Luxe toevluchtsoord met zwembad in Blavand 13196-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Gut eingerichtetes Aktivitäts-Ferienhaus mit allen möglichen Einrichtungen. Die große Poolabteilung beinhaltet einen 18 m² großen Pool mit Rutsche, Gegenstromanlage und ein 4-6 Personen Whirlpool sowie eine große Sauna. Das Haus ist besonders geräumig und die Zimmer sind gut verteilt mit zwei separaten Schlafbereichen mit zugehörigem Bad. Der Hems ist bei Kindern besonders beliebt und bietet 4 Einzelbetten, einen 32" TV und Stereoanlage mit CD Player. Ein natürlicher Mittelpunkt des Geschehens ist der große Küchen-/Wohnbereich mit der gut ausgestatteten Küche mit u.a. zwei Öfen, zwei Kühl-/Gefrierschränke, ein extra Kühlschrank an der Bar, zwei Spülmaschinen, zwei Kaffeemaschinen und einer großen Herdplatte. Der Wäschetrockner befindet sich auch in der Küche. Der Wohnraum ist geschmackvoll mit komfortablen Möbeln sowie 65" Fernseher mit ChromeCast Zugang und Apple-TV und vielen internationalen Programmen, sowie einem Holzofen eingerichtet. Auf der anderen Seite des Wohnbereiches gelangen Sie zum großen Aktivitätsraum, in dem Sie Dart oder Billard spielen können. Sie können sich auch einen Drink mixen und TV sehen. Der Fernseher ist ein 55" Flachbild-TV mit Apple TV, ChromeCast und PlayStation4 (bitte eigene Spiele mitbringen). Auf der großen, teils überdachten Terrasse können Sie den dänischen Sommer auf guten Gartenmöbeln genießen. Eine Außenküche bietet praktischen Platz zum Filetieren der gefangenen Fische, bevor sie auf dem grossen Weber Gasgrill gegrillt werden. Für Kinder stehen Schaukeln und ein Sandkasten bereit. Das Haus steht gegenüber der größten Minigolfanlage Dänemarks und ist nur einen Fußweg vom Stadtleben mit guten Restaurants und Einkaufsmöglichkeiten entfernt. In der Nähe finden Sie auch spannende Mountainbike-Routen durch die Bordrup Klitplantage. Nebenkosten, und Kaution werden vor Ort mit dem Hausmeister abgerechnet. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
, Internettoegang DSL, Tafeltennis, TV (kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), bubbelbad (in huis, verwarmd, 6 personen), sauna (in huis, verwarmd, 6 personen), terras, zwembad (in huis, 180 m2), speeltoestellen, tafelvoetbal, dart, biljart, Tafel om vis schoon te maken, aardwarmte, lucht-water warmtepomp, plancha grill
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Borgsom
- DKK 6.000
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Verwarming/Energie
- DKK 2,90/KWh
- Water
- DKK 95/m3
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het vakantiehuis was schoon en van alle gemakken voorzien. Dit maakte de minder ideale ligging aan de weg en iets verder van het strand ruimschoots goed. We hebben er een heerlijke tijd gehad. Het zwembad en de jacuzzi brengen uiteraard hoge extra kosten met zich mee. Houd hier van tevoren rekening mee. Aanbevelingen: Aan de overkant van de straat ligt een fantastische minigolfbaan met vriendelijke eigenaren.
Het vakantiehuis was schoon en van alle gemakken voorzien. Dit maakte de minder ideale ligging aan de weg en iets verder van het strand ruimschoots goed. We hebben er een heerlijke tijd gehad. Het zwembad en de jacuzzi brengen uiteraard hoge extra kosten met zich mee. Houd hier van tevoren rekening mee. Aanbevelingen: Aan de overkant van de straat ligt een fantastische minigolfbaan met vriendelijke eigenaren.
Een goed ingericht, gezellig en prachtig vakantiehuis in zeer goede en schone staat. Veel keukengerei en serviesgoed aanwezig. Er zijn veel tv-programma's in de speelkamer, maar bijna geen op de grote tv in de woonkamer, waar de Chromecast ook niet werkte. Er was geen afstandsbediening voor de tv en de speler op de zolder. Er waren geen afwasborstels en de lamp in de plafondlamp in de kamer was defect. Het zou prettig zijn als u vóór de huur controleert of alle apparatuur werkt.
De faciliteiten waren erg goed, maar de bedden waren volledig versleten. Een dartbordkabel kon geleend worden bij DanCenter. De locatie ligt iets buiten de stad, tegenover de minigolfbaan. We hadden de pech dat we er verbleven tijdens militaire oefeningen, waaronder tankoefeningen. De online vermelde tijden en het daadwerkelijke schema op het bord kwamen niet overeen; in plaats van 8.00 tot 18.00 uur was het 14.00 tot 2.00 uur. En je voelde het houten gebouw echt trillen en schudden. Het was erg, erg lawaaiig. Er waren vier ligstoelen, misschien niet genoeg voor een volle accommodatie. Er was een grote Weber-barbecue met een glazen fles, een zandbak en speeltoestellen, evenals een ingegraven trampoline. Genoeg ruimte aan tafel, zowel binnen als buiten. Er waren ook twee kinderstoelen beschikbaar. Aanbevelingen: Neem wasknijpers mee en vergeet basisbenodigdheden zoals toiletpapier en zeep niet. Tirpitz Bunker en dierentuin liggen in de buurt, Legoland is anderhalf uur rijden.
1) Huis met een goede indeling, geschikt voor drie gezinnen. 2) De woning verkeert in goede staat, evenals de inrichting. 3) Ideaal voor een vakantie met kinderen.
Het is echt een fantastisch zomerhuis - vooral de voorzieningen binnen maken het zeer comfortabel voor meerdere gezinnen, ongeacht het weer. Tegelijkertijd ligt het op slechts een korte autorit van zowel het stadje Blåvand als de zee.
Fantastisch vakantiehuis met uitstekende voorzieningen. Prachtig terrein met trampoline, enz. Geweldige gasbarbecue. Uitstekende speelkamer.
Het huis was erg schoon. De inrichting voldeed aan de beschrijving. De algehele kwaliteit van de inrichting is hoog. Het huis ligt aan de rand van Blåvand in een rustige woonwijk. Met een zwembad, jacuzzi, biljart, dartbord en tafeltennis biedt het huis volop recreatiemogelijkheden. De trampoline en schommel zijn geweldig voor kinderen. We vonden de extra kosten voor de kinderstoel en het babybedje te hoog en niet echt gezinsvriendelijk. Aanbevelingen: De hoofdstraat van Blåvand biedt veel bezienswaardigheden voor toeristen. Er zijn ook restaurants. De zonsondergang bij de vuurtoren is een absolute aanrader.
Een erg leuk huisje op een goede locatie. Helaas vinden we de bedden erg slecht, te smal en ze kraken veel. Er is echt een gebrek aan een verschoonruimte voor kleine kinderen, dat vind je bijna nooit in vakantiehuisjes, erg jammer. Aanbevelingen: Maak een uitstapje naar de vuurtoren van Blåvand en de enorme bunker Tirpitz 2, erg spannend. En loop even door het stadje, daar vind je veel goede restaurants en leuke winkels.
Het huis was prachtig, schoon en netjes. Er ontbrak niets.
Er was volop ruimte. / 2 koelkasten en 2 ovens Aanbevelingen: De parkeerplaatsen zijn een absolute aanrader.
Energiezuinig huis Aanbevelingen: Vuurtoren, minigolf, strand, winkelcentrum & ...
Helaas waren er veel problemen. De lades onder het fornuis waren erg vies. / De stofzuigerzak zat overvol en we moesten hem met de hand legen omdat er geen reservezakken waren. / De afvoeren waren walgelijk en er zaten nog steeds etensresten, haren, enz. in de leidingen. / Die waren waarschijnlijk al jaren niet schoongemaakt. / De vaatwassers werkten niet. De vaat was vies na de cyclus. We moesten eerst de sproeiarms schoonmaken. / Deze dingen waren echt weerzinwekkend.
Het interieur van het huis / Buitenruimte / Zwembad Aanbevelingen: Maak gebruik van de minigolfbaan, zo gezellig!
Alles wat je nodig hebt voor een leuke familievakantie, het zwembad en de hot tub waren geweldig, en het huis was super schoon, op slechts een korte loopafstand van het leuke stadje in de buurt,
De grootte van het huis en de vele mogelijkheden voor activiteiten.
Veel mogelijkheden voor kunstactiviteiten
Uitnodigend zwembad, 2 vaatwassers, 2 ovens, goed ingericht voor veel mensen,
Het hele huis voor 18? Ja graag! Geweldige indeling, er was zelfs een PlayStation, de wifi was ook prima, dus geen probleem als je je favoriete series wilt streamen. Ik kom zeker terug!
Grootte, alles aanwezig behalve een muzieksysteem
Formaat: Alles wat je nodig hebt, behalve een geluidssysteem Aanbevelingen: Minigolf, buiten-footgolf, vuurtoren, tankmuseum, strand, stadscentrum, dierentuin, fietsverhuur & & ...
De rustige ligging, het aanbod aan vrijetijdssporten,
Alles wat je nodig hebt op één plek, Het zwembad is iets bijzonders als de zon schijnt, Gemakkelijke wandeling naar restaurants en het strand, Perfect om herinneringen te maken met familie of vrienden,
Een ruim en comfortabel vakantiehuis, zeer geschikt voor grote groepen. De woonkamer was gezellig en van alle gemakken voorzien, inclusief een ruime keuze aan spelletjes in de activiteitenruimte. De locatie was ideaal om Blåvand en de omliggende stranden te verkennen.
De plek was schoon en goed uitgerust, en we waardeerden het dat er zoveel badkamers waren voor onze grote groep. De sauna en de hot tub waren heerlijk na een dagje uit. Het was een gemakkelijk verblijf en ik heb geen grote klachten.
Geniet van dat ruime leven! Zoveel ruimte voor activiteiten. De speelkamer is een groot pluspunt, en de sauna is een echte game changer na een lange dag. Een 10/10 aanrader voor een groepsuitje.
Het huis is zoals beschreven, prima ligging met ruimte voor de buren en niet ver van Blavand, / Het zwembad is groot genoeg zodat je met kinderen kunt zwemmen of veel plezier kunt beleven met de glijbaan, / De buitenruimte is ruim, Vikingspel , croquet, badminton alles kan, terwijl de kleintjes voldoende ruimte hebben om te spelen met een zandbak, klimtoren inbegrepen, glijbaan en schommels, alles is zeer schoon en echt genoeg ruimte voor IEDEREEN!
Het huis is precies zoals beschreven, op een fantastische locatie met veel ruimte tussen het huis en de buren, en niet ver van Blåvand. / Het zwembad is groot genoeg om in te zwemmen of voor de kinderen om zich uit te leven op de glijbaan. / De buitenruimte is ruim en biedt volop plaats voor spelletjes zoals Vikingspelletjes, croquet en badminton, terwijl de kleintjes volop ruimte hebben om te spelen met een zandbak, een klimrek met glijbaan en schommels. Alles is zeer schoon en er is echt genoeg ruimte voor iedereen! Aanbevelingen: De minigolfbaan, bijna recht tegenover het huis, is fantastisch! Je kunt in Blåvand ook je eigen kaarsen maken of meedoen aan een snoepfabriek. En natuurlijk is het strand een absolute aanrader – een onvergetelijke ervaring!
Grootte en dat de slaapkamer uit twee delen bestond,
Ga de omgeving van Tirpitz in en vind Tirpitz 2 Nord) Het ligt in een fantastisch duingebied met prachtige vergezichten en veel heide,
Zwembad en de ruime keuken met voldoende serviesgoed en alles wat je hartje begeert
Zwembad en een ruime keuken met voldoende servies en alles wat u zich maar kunt wensen. Aanbevelingen: Paardrijden in Ho
Groot, ruim, goede voorzieningen / / Het terras kon echter slechts beperkt gebruikt worden vanwege nestelende zwaluwen. Hier konden de zwaluwnesten op de balk "geplaatst" worden zodat de uitwerpselen niet op het terras en de zitplaatsen vallen. ,
Ruimte, faciliteiten, vrijetijdsactiviteiten, ligging
Zeer leuk huis, veel te doen voor kinderen. De kamers waren erg krap en gehorig. Erg hoge borg en bijkomende energiekosten die niet transparant zijn.
De geweldige indeling en de zeer goede faciliteiten,
Er was gewoon alles wat we nodig hadden / Is een goed huis als meerdere gezinnen samen weggaan / Er is plezier voor groot en klein
Goed interieur, Mooie keuken met goede faciliteiten als er veel zijn, Mooi zwembad en andere activiteiten in huis, Voor veel mensen echt een leuk huis,
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De combinatie van het zwembad, de activiteitenruimte en de nabijgelegen attracties maakte de reis onvergetelijk. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. We zouden zeker terugkomen!
De inrichting en het feit dat er voldoende ruimte was
De locatie is perfect! Dicht bij het strand en de minigolfbaan. We hadden alle ruimte die we nodig hadden en het was schoon. We zouden zeker terugkomen!
Prachtig zwembad en jacuzzi, / Super en vooral zeer goed uitgeruste keuken en eethoek voor zoveel mensen, / Ruimte voor vrijetijdsactiviteiten (biljart, tafeltennis, darts)
Wanneer je kleine kinderen bij je hebt is het bijna een must om een wasmachine en droger te hebben en dat er 2 vaatwassers waren, mooie activiteitenruimte en veel tv's
Wat wij leuk vonden aan het huis was dat alles werkte, de netheid, alle meubels inclusief serviesgoed en speelmogelijkheden
Het was goed ingericht met alle faciliteiten die nodig waren,
Dat er veel activiteiten waren, zwembad en tafeltennis enz
Het is een mooi en gezellig zomerhuis met veel ruimte. De akoestiek is door het hele huis erg goed en dat is vooral te merken in de grote gemeenschappelijke ruimte, die echt knus is, dus het voelt als een thuis en niet een huurhuis, Er is alles wat het hartje begeert en alles wat je maar kunt wensen voor een fijne vakantie,
Mooie meubels / De bedden waren te zacht, anders was alles top
Grootte van het huis, zwembad en spa Aanbevelingen: Het meeste was gesloten
Super ruim en comfortabel, het zwembad was een hit bij de kinderen!
We waren met 10 in plaats van 18, dus er was genoeg ruimte. Ik denk echter niet dat het er 18, maar 14 zouden moeten zijn.
Grootte, voorzieningen, zwembad, grote tuin
De grootte, de kwaliteit van de huishoudelijke apparaten, het zwembad
Zeer ruim, licht en goed uitgerust, ideaal voor grote groepen.
Veel ruimte. Veel extra uitrusting zoals polo, tafeltennis, biljart en een eigen speeltuin. Echt mooi, licht en gezellig.
Alles. Er valt niets te klagen.
Het is fijn dat er in de keuken en dergelijke zoveel ruimte is om te spelen, zodat iedereen er samen kan zijn.
Het vakantiehuis in Blåvand is echt indrukwekkend! Het had voldoende ruimte voor onze groep van 18, met voldoende badkamers voor extra gemak. De sauna was een fijne extra na een lange dag op het strand, en we waardeerden de rustige locatie. Hoewel de inrichting een opknapbeurt kan gebruiken, was alles schoon en functioneel. Een goede keuze als je op zoek bent naar een comfortabele uitvalsbasis om Blåvand en de omgeving te verkennen.
Het zwembad, de algemene hoogwaardige apparatuur, de indeling van de kamers