Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

1 Queen En 1 Twin Room Met Kitchenette 94-81100-US1

3 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
5 huisdier(en)
€770,59
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit Terrein Van North Carolina Ligt Op Minder Dan 15 Minuten Rijden Van Het Great Smoky Mountain National Park. Gasten Kunnen Gaan Vissen Op Het Terrein Of Afkoelen In Het Seizoensgebonden Buitenzwembad. Een Kabel -tv, Kleine Koelkast En Magnetron Worden Verstrekt In Alle Kamers In Lloyds In De River Country Inn. Coffee-faciliteiten Worden Ook Verstrekt. Gasten Kunnen Tijdens Hun Verblijf Verbonden Blijven Via Gratis Wifi Wifi. Buitenbarbecuefaciliteiten En Picknickplaats Zijn Beschikbaar Voor Extra Gemak Bij Deze Bryson City Lloyds In De River Country Inn. De Opwinding Van Raften Van Wit Water Ligt Op 15 Minuten Rijden Bij Wild Water. Gasten Kunnen Ook Bezoeken Vanuit Het Unieke Perspectief Van De Schilderachtige Great Smoky Mountain Railroad Op 5 Mijl Afstand.

Parterre
kitchenette
koffiezetapparaat
magnetron

koelkast
slaapkamer
1-pers. bed
TV (kabel)

airconditioning

telefoon

Queen Bed
badkamer
bad of douche
toilet

haardroger
Algemeen
Parkeerplaats, zwembad
Bedlinnen
Included
Eindschoonmaak
Included
Huisdieren
p.p./night
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Airconditioning
Included
Badhanddoeken
Included
Linnengoed
Included
Parkeren
Included
Schoonmaak
Included
Wifi
Included
annuleringen tot de eerste dag voorafgaand aan de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. Voor annuleringen op de eerste dag van het verblijf of later: 100% van de huurprijs.
Bergner
Verblijf van 8 juni 2026 tot 10 juni 2026
13 juni 2026

De wifi werkte prima, ideaal om onderweg werk in te halen. De kabeltelevisie was ook een welkome extra.

Van Kruijsdijk
Verblijf van 5 juni 2026 tot 8 juni 2026
11 juni 2026

We kwamen laat aan, maar alles was nog steeds klaar en we werden hartelijk ontvangen! We hebben genoten van rustige nachten zonder lawaai van andere gasten en hebben over het algemeen heerlijk geslapen.

Bleier
Verblijf van 30 mei 2026 tot 6 juni 2026
9 juni 2026

Het in- en uitchecken verliep soepel en eenvoudig. De kamers waren van alle gemakken voorzien, zoals een magnetron, koelkast en koffiezetapparaat, en alles werkte prima tijdens ons verblijf.

Chen
Verblijf van 5 mei 2026 tot 8 mei 2026
11 mei 2026

We hebben al die kleine extraatjes erg gewaardeerd; ze zorgden ervoor dat het nog leuker was dan verwacht.

Simon
Verblijf van 30 april 2026 tot 5 mei 2026
8 mei 2026

Na een lange autorit hadden we behoefte aan een rustige plek en die hebben we hier gevonden. We hebben heerlijk ontspannen in onze knusse kamer in plaats van gebruik te maken van het buitenzwembad, dat er uitnodigend uitzag. De vredige sfeer zorgde ervoor dat we goed in slaap vielen. Het personeel was ook vriendelijk, wat bijdroeg aan het algehele comfort van ons verblijf.

alshemeri
Verblijf van 25 april 2026 tot 27 april 2026
30 april 2026

De kamers waren comfortabel en we hebben genoten van het buitenzwembad als ontspanning.

Kaluzhenova
Verblijf van 12 april 2026 tot 16 april 2026
19 april 2026

De locatie maakte sightseeing heel gemakkelijk, vooral omdat de Great Smoky Railroad vlakbij lag.

Jamkar
Verblijf van 22 maart 2026 tot 29 maart 2026
1 april 2026

De internetsnelheid voldeed prima aan mijn behoeften; ik kon mijn werk gemakkelijk doen wanneer dat nodig was.

Kerklaan
Verblijf van 22 maart 2026 tot 25 maart 2026
28 maart 2026

Tussenstop tijdens een roadtrip. Schone kamer met een fijne koelkast en magnetron. We hebben het zwembad niet gebruikt, maar het zag er uitnodigend uit.

Balzano
Verblijf van 14 maart 2026 tot 17 maart 2026
20 maart 2026

Een zeer betaalbare plek. De roomservice was erg handig en het vissen op het terrein maakte ons verblijf absoluut de moeite waard.

Soo
Verblijf van 11 maart 2026 tot 16 maart 2026
19 maart 2026

We hadden het geluk dat we vanaf ons balkon een prachtig uitzicht hadden, en daar zitten met een kop koffie maakte elke dag beter!

Kucerova
Verblijf van 7 maart 2026 tot 13 maart 2026
16 maart 2026

Doordat we direct naast onze kamer konden parkeren, was het in- en uitladen tijdens ons verblijf een stuk makkelijker.

Abuajel
Verblijf van 3 maart 2026 tot 6 maart 2026
9 maart 2026

We kwamen na middernacht aan, de kamer was klaar en rustig. Het uitzicht op de rivier is een bonus, het draagt echt bij aan de sfeer. De volgende ochtend heb ik genoten van een kop koffie bij het zwembad.