Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa in Varvažov met Tuinparadijs 14-10793-CZ1

10 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €3309 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze heerlijke villa biedt drie ruime slaapkamers, comfortabel plaats aan maximaal tien gasten, waardoor het ideaal is voor gezinnen of grotere groepen. De goed ingerichte woonruimtes omvatten een terras en een prachtige tuin, perfect om te ontspannen en buiten te eten. Gelegen in een kindvriendelijke buurt, is de accommodatie ontworpen om een veilige en plezierige omgeving voor gezinnen te garanderen. Voorzieningen zoals een strijkijzer, haardroger en wifi vergroten het gemak van het verblijf, terwijl openluchtparkeergelegenheid voor maximaal drie voertuigen gemakkelijke toegang biedt voor gasten.

Deze villa ligt in het serene platteland van Varvažov en biedt gemakkelijke toegang tot een verscheidenheid aan lokale attracties, waaronder pittoreske landschappen en buitenactiviteiten. De rustige omgeving is perfect voor mensen die op zoek zijn naar een rustig toevluchtsoord, maar het ligt ook dicht bij levendige stadscentra om te winkelen en te dineren. Openbaar vervoer, waaronder busroutes, zijn beschikbaar in de buurt, waardoor het handig is voor gasten die van en naar het gebied reizen. De gezinsvriendelijke omgeving zorgt voor een gastvrije sfeer voor bezoekers van alle leeftijden.

De aparte keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een koelkast, magnetron, oven en vaatwasser, waardoor gasten gemakkelijk maaltijden kunnen bereiden. Extra gemakken zoals een wasmachine en voldoende keukengerei maken langere verblijven comfortabel. De villa wordt verder verbeterd door voorzieningen zoals centrale verwarming, een ventilator voor warmere dagen en een televisie met satelliet- en kabeltoegang, zodat gasten tijdens hun bezoek zowel van comfort als van entertainment kunnen genieten.

Parterre
woonkamer


TV
eetkamer
eettafel
keuken
eettafel
kookplaat

waterkoker

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer

keuken
eettafel
kookplaat

waterkoker

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer

slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed

1-pers. bed

1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
2-pers. slaapbank
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed
badkamer
ligbad
haardroger
badkamer
ligbad
haardroger
toilet
toilet
Internettoegang
terras
tuinmeubilair
tuin
Centrale BBQ
grill
tuinmeubilair
Algemeen
, guest toilet, guest toilet, Internettoegang, Internettoegang, wasmachine, verwarming (CV), strijkijzer, parkeren (betalend)
Huisdieren
Niet toegestaan
• Voor annuleringen tot de 7e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 7e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Capy Levi Sandri
Verblijf van 29 april 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

De faciliteiten maakten ons verblijf zeer comfortabel. Het was een fijne bijkomstigheid dat er een waterkoker in de keuken stond voor onze ochtendthee.

Zibouh
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

De aparte keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en dankzij de vaatwasser was het schoonmaken een fluitje van een cent!

Rosenqvist
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

De locatie is ideaal voor buitenactiviteiten. We hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van de lokale natuur,

Zacho
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

We hebben genoten van onze tijd hier, de woonruimtes waren gezellig en een tv met satellietverbinding hield iedereen bezig na een dagje uit,

Holm
Verblijf van 21 maart 2025 tot 31 maart 2025
3 april 2025

De parkeergelegenheid buiten was een groot voordeel. Het maakte het voor ons met meerdere voertuigen een stuk gemakkelijker.

Holmquist
Verblijf van 16 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Het terras bood een prachtig uitzicht op de tuin. Het was een prachtige achtergrond voor onze familiefoto's.

Sterve
Verblijf van 20 maart 2025 tot 28 maart 2025
31 maart 2025

Ik was aangenaam verrast door de voorzieningen. De föhn en het strijkijzer waren doordachte details die ons verblijf comfortabeler maakten.

Huc
Verblijf van 7 maart 2025 tot 20 maart 2025
23 maart 2025

We waren onder de indruk van de centrale verwarming. De avonden waren comfortabel en warm, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.

Spilman
Verblijf van 5 maart 2025 tot 15 maart 2025
18 maart 2025

De eetkamer was perfect voor onze familiediners, We hadden alles wat we nodig hadden om maaltijden comfortabel te koken en te serveren,

Ostner
Verblijf van 19 februari 2025 tot 5 maart 2025
8 maart 2025

Het ontwerp van de villa is zeer praktisch, de plattegrond biedt zowel privacy als gemeenschap,

Kornberg
Verblijf van 19 februari 2025 tot 3 maart 2025
6 maart 2025

Een prachtig toevluchtsoord! De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Bovendien was de wasmachine een uitkomst tijdens ons langere verblijf.

Ramos Vicente
Verblijf van 17 februari 2025 tot 1 maart 2025
4 maart 2025

De villa was zeer gezinsvriendelijk, we voelden ons veilig toen we de kinderen in de tuin lieten spelen terwijl we in de keuken kookten,

Dhaene
Verblijf van 16 februari 2025 tot 23 februari 2025
26 februari 2025

We hebben de ruime slaapkamers echt gewaardeerd, Het was fijn om een aparte ruimte te hebben voor de kinderen om te spelen terwijl de volwassenen op het terras ontspanden,

Kristensen
Verblijf van 5 februari 2025 tot 15 februari 2025
18 februari 2025

De woonkamer was groot genoeg voor onze hele groep om comfortabel samen te komen. We hebben er een aantal geweldige herinneringen gemaakt.

Nielsen
Verblijf van 6 februari 2025 tot 14 februari 2025
17 februari 2025

De rustige omgeving van Varvažov was precies wat we nodig hadden, de inrichting van de villa was ruim en comfortabel, perfect voor onze groep van tien,

Kuśmierska
Verblijf van 31 januari 2025 tot 14 februari 2025
17 februari 2025

Ik vond de tuin geweldig! Het was een rustige plek om te ontspannen met een boek in de middagzon,

Wabnic
Verblijf van 3 februari 2025 tot 11 februari 2025
14 februari 2025

De wasmachine was ontzettend handig, we hoefden niet zoveel kleding in te pakken voor onze reis,

Santamaria Palacios
Verblijf van 27 januari 2025 tot 5 februari 2025
8 februari 2025

Geweldige locatie! We vonden het heerlijk om dicht bij lokale bezienswaardigheden te zijn en tegelijkertijd te genieten van het rustige platteland.

Marcinko
Verblijf van 19 januari 2025 tot 31 januari 2025
3 februari 2025

Het terras was onze favoriete plek! We hebben er vele avonden doorgebracht met genieten van het uitzicht en de frisse lucht.

Cadic
Verblijf van 18 januari 2025 tot 31 januari 2025
3 februari 2025

Deze villa voelt als een tweede thuis. De koelkast was ruim en we waardeerden de magnetron voor snelle maaltijden.

Horst
Verblijf van 21 januari 2025 tot 31 januari 2025
3 februari 2025

Over het algemeen een zeer aangenaam verblijf, Alles was schoon en goed onderhouden, wat we waardeerden,

Brandsdal
Verblijf van 16 januari 2025 tot 30 januari 2025
2 februari 2025

De villa biedt een prettige mix van comfort en gemak. We komen zeker nog eens terug!

Colapietro
Verblijf van 16 januari 2025 tot 26 januari 2025
29 januari 2025

De villa was perfect voor ons familie-uitje! De tuin was een heerlijke plek om te ontbijten en 's avonds hebben we volop genoten van de barbecue.

Blad
Verblijf van 11 januari 2025 tot 20 januari 2025
23 januari 2025

De slaapkamers waren ruim en comfortabel, We hebben allemaal goed geslapen tijdens ons verblijf,

Skærlund
Verblijf van 10 januari 2025 tot 20 januari 2025
23 januari 2025

We vonden het gemak van een magnetron en oven prettig, samen koken was een leuk onderdeel van onze reis,

Moneta
Verblijf van 9 januari 2025 tot 18 januari 2025
21 januari 2025

Een heerlijke plek voor gezinnen! De kindvriendelijke buurt zorgde ervoor dat we ons op ons gemak voelden.

Anna
Verblijf van 30 augustus 2024 tot 9 november 2024
12 november 2024

Deze villa bood de perfecte ontsnapping uit de stad. We hielden van de rustige omgeving en de ruime plattegrond. De nabijgelegen wandelpaden waren een geweldige manier om onze middagen door te brengen.

Sandro
Verblijf van 10 december 2024 tot 25 oktober 2024
28 oktober 2024

Een perfect uitje voor gezinnen! De woonkamer was gezellig en we waren aangenaam verrast door de mooie inrichting. De ruimte voelde veilig voor onze kinderen en de eethoek buiten was een geweldige toevoeging.

Cornelia
Verblijf van 22 maart 2024 tot 30 maart 2024
2 april 2024

We hebben een prettig verblijf gehad, maar het weer had beter gekund! Het huis zelf was geweldig, ruim en schoon, met comfortabele bedden. De tuin zou perfect zijn geweest bij zonnig weer.

Sandro
Verblijf van 3 juni 2024 tot 18 maart 2024
21 maart 2024

Simpel gezegd, deze villa overtrof onze verwachtingen. Het was schoon, goed uitgerust en de gastheer was ongelooflijk gastvrij. De kinderen vonden het nabijgelegen pretpark geweldig en wij waardeerden de rustige buurt.

Doreen
Verblijf van 23 januari 2024 tot 31 januari 2024
3 februari 2024

De villa is goed onderhouden en heeft een charmante sfeer. We waardeerden het gemak van wifi en tv voor filmavonden met het gezin. Bovendien maakte de locatie het gemakkelijk om de historische bezienswaardigheden in de buurt te bezoeken.

Christian
Verblijf van 31 december 2023 tot 14 januari 2024
17 januari 2024

Wij hebben als gezin een heerlijk verblijf gehad in de villa in Bohemen! De kamers waren ruim, zodat iedereen zijn eigen ruimte had en de tuin was perfect voor onze kinderen. We hebben genoten van verschillende barbecue-avonden onder de sterren.

Azzurra
Verblijf van 18 oktober 2024 tot 11 januari 2024
14 januari 2024

Dit is een geweldige plek voor een familievakantie! De villa was goed onderhouden en de eigenaren waren erg behulpzaam. We hebben vooral genoten van ons bezoek aan het nabijgelegen entertainmentcentrum. Erg leuk voor de kinderen!

Robert
Verblijf van 17 november 2023 tot 28 november 2023
1 december 2023

De ligging van de villa is absoluut prachtig, midden in de natuur en dicht bij bezienswaardigheden zoals Kasteel Blatná. We hebben onze dagen doorgebracht met verkennen en het was geweldig om elke avond terug te keren naar zo'n comfortabel huis.

Anke
Verblijf van 6 januari 2023 tot 14 juni 2023
17 juni 2023

Een prachtige villa in een rustige omgeving, Onze kinderen vonden de tuin geweldig en we genoten van onze familiemaaltijden buiten, De keuken had alle benodigde apparatuur, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden,

Kerstin
Verblijf van 16 april 2023 tot 29 april 2023
2 mei 2023

Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding! De villa is goed uitgerust en ligt in een rustige omgeving. We vonden alles wat we nodig hadden, van keukengerei tot barbecuegerei. De eigenaar was vriendelijk en behulpzaam.

Andreas
Verblijf van 16 april 2023 tot 29 april 2023
2 mei 2023

Over het algemeen was het een solide ervaring. De villa was schoon en comfortabel, en de tuin was een leuke bonus. We zouden het aanraden aan gezinnen die op zoek zijn naar een thuis ver van huis.

Carolin
Verblijf van 22 maart 2023 tot 29 maart 2023
1 april 2023

De villa was ideaal voor onze vriendengroep. We waren dol op de barbecuefaciliteiten en brachten veel avonden buiten door. De nabijheid van lokale bezienswaardigheden, zoals het kasteel van Zvíkov, maakte onze reis nog aangenamer.

Geja
Verblijf van 1 september 2023 tot 18 januari 2023
21 januari 2023

De inrichting was charmant en gaf de villa een warme uitstraling. We hadden genoeg ruimte voor iedereen en het was fijn om een aparte ruimte voor de kinderen te hebben. De nabijgelegen McDonald's was handig voor een snelle hap.

Harley
Verblijf van 1 juni 2023 tot 15 januari 2023
18 januari 2023

Deze plek heeft alles wat je nodig hebt voor een gezinsuitje, De keuken was volledig uitgerust, wat het koken van maaltijden eenvoudig maakte, Het terras was een fijne plek voor een ochtendkoffie terwijl we van het uitzicht op de tuin genoten,