Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

10 persoons vakantie huis in Løkken-By Traum 76344-1

10 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €651 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ferienhaus mit Whirlpool und Sauna sowie besonders attraktiver Lage in der reizvollen Dünenlandschaft am Nordseestrand. Das Haus liegt erhöht und bietet somit herrlichen Ausblick zu Meer und Küste! Innen steht ein Freizeitraum mit Billard, Tischtennis und Tischkicker zum Zeitvertreib bereit. Im Haus zudem Küchen-/Wohnbereich mit Holzofen und deutschen TV-Sendern zur Auswahl. Die Küchenausstattung ist umfassend und auf die Selbstverpflegung ausgerichtet. Technische Helfer wie u.a. Ceranfeld, Spülmaschine und Mikrowelle stehen bereit. Insgesamt gibt es im Haus vier Schlafzimmer mit jeweils zwei Betten und zudem zwei lose Matratzen oben auf dem Hems. Angenehme Fußbodenheizung im gesamten Haus. Zudem Holzofen und energieeffiziente Wärmepumpe um den Stromverbrauch und damit die Nebenkosten zu senken. Das Dünengrundstück ist mit seinen 2.350 m² sehr weitläufig und liegt nur etwa 200 m vom Meer. Draußen offene sowie überdachte (25 m²) Terrassenfläche zur Verfügung. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

woonkamer
2x 1-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
DVD-speler
kinderstoel
slaapkamer
2x 1-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, Tafeltennis, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), terras, tafelvoetbal, biljart, aardwarmte, lucht-water warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.719, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Iris - Laatzen
Verblijf van 28 mei 2026 tot 2 juni 2026
5 juni 2026

Toplocatie, uitstekende voorzieningen. Omdat het te koop staat, is het helaas niet erg goed onderhouden.

Sabrina - Varel
Verblijf van 22 mei 2026 tot 27 mei 2026
30 mei 2026

nan Aanbevelingen: Het strand direct bij het huis is fantastisch, de bunkers in Lokken op het strand, evenals de vuurtoren en de bewegende duinen in Lokken zijn zeker een bezoek waard.

Sabrina - Varel
Verblijf van 22 mei 2026 tot 27 mei 2026
30 mei 2026

nan Aanbevelingen: Het strand direct bij het huis is fantastisch, de bunkers in Lokken op het strand, evenals de vuurtoren en de bewegende duinen in Lokken zijn zeker een bezoek waard.

Wong
Verblijf van 19 mei 2026 tot 22 mei 2026
25 mei 2026

Prachtig uitzicht op de Noordzee vanaf het terras.

Aldriwish
Verblijf van 29 april 2026 tot 2 mei 2026
5 mei 2026

Elke avond kon ik vanaf het open terras genieten van prachtige zonsondergangen.

Grönlund
Verblijf van 13 april 2026 tot 14 april 2026
17 april 2026

Het personeel was vriendelijk en behulpzaam en zorgde ervoor dat aan al onze behoeften werd voldaan vanaf het moment van inchecken. We hebben heerlijk kunnen ontspannen in de woonkamer terwijl de kinderen in de speelkamers speelden, voordat we op de dag van vertrek vertrokken.

Timmerman
Verblijf van 25 maart 2026 tot 29 maart 2026
1 april 2026

Prachtig uitzicht op de Noordzee vanaf het terras.

Rüdiger - Gehrden
Verblijf van 21 maart 2026 tot 28 maart 2026
31 maart 2026

nan Aanbevelingen: Het Skagen Papiermuseum, het Barnsteenmuseum en natuurlijk het strand.

Rüdiger - Gehrden
Verblijf van 21 maart 2026 tot 28 maart 2026
31 maart 2026

Nan Aanbevelingen: Het papiermuseum van Skagen, het barnsteenmuseum en natuurlijk het strand.

Meling
Verblijf van 3 maart 2026 tot 6 maart 2026
9 maart 2026

Na mijn strandwandelingen voelde ik me heerlijk op mijn gemak in de sauna.

Muers
Verblijf van 17 februari 2026 tot 20 februari 2026
23 februari 2026

De energiebesparende warmtepomp zorgde ervoor dat we het tijdens ons hele verblijf warm hadden. De schone kamers en de fijne indeling maakten het verblijf voor ons gezin van zes personen erg aangenaam.

Mohrig
Verblijf van 26 januari 2026 tot 27 januari 2026
30 januari 2026

Ik vond het heerlijk om binnen tafeltennis en biljart te spelen.

Croissant
Verblijf van 13 januari 2026 tot 16 januari 2026
19 januari 2026

De jacuzzi was een fijne toevoeging en droeg bij aan ons plezier.

Gorbenko
Verblijf van 21 december 2025 tot 25 december 2025
28 december 2025

Ik was onder de indruk van hoe goed alles onderhouden was. Zelfs de speelkamer zag er nieuw uit.

Halit
Verblijf van 9 december 2025 tot 11 december 2025
14 december 2025

We hebben hier een week op afstand gewerkt en de internetverbinding was prima. De accommodatie bood een fijne werkplek en de volledig uitgeruste keuken was erg handig, omdat we de meeste maaltijden zelf konden bereiden. Al met al kregen we waar voor ons geld, gezien alle beschikbare voorzieningen.

Reiner - Bochum
Verblijf van 11 oktober 2025 tot 18 oktober 2025
21 oktober 2025

Er zijn weinig glazen en bestek aanwezig. De locatie is erg goed, op slechts 200 meter van het strand, maar het pad over de duinen is erg moeilijk begaanbaar.

Gerda - Berlin
Verblijf van 20 september 2025 tot 4 oktober 2025
7 oktober 2025

Het huis ligt in een rustige doodlopende straat. Het is erg groot en goed ingedeeld. Het terras dat rondom het huis loopt is fantastisch. Helaas leek er geen moeite te worden gedaan om het te onderhouden. Veel dingen waren kapot. Een paar lampen werkten niet, de oven was defect (de handgreep was gebroken, die we er zelf weer op moesten schroeven, en de knoppen waren moeilijk te gebruiken; er zat zelfs karton tussen). Het fornuis had ook betere tijden gekend (bekrast en de cijfers waren maar gedeeltelijk leesbaar). Het was vies. De bedden waren extreem smerig, bedekt met haar en ondefinieerbare vlekken. We moesten de keukenkastjes afvegen omdat ze stoffig en vol haar waren. De rest van het huis was ook stoffig. De inhoud van de keukenkastjes was rommelig en deels vies. Al met al was het erg vervallen. Blijkbaar staat het huis te koop; er hangt in ieder geval een bordje bij de ingang.

Bettina - Nibe
Verblijf van 27 februari 2025 tot 3 maart 2025
6 maart 2025

Het huis ligt op korte loopafstand van het water en biedt een prachtig uitzicht. De bedden en de schoonmaak laten te wensen over. Lades en kasten zijn erg rommelig. Al met al een mooi huisje.

Jacob - Skørping
Verblijf van 15 februari 2025 tot 20 februari 2025
23 februari 2025

Mooi, ruim en licht vakantiehuisje. Goede bedden. Fijne activiteitenruimte. Vloerverwarming in alle kamers. Goed uitgeruste keuken. Goede locatie. Redelijk schoon.

Van Den Steen
Verblijf van 21 november 2024 tot 3 december 2024
6 december 2024

Hoewel het huis ruim en comfortabel was, vonden we dat een deel van de decoratie wel een update kon gebruiken, Dat gezegd hebbende, waren de voorzieningen solide, en de kinderen hielden van de speelkamer, Een fatsoenlijke keuze voor een leuk gezinsuitje,

Van Den Steen
Verblijf van 21 november 2024 tot 3 december 2024
6 december 2024

Hoewel het huis ruim en comfortabel was, vonden we dat een deel van de decoratie wel een update kon gebruiken, Dat gezegd hebbende, waren de voorzieningen solide, en de kinderen hielden van de speelkamer, Een fatsoenlijke keuze voor een leuk gezinsuitje,

Bo - Randers
Verblijf van 4 november 2024 tot 11 november 2024
14 november 2024

Mooi huis op een geweldige locatie. / We zijn over het algemeen tevreden met ons verblijf en hebben al meerdere keren via Dancenter gehuurd. / / Maar... / / Het water werd op een van de dagen afgesloten van ongeveer 10:00 tot ongeveer 16:00 uur. Het waterbedrijf heeft de huiseigenaar hierover per e-mail op de hoogte gesteld. Maar we hebben geen bericht van Dancenter ontvangen. / / / Kleine kinderen. Geen water. Geen melding. / / Dit is gewoonweg niet acceptabel en we zouden hiervoor gecompenseerd moeten worden! Aanbevelingen: Het kinderbed inclusief matras stond in een vochtig bijgebouw, samen met een vieze kinderstoel. Het matras was vochtig en vies. / / We verwachten dat deze voorzieningen beschikbaar en bruikbaar zijn wanneer we met kleine kinderen komen.

Springvloet
Verblijf van 7 oktober 2024 tot 14 oktober 2024
17 oktober 2024

Dit vakantiehuis was een geweldige keuze voor onze gezinsvakantie, Het was ruim en schoon, en de vloerverwarming was een leuke toevoeging, De locatie nabij Gronhoj Beach maakte het gemakkelijk om onze dagen aan de oceaan door te brengen, We zouden zeker terugkomen!

Springvloet
Verblijf van 7 oktober 2024 tot 14 oktober 2024
17 oktober 2024

Dit vakantiehuis was een geweldige keuze voor onze gezinsvakantie, Het was ruim en schoon, en de vloerverwarming was een leuke toevoeging, De locatie nabij Gronhoj Beach maakte het gemakkelijk om onze dagen aan de oceaan door te brengen, We zouden zeker terugkomen!

Yvonne - Osnabrück
Verblijf van 14 september 2024 tot 20 september 2024
23 september 2024

De ligging vlakbij zee, het huis in het algemeen en de ruime afstand tot de buren waren allemaal uitstekend. Het terras was fantastisch; je kon er altijd wel een perfect plekje vinden om te zitten of te liggen. De speelkamer was geweldig, net als de grote woonkamer met de houtkachel.

Silke - Hamburg
Verblijf van 7 september 2024 tot 14 september 2024
17 september 2024

Goede locatie, ruim maar wel een beetje gedateerd.

Jürgen - 21683 Stade
Verblijf van 31 augustus 2024 tot 7 september 2024
10 september 2024

De locatie, de indeling van de kamers, 2 badkamers

Cornelia - Hof
Verblijf van 18 mei 2024 tot 1 juni 2024
4 juni 2024

We maakten veelvuldig gebruik van de recreatieruimte met pooltafel, tafeltennis en tafelvoetbal. De slaapkamers waren niet gescheiden van de woonkamer, dus 's avonds werd onze nachtrust niet verstoord door televisie kijken of gesprekken. Het terras dat rondom het huis liep, was een groot pluspunt, omdat we de stoelen en ligstoelen gemakkelijk naar onze favoriete plek konden verplaatsen, of we nu zon of schaduw, wind of windstilte, of beschutting tegen de regen wilden.

Ten Have
Verblijf van 25 april 2024 tot 4 mei 2024
7 mei 2024

Een prachtig vakantiehuis! De nabijheid van het strand was fantastisch, en we genoten van het verkennen van de nabijgelegen attracties, zoals de Rubjerg Knude Lighthouse, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons welkom voelden,

Ten Have
Verblijf van 25 april 2024 tot 4 mei 2024
7 mei 2024

Een prachtig vakantiehuis! De nabijheid van het strand was fantastisch, en we genoten van het verkennen van de nabijgelegen attracties, zoals de Rubjerg Knude Lighthouse, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons welkom voelden,

Ho
Verblijf van 8 april 2024 tot 22 april 2024
25 april 2024

Zeer schone en goed uitgeruste keuken. De vloerverwarming hield het huis gezellig, zelfs bij kouder weer.

Karola - Hannover
Verblijf van 16 maart 2024 tot 30 maart 2024
2 april 2024

Veel ruimte, groot terras rondom, mogelijkheden voor activiteiten, dicht bij het strand Aanbevelingen: Løkken is een charmant stadje vlakbij. Je kunt er al je boodschappen doen. / Het hele strand is met de auto bereikbaar en heerlijk breed. Het duinlandschap is adembenemend mooi. / Suggesties voor dagtripjes zijn onder andere Rubjerg Knude, Skagen, Aalborg, Råbjerg Mile en de duinplantage bij Hirtshals. Het Noordzee Aquarium in Hirtshals is ook een aanrader.

Nicoline - Brovst
Verblijf van 7 maart 2024 tot 10 maart 2024
13 maart 2024

De 2 afdelingen kunnen worden samengevoegd tot 2 of 1 grote gemeenschappelijke ruimte. Aanbevelingen: Mooi strand

Bilal Daniel Gran
Verblijf van 13 november 2023 tot 20 november 2023
23 november 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in het vakantiehuis in Løkken! Het uitzicht op zee vanaf het terras was werkelijk schitterend, en de hottub was een perfecte manier om te ontspannen na een dagje strand. De kinderen waren dol op de speelkamer met biljart en tafeltennis, waar ze zich urenlang konden vermaken.

Bilal Daniel Gran
Verblijf van 13 november 2023 tot 20 november 2023
23 november 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in het vakantiehuis in Løkken! Het uitzicht op zee vanaf het terras was werkelijk schitterend, en de hottub was een perfecte manier om te ontspannen na een dagje strand. De kinderen waren dol op de speelkamer met biljart en tafeltennis, waar ze zich urenlang konden vermaken.

Kåre - Aalborg
Verblijf van 10 november 2023 tot 13 november 2023
16 november 2023

Er waren veel mogelijkheden voor activiteiten/ontspanning/in de buurt van het strand. Aanbevelingen: Nee

Winfried - Cölbe
Verblijf van 23 september 2023 tot 7 oktober 2023
10 oktober 2023

De locatie en de staat waren erg goed. Er was voldoende privacy voor veel mensen. Aanbevelingen: Geen informatie beschikbaar

Spjut
Verblijf van 22 augustus 2023 tot 31 augustus 2023
3 september 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis! Het uitzicht op de duinen en de zee was werkelijk adembenemend. De kinderen vonden het geweldig om te poolen en tafeltennissen. We hebben samen gekookt in de goed uitgeruste keuken, alles was schoon en netjes. Het enige wat een beetje vervelend was, was dat de wifi een beetje haperde, maar we hebben het overleefd. We komen zeker terug om weer van de rust te genieten.

Spjut
Verblijf van 22 augustus 2023 tot 31 augustus 2023
3 september 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis! Het uitzicht op de duinen en de zee was werkelijk adembenemend. De kinderen vonden het geweldig om te poolen en tafeltennissen. We hebben samen gekookt in de goed uitgeruste keuken, alles was schoon en netjes. Het enige wat een beetje vervelend was, was dat de wifi een beetje haperde, maar we hebben het overleefd. We komen zeker terug om weer van de rust te genieten.

Nilsson
Verblijf van 25 juli 2023 tot 8 augustus 2023
11 augustus 2023

Ideale locatie op slechts 200 meter van het strand. De kinderen vonden de activiteitenruimtes geweldig, vooral het biljart en de tafeltennistafel!

Østvold
Verblijf van 24 juli 2023 tot 1 augustus 2023
4 augustus 2023

Ons verblijf in het vakantiehuis Løkken was aangenaam, hoewel het weer niet zo meewerkte als we hadden gehoopt. Toch hebben we er het beste van gemaakt met de binnenactiviteiten. Het huis had een gezellige sfeer en we waardeerden de netheid bij aankomst.

Østvold
Verblijf van 24 juli 2023 tot 1 augustus 2023
4 augustus 2023

Ons verblijf in het vakantiehuis Løkken was aangenaam, hoewel het weer niet zo meewerkte als we hadden gehoopt. Toch hebben we er het beste van gemaakt met de binnenactiviteiten. Het huis had een gezellige sfeer en we waardeerden de netheid bij aankomst.

DESMembu1bÅ
Verblijf van 12 mei 2023 tot 24 mei 2023
27 mei 2023

Perfecte plek voor een familievakantie! De locatie was superdicht bij het strand, op slechts een korte loopafstand. Ik waardeerde alle ruimte in het huis, we voelden ons nooit krap. De bedden waren comfortabel en de verwarming werkte goed, wat een verademing was bij koud weer. Ik vond het jammer dat er niet veel eetgelegenheden in de buurt waren, maar we hebben het goed gedaan. Al met al een heerlijk verblijf!

DESMembu1bÅ
Verblijf van 12 mei 2023 tot 24 mei 2023
27 mei 2023

Perfecte plek voor een familievakantie! De locatie was superdicht bij het strand, op slechts een korte loopafstand. Ik waardeerde alle ruimte in het huis, we voelden ons nooit krap. De bedden waren comfortabel en de verwarming werkte goed, wat een verademing was bij koud weer. Ik vond het jammer dat er niet veel eetgelegenheden in de buurt waren, maar we hebben het goed gedaan. Al met al een heerlijk verblijf!

Orla - Sæby
Verblijf van 1 april 2023 tot 10 april 2023
13 april 2023

Mooie inrichting, fijne locatie

Finger
Verblijf van 18 december 2022 tot 31 december 2022
3 januari 2023

Ruim vakantiehuis met adembenemend uitzicht op zee. De hottub en sauna waren perfect om te ontspannen na dagen op het strand.

Finger
Verblijf van 18 december 2022 tot 31 december 2022
3 januari 2023

Ruim vakantiehuis met adembenemend uitzicht op zee. De hottub en sauna waren perfect om te ontspannen na dagen op het strand.

Nicolay
Verblijf van 4 september 2022 tot 17 september 2022
20 september 2022

Rustige retraite omringd door duinen, genoten van de ochtendkoffie op het terras bij zonsopgang boven de Noordzee,

Nicolay
Verblijf van 4 september 2022 tot 17 september 2022
20 september 2022

Rustige retraite omringd door duinen, genoten van de ochtendkoffie op het terras bij zonsopgang boven de Noordzee,

Dnkwnd
Verblijf van 27 augustus 2022 tot 4 september 2022
7 september 2022

We waren aangenaam verrast door hoe goed de keuken was uitgerust. We hebben tijdens ons verblijf meerdere maaltijden gekookt en hadden alles wat we nodig hadden. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met buiten spelen op de schommel en genieten van het open terras.

Dnkwnd
Verblijf van 27 augustus 2022 tot 4 september 2022
7 september 2022

We waren aangenaam verrast door hoe goed de keuken was uitgerust. We hebben tijdens ons verblijf meerdere maaltijden gekookt en hadden alles wat we nodig hadden. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met buiten spelen op de schommel en genieten van het open terras.

Michael - München
Verblijf van 20 augustus 2022 tot 27 augustus 2022
30 augustus 2022

Ligging (op korte afstand van het strand). Rust en stilte.

Strakova
Verblijf van 27 juni 2022 tot 6 juli 2022
9 juli 2022

Ruim en schoon, met een gezellige sfeer, De keuken heeft alles om 's avonds laat wat snacks te bereiden, De nabijheid van het strand is een groot pluspunt, Vloerverwarming voelt prettig aan, Vriendelijke verhuurder, voelde me super welkom, 10/10 zou hier weer verblijven,

Nicolae
Verblijf van 21 maart 2022 tot 1 april 2022
4 april 2022

Het pand ligt in een prachtige omgeving, omgeven door natuur. We waardeerden de rustige sfeer en de nabijheid van het strand. De indeling van het huis was ideaal voor onze groep en bood voldoende ruimte voor iedereen.

Nicolae
Verblijf van 21 maart 2022 tot 1 april 2022
4 april 2022

Het pand ligt in een prachtige omgeving, omgeven door natuur. We waardeerden de rustige sfeer en de nabijheid van het strand. De indeling van het huis was ideaal voor onze groep en bood voldoende ruimte voor iedereen.

Pernille - Hillerød
Verblijf van 15 maart 2022 tot 22 maart 2022
25 maart 2022

Goede indeling, mooie locatie, veel ruimte

Wirowski Silje Ramfjord
Verblijf van 11 februari 2022 tot 18 februari 2022
21 februari 2022

Ons verblijf in het vakantiehuis in Løkken was ronduit magisch! De locatie is perfect, op korte loopafstand van zowel Gronhoj Beach als Hvorup Klit Beach. Wakker worden met het geluid van de golven en een prachtig uitzicht op de duinen was een hoogtepunt van onze reis. Het huis zelf is ruim en goed uitgerust voor onze groep van tien. De kinderen vonden de activiteitenruimte met biljart en tafeltennis geweldig, terwijl de volwassenen genoten van ontspanning in de sauna. De vloerverwarming hield ons warm op de koude avonden. Deze plek is een echte aanrader voor familiebijeenkomsten!

Wirowski Silje Ramfjord
Verblijf van 11 februari 2022 tot 18 februari 2022
21 februari 2022

Ons verblijf in het vakantiehuis in Løkken was ronduit magisch! De locatie is perfect, op korte loopafstand van zowel Gronhoj Beach als Hvorup Klit Beach. Wakker worden met het geluid van de golven en een prachtig uitzicht op de duinen was een hoogtepunt van onze reis. Het huis zelf is ruim en goed uitgerust voor onze groep van tien. De kinderen vonden de activiteitenruimte met biljart en tafeltennis geweldig, terwijl de volwassenen genoten van ontspanning in de sauna. De vloerverwarming hield ons warm op de koude avonden. Deze plek is een echte aanrader voor familiebijeenkomsten!

Weiner Håkon
Verblijf van 30 december 2021 tot 9 januari 2022
12 januari 2022

Al met al een geweldige ervaring! Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden, hoewel we graag wat meer gezellige plekken hadden gehad om te ontspannen. Als je op zoek bent naar een gezinsvriendelijk huis dicht bij het strand, dan is dit een goede optie.

Weiner Håkon
Verblijf van 30 december 2021 tot 9 januari 2022
12 januari 2022

Al met al een geweldige ervaring! Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden, hoewel we graag wat meer gezellige plekken hadden gehad om te ontspannen. Als je op zoek bent naar een gezinsvriendelijk huis dicht bij het strand, dan is dit een goede optie.

Eriksen Geir
Verblijf van 16 november 2021 tot 24 november 2021
27 november 2021

Deze plek is een verborgen pareltje! De locatie is rustig en het uitzicht is fantastisch. We hebben echt genoten van de sauna na lange strandwandelingen. Een echte aanrader voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie.

Eriksen Geir
Verblijf van 16 november 2021 tot 24 november 2021
27 november 2021

Deze plek is een verborgen pareltje! De locatie is rustig en het uitzicht is fantastisch. We hebben echt genoten van de sauna na lange strandwandelingen. Een echte aanrader voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie.

Gertrud - Grenå
Verblijf van 18 november 2021 tot 22 november 2021
25 november 2021

Het was gelegen in een zeer rustige omgeving, vlakbij de zee. Aanbevelingen: Ja, de keuken is slecht uitgerust met gardes en pollepels. Het fornuis kan ook een probleem vormen als er 10 mensen zijn die warm eten nodig hebben. Het is erg lastig om grote potten en pannen tegelijk te gebruiken. De verhuurder zou moeten controleren of het keukengerei modern is. Er was een garde zonder handvat. Een handmixer die niet kon draaien. Geen fatsoenlijke pollepels of alleen hele kleine.

Bjarne - Gundsømagle
Verblijf van 31 juli 2021 tot 7 augustus 2021
10 augustus 2021

Locatie, inrichting, grootte

Martine - Tåstrup
Verblijf van 17 juli 2021 tot 24 juli 2021
27 juli 2021

Het terras loopt helemaal rondom. Het zou echter wel gerenoveerd moeten worden en gecontroleerd op onkruid en uitstekende spijkers. / Biljart en tafeltennis!

Heiner - Hamburg
Verblijf van 26 juni 2021 tot 10 juli 2021
13 juli 2021

Prachtige ligging in de duinen, groot vakantiehuis met veel ruimte, heerlijk omhullend terras, goed uitgangspunt voor excursies in Noord-Denemarken, Blokhus en Løkken goed bereikbaar Aanbevelingen: Geweldige bestemmingen in de omgeving: Rubjerg Knude, Skagen, Blokhus, Løkken, Bulbjerg, Gateway Blokhus, Tversted Klitplantage, Fårup Sommerland, etc.

Birthe - Hammel
Verblijf van 29 april 2021 tot 2 mei 2021
5 mei 2021

De locatie / De goede, ruime kamers. / Het licht in het huisje en op het terras.

Nissen Jan Haakon
Verblijf van 30 maart 2020 tot 8 april 2020
11 april 2020

Ruime plek voor een grote groep, genoten van de hot tub en sauna, super ontspannend na een dagje strand,

Nissen Jan Haakon
Verblijf van 30 maart 2020 tot 8 april 2020
11 april 2020

Ruime plek voor een grote groep, genoten van de hot tub en sauna, super ontspannend na een dagje strand,

Lennartsson
Verblijf van 4 maart 2020 tot 12 maart 2020
15 maart 2020

Een perfect uitje! Het huis was van alle gemakken voorzien en de sauna was een fijne bonus. We hebben van elk moment genoten, vooral van de avonden op het overdekte terras. Een klein paradijsje in de duinen!

Lennartsson
Verblijf van 4 maart 2020 tot 12 maart 2020
15 maart 2020

Een perfect uitje! Het huis was van alle gemakken voorzien en de sauna was een fijne bonus. We hebben van elk moment genoten, vooral van de avonden op het overdekte terras. Een klein paradijsje in de duinen!

Sabine - Schwerin
Verblijf van 15 februari 2020 tot 15 februari 2020
18 februari 2020

Verwarming, activiteiten, uitzicht op de duinen en de Noordzee, grote kamers, badkamers, keuken