Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

14 persoons vakantie huis in Vejby 80370-1

14 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €1644 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit ruime vakantiehuis bij Vejby Strand biedt plaats aan maximaal 14 personen en is volledig uitgerust met een zwembad, whirlpool en sauna. In het helder en huiselijk ingerichte interieur kan het hele gezin ontspannen vakantiedagen doorbrengen.

In het aantrekkelijke zwembadgedeelte van het huis is er een 15 m² groot zwembad, dat is voorzien van een trap en zeker tot grote vreugde van de kinderen ook met een glijbaan. Voor de fitness is er een zwemtrainer, en voor ontspannende uren is er een whirlpool voor maximaal zes personen en een sauna voor maximaal drie personen beschikbaar.

De 14 slaapplaatsen zijn verdeeld over vijf slaapkamers en een vide onder het schuine dak met vier slaapplaatsen voor kinderen en jongeren. Alle bedden in de slaapkamers kunnen zowel als tweepersoons- als eenpersoonsbedden worden gebruikt.

De grote woonruimte biedt veel plaats voor gezamenlijke activiteiten en gezellige uren aan de eettafel of voor de houtkachel. In open verbinding met de woonruimte vindt u de goed uitgeruste keuken met onder andere twee ovens, van waaruit u het gebeuren in de woonruimte kunt volgen.

Naast de woonruimte is er in de zogenaamde activiteitsruimte voor het vrijetijdsplezier een gecombineerde biljarttafel/tafeltennistafel, evenals darts en een Playstation4 beschikbaar.

Beide badkamers van het huis zijn uitgerust met aangename vloerverwarming, net als de rest van het huis. De inrichting is over het algemeen helder en modern en straalt een aantrekkelijke woonomgeving uit.

Het vakantiehuis beschikt over een op het zuiden gerichte houten terras met tuinmeubelen en een barbecue. Hier vindt u ook een buitenkraan. Het terras is gedeeltelijk overdekt, zodat u op warme dagen een zonnige of schaduwrijke zitplaats kunt kiezen.

In de tuin zijn er enkele speeltoestellen voor de kinderen: een ingelaten tuintrampoline (gebruik op eigen risico), een speeltoestel met schommel en een zandbak.

Aan de buitenmuur van het huis vindt u ook twee CEE-aansluitingen voor elektrische auto’s.

Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!

woonkamer
4x 1-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
woon/slaapkamer
TV
kachel
Blu-ray speler
radio
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasdroger
bad of douche
wasbak
toilet
wasmachine
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
, Internettoegang DSL, Tafeltennis, bubbelbad (in huis, verwarmd, 4 personen), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (elektrisch), terras, BBQ (houtskool), zwembad (in huis), speeltoestellen, dart, biljart, lucht-water warmtepomp, plancha grill
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Borgsom
DKK 5.000
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Verwarming/Energie
DKK 2,90/KWh
Water
DKK 105/m3
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
line - Hundested
Verblijf van 27 juni 2026 tot 4 juli 2026
7 juli 2026

Supermooi huis, met veel ruimte, schoon en netjes. Het zwembad was fijn en de faciliteiten ook. Het enige minpuntje was de speeltuin en de trampoline, die aan vervanging toe zijn. Aanbevelingen: Het doolhof met raadsels in Gilleleje. De speeltuin in Græsted.

Mariann - Slangerup
Verblijf van 13 juni 2026 tot 20 juni 2026
23 juni 2026

Mooi, groot en schoon zomerhuis. Ideaal voor gezinnen met kinderen, want er is een zwembad. Alles wat je nodig hebt was aanwezig in het huis. Aanbevelingen: De omgeving is geschikt om te wandelen en ligt niet ver van het strand.

Stine - Kastrup
Verblijf van 22 januari 2026 tot 26 januari 2026
29 januari 2026

We hebben vorig jaar een van de grotere poolhouses langs de route geprobeerd. En we vonden dit huis eigenlijk gezelliger. Iets intiemer, omdat het niet te groot is. We misten wel een tafelvoetbalspel.

Martin - Hamburg
Verblijf van 18 oktober 2025 tot 1 november 2025
4 november 2025

Alles was uitstekend en zeer goed onderhouden. Er waren speeltoestellen aanwezig op het terrein. Ruim voldoende ruimte. Aanbevelingen: Sunset Beach is absoluut een bezoek waard voor een prachtige zonsondergang.

Per Thomsen - Holbæk
Verblijf van 7 maart 2025 tot 10 maart 2025
13 maart 2025

Aankomst verliep probleemloos, alles was netjes en schoon. De omgeving was prima, de tuin en het terras. Beschrijvingen en instructies waren in orde. Aanbevelingen: Restaurant Kongernes Gilleleje, heerlijk eten. Søstjernen ook. Heatherhill, een prachtige plek - zeker een bezoek waard.

Søren Jessen - Humlebæk
Verblijf van 9 februari 2025 tot 12 februari 2025
15 februari 2025

Het was schoon en het huis was goed ingericht voor 14 personen. Goede service met twee keer per week controle van het zwembad. Aanbevelingen: Pizza van de Red Tomato in Tisvilde

Trælnes Selma
Verblijf van 2 januari 2025 tot 12 januari 2025
15 januari 2025

Groot huis, veel kamers en schoon. Perfect voor een ontspannen familievakantie of een weekendje weg met vrienden. Niet te ver van leuke plekken zoals het strand van Tisvildeleje. Het terras was geweldig voor foto's van de zonsondergang.

Arabaci
Verblijf van 26 november 2024 tot 7 december 2024
10 december 2024

De locatie was erg gunstig voor onze sightseeingtrips, met bezienswaardigheden zoals kasteel Kronborg op slechts een klein eindje rijden. Het huis zelf was van alle gemakken voorzien en we waardeerden de schone en nette omgeving.

Kevin - Werder(Havel)
Verblijf van 17 augustus 2024 tot 24 augustus 2024
27 augustus 2024

Wellnessruimte, tafeltennis, tuin

Oliver - 91341 Röttenbach - Deutschland
Verblijf van 3 augustus 2024 tot 10 augustus 2024
13 augustus 2024

De ligging aan de kust en de grootte van de accommodatie waren geweldig. De voorzieningen, waaronder het zwembad, waren prima. Aanbevelingen: Een paar dingen die je absoluut mee moet nemen: toiletpapier en handzeep. Il Terrazzo, een kleine Italiaanse snackbar (eigenlijk een restaurant zonder zitgelegenheid binnen), is een absolute aanrader, net als de bakkerij: Galst Bageri is uitstekend.

Henk - 's-Gravenhage
Verblijf van 3 augustus 2024 tot 3 augustus 2024
6 augustus 2024

de faciliteiten binnen het huisje

Møller
Verblijf van 29 mei 2024 tot 5 juni 2024
8 juni 2024

We hebben genoten van ons verblijf hier! Het huis was van alle gemakken voorzien en de omgeving was pittoresk. Het nabijgelegen kasteel van Søborg was een fascinerend bezoek.

Pia Jespersen
Verblijf van 17 maart 2024 tot 23 maart 2024
26 maart 2024

Als zomerhuis was het huis prima, / Helaas was het zo dat we dit huis moesten huren in plaats van het huis dat Dancenter een week voordat we op vakantie zouden gaan opzegde, waarbij Dancenter in hun e-mail beloofde behulpzaam te zijn bij het vinden van een ander huis, / Helaas is dat niet gebeurd en hebben we op eigen initiatief gehuurd in plaats van dit huis, dat DKK 4000 duurder was dan het huis dat we oorspronkelijk huurden, / we hadden om een vorm van compensatie voor het ongemak gevraagd en extra kosten waaraan we zijn onderworpen, maar we hebben hierover niets gehoord,

Søren Wang
Verblijf van 23 februari 2024 tot 26 februari 2024
29 februari 2024

Het huis was zeer goed ingericht, alles was licht en mooi, mooi en functioneel meubilair, echt goede bedden, veel porselein enz. Alles was schoon en netjes, / De kast waar je water en elektriciteit afleest, zou wel een schoonmaakbeurt kunnen gebruiken was ongelooflijk moeilijk om de cijfers te zien, / Het toilet bij het zwembad had een losse wc-bril, / Rondom een heerlijk huis, dat we graag aan anderen zouden aanbevelen,

Louise Lundstrøm
Verblijf van 15 december 2023 tot 18 december 2023
21 december 2023

Aparte activiteitenruimtes, ontgrendelde deuren naar het zwembad, slaapzolder

Silke Szekely
Verblijf van 28 oktober 2023 tot 4 november 2023
7 november 2023

Strand, Helsingor en Kopenhagen

Pop
Verblijf van 17 oktober 2023 tot 30 oktober 2023
2 november 2023

Rustige en vredige locatie, ideaal om te ontspannen, De gastheren waren vriendelijk en gastvrij, De accommodatie had alle voorzieningen die we nodig hadden, waardoor ons verblijf stressvrij was,

Sarah Ulrich
Verblijf van 7 oktober 2023 tot 14 oktober 2023
17 oktober 2023

Het zwembad, sauna, open haard, biljart en tafeltennis, de tuin met speeltuin

Andrea Pause-Renkhoff
Verblijf van 30 september 2023 tot 7 oktober 2023
10 oktober 2023

Geweldige faciliteiten, geweldige keuken, biljart en tafeltennis,

Merete Westergaard Bennick
Verblijf van 21 september 2023 tot 24 september 2023
27 september 2023

De zolder, de activiteitenruimte en het zwembad

Größler
Verblijf van 16 augustus 2023 tot 28 augustus 2023
31 augustus 2023

Geweldige locatie nabij het strand van Tisvildeleje en gezellige eetgelegenheden. Genoten van het verkennen van de nabijgelegen natuurlijke schoonheid.

Emily Travis
Verblijf van 29 juli 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Het binnenzwembad, de pooltafel en de indeling werkten goed voor een gezin

Thijssen
Verblijf van 8 juni 2023 tot 16 juni 2023
19 juni 2023

Over het algemeen was het een solide ervaring, Het huis was ruim en goed onderhouden, Het was soms een beetje luid door de weg, maar de prachtige omgeving maakte het goed, We gingen weg met een gevoel van verfrissing!

Mariann Scholte Mehder
Verblijf van 27 mei 2023 tot 3 juni 2023
6 juni 2023

Er was ruimte voor iedereen - zowel om te eten als om plezier te hebben,

Eileen Aberle
Verblijf van 6 mei 2023 tot 13 mei 2023
16 mei 2023

Het strand van Veijby is gewoon prachtig,

van bogaert
Verblijf van 20 maart 2023 tot 2 april 2023
5 april 2023

Ruim en comfortabel vakantiehuis, Perfect voor onze gezinsuitje met genoeg ruimte voor iedereen,

Amy Jönsson
Verblijf van 17 maart 2023 tot 19 maart 2023
22 maart 2023

De schoonmaak moet geoptimaliseerd worden, / / Vrijwel ALLE vaat moest afgewassen worden - er zaten voedselresten op, / / Stof op alle nachtkastjes in alle kamers, / / Ik heb foto's gemaakt als je ziet - hoe "walgelijk" het was, dus het doet iets aan de ervaring, het zwembad en de badkamers waren echter erg mooi en schoon,

Mærsk
Verblijf van 3 februari 2023 tot 15 februari 2023
18 februari 2023

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit ruime vakantiehuis in Vejby! Met zes slaapkamers en veel badkamers was het perfect voor onze groep van 14. De woonkamer was een perfecte plek om te ontspannen na een dagje lokale bezienswaardigheden te hebben verkend, zoals het prachtige strand van Tisvildeleje en het fascinerende kasteel van Søborg. De kinderen waren dol op de speeltuin en we waardeerden de barbecuefaciliteiten voor onze familievakantie. De gastheren waren supervriendelijk en gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Zeker een plek waar we naar terug zouden keren!

Melvin Johnsson
Verblijf van 6 november 2022 tot 8 november 2022
11 november 2022

Nytt, fräscht, kul met inomhus pool, trevligt kök

linda mathiesen
Verblijf van 28 mei 2022 tot 30 mei 2022
2 juni 2022

We hadden 3 tieners bij ons die dol waren op het zwembad, de mooie grote keuken en veel banken om op te zitten. Echt gezellig, goed ingericht, / Zou het graag nog een keer willen huren,

gogo
Verblijf van 3 april 2022 tot 17 april 2022
20 april 2022

Er was genoeg ruimte voor onze groep en de inrichting was comfortabel. Het hoogtepunt voor ons was de gemakkelijke toegang tot prachtige natuurpaden in de buurt. Een perfecte ontsnapping uit de stad!

HARTWIG/CHRISTIAN
Verblijf van 2 april 2022 tot 9 april 2022
12 april 2022

De indoor entertainmentmogelijkheden (biljart, darts, tafeltennis, zwembad, whirlpool, sauna),

Price
Verblijf van 27 januari 2022 tot 10 februari 2022
13 februari 2022

Wat een fantastisch verblijf! Het huis was ruim en bood perfect plaats aan onze grote groep. De kinderen vonden de buitenspeelplaats geweldig en de volwassenen genoten van de sauna. Een geweldige mix van comfort en plezier!

Bhattoe
Verblijf van 26 januari 2022 tot 2 februari 2022
5 februari 2022

De sauna was een fantastische aanvulling, en het buitenterras was heerlijk voor avondontspanning,

Elkjær
Verblijf van 8 oktober 2021 tot 21 oktober 2021
24 oktober 2021

Dit vakantiehuis voelde als een tweede thuis. De indeling was perfect voor meerdere gezinnen en de kinderen konden zich vermaken in de tuin. Het is absoluut een plek die we zeker nog eens zouden willen bezoeken!

John Petersen
Verblijf van 28 september 2021 tot 2 oktober 2021
5 oktober 2021

Het decor, het was erg gezellig, mooi zwembad / spa,

Peter Mosby
Verblijf van 3 september 2021 tot 6 september 2021
9 september 2021

Goed ingericht, goed functionerend en gezellig ingericht,

Zeil
Verblijf van 24 juni 2021 tot 1 juli 2021
4 juli 2021

Absolute aanrader! Supergezellig en ideaal voor grote groepen. We vonden de buitenomgeving met de speeltuin voor de kinderen geweldig. De grillplek was een pluspunt voor zomeravonden. We komen zeker terug!

Jette Koch
Verblijf van 12 juni 2021 tot 19 juni 2021
22 juni 2021

Activiteiten, kamers, buiten

Fitzgerald
Verblijf van 15 april 2021 tot 22 april 2021
25 april 2021

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis. De woonkamer was perfect voor familiebijeenkomsten en de slaapkamers waren gezellig. Het terras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend!

Susanne Hjelgaard
Verblijf van 12 april 2021 tot 16 april 2021
19 april 2021

De indeling van het huis, zwembad en speelruimte

Dahl Otto Reidar
Verblijf van 4 april 2021 tot 12 april 2021
15 april 2021

We hebben een fantastisch verblijf gehad! Het huis was echt groot en mooi, met genoeg ruimte voor ons allemaal. Ik vond de sauna geweldig, perfect na een lange dag bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend, zoals Kasteel Kronborg. De locatie was relaxed en dicht bij het strand, wat een pluspunt was. Het enige nadeel was dat de wifi wat traag was, maar eerlijk gezegd vonden we het niet erg om even de verbinding te verliezen. We komen zeker terug!

Michael Nørkjær
Verblijf van 23 maart 2021 tot 27 maart 2021
30 maart 2021

Groot, nieuw en licht zomerhuis, Het zomerhuis ligt in een nieuw gebied dat nog in aanbouw was (maart 2021), Het zomerhuis heeft geen charme maar is wel praktisch,

Hertoft Goldberg
Verblijf van 30 september 2020 tot 13 oktober 2020
16 oktober 2020

Een geweldige plek voor een familievakantie. Het huis was schoon en goed onderhouden. We vonden vooral de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals Havgaarden Badehotel, dat op slechts een korte loopafstand lag, prettig.

bos
Verblijf van 28 juli 2020 tot 6 augustus 2020
9 augustus 2020

Schone en moderne voorzieningen in het hele huis, De gastheren waren zeer gastvrij en attent op onze behoeften,

Nilsen Jarle
Verblijf van 29 juni 2020 tot 9 juli 2020
12 juli 2020

Ruim en comfortabel! We hadden alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. Het nabijgelegen strand van Tisvildeleje was een hoogtepunt voor ons, en het was heerlijk om daarna terug te komen en te ontspannen in de sauna.

Rojas-Castro Loek
Verblijf van 25 juni 2020 tot 9 juli 2020
12 juli 2020

Super ruim huis, perfect voor onze grote familiereis, schoon en comfortabel, had alles wat we nodig hadden,

Arnell
Verblijf van 3 juni 2020 tot 11 juni 2020
14 juni 2020

Deze plek is een totale sfeer, zo ruim en comfortabel, perfect voor een groepsreis, de sauna is geweldig na een lange dag het verkennen van nabijgelegen stranden, plus de wifi is geweldig voor die Instagram-verhalen,