrovnik that lies about 3 km northwest of the Old Town. Lapad is a small center where you have everything: post office, bank, pharmacy, hairdresser, many small shops and supermarkets, one large shopping center (DOC). Also, there is a large beautiful walking area full of cafe bars and restaurants, at the end of which are many gorgeous beaches. Various restaurants, shops and bars are only steps away from the Villa Hortenzia.

Dubrovnik Bus Station and Ferry Port, connecting the mainland with various Dalmatian islands, are 15 minutes ride from the apartment, while Dubrovnik Airport is 19 km away.

Parterre
woonkamer
keuken
woon/slaapkamer
1-pers. slaapbank
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
Algemeen
toilet, TV, eettafel, kachel, waterkoker, oven, koelkast, douche, wasmachine, airconditioning, terras, parking lot(public), haardroger
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Parkeren
€ 17/nacht
Wifi
Gratis
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Hedlund
Verblijf van 9 april 2025 tot 19 april 2025
22 april 2025

Het appartement was schoon en goed onderhouden, ik waardeerde de kleine details, zoals de waterkoker voor thee, het voelde als een thuis ver van huis,

Westphalen
Verblijf van 5 april 2025 tot 14 april 2025
17 april 2025

Het appartement was comfortabel en had alles wat ik nodig had voor mijn verblijf. De keuken was goed uitgerust en ik vond het fijn dat er een wasmachine beschikbaar was. Het maakte mijn reis een stuk gemakkelijker.

Lindberg
Verblijf van 23 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Geweldige locatie en een comfortabele kamer! De WiFi was betrouwbaar, wat een voordeel voor mij was toen ik wat werk moest inhalen, de airconditioning hield het appartement lekker koel op die warme dagen,

Homann
Verblijf van 25 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Ik vond het appartement erg praktisch, de koelkast en het fornuis maakten het gemakkelijk om maaltijden te bereiden en de aanwezigheid van een föhn was een prettig gemak,

Michelotti
Verblijf van 17 maart 2025 tot 24 maart 2025
27 maart 2025

Ik vond de eigen ingang naar het appartement erg fijn. Het voelde heel veilig en gaf me een gevoel van privacy. De douche was ook geweldig, met geweldige waterdruk!

Dillmon
Verblijf van 13 maart 2025 tot 21 maart 2025
24 maart 2025

Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit appartement met één slaapkamer. Het terras was een geweldige plek om van mijn ochtendkoffie te genieten en het tuinmeubilair zorgde ervoor dat het voelde als een kleine oase. Een echte aanrader!

Schönhofen
Verblijf van 1 maart 2025 tot 8 maart 2025
11 maart 2025

Dit appartement is perfect voor een kleine groep. Wij waren met z'n drieën en hadden voldoende ruimte. De televisie was een fijne toevoeging om 's avonds te ontspannen.

Buono
Verblijf van 4 februari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

Simpel en effectief! De ruimte was perfect voor wat ik nodig had, de airconditioning werkte goed en de badkamer was modern en schoon.

MONNIER
Verblijf van 16 januari 2025 tot 24 januari 2025
27 januari 2025

Over het algemeen een goede keuze voor een kort verblijf. De voorzieningen zoals de keuken en de wasmachine waren erg handig. Ik zou hier zeker weer verblijven als ik terugkom in de omgeving.

Schlag
Verblijf van 10 januari 2025 tot 22 januari 2025
25 januari 2025

Het terras is een echte blikvanger! Ik heb veel tijd buiten doorgebracht en genoten van de frisse lucht. Het terrasmeubilair was comfortabel, waardoor het een heerlijke plek was om te ontspannen.