Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in Vestervig 43129-1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Mit einem einladenden Garten und gutem Windschutz präsentiert sich dieses Ferienhaus im Feriengebiet Kærgården. Es ist ansprechend eingerichtet und hat ein helles Wohnzimmer mit Kabel-TV und gratis 100/100 Mbit WLAN Internetverbindung. Ein Holzofen verbreitet hier an kühlen Tagen wohlige Wärme. In der offenen, gut ausgestatteten Küche gibt es u.a. einen Qooker, Ceranfeldherd, Mikrowelle und Spülmaschine. Badezimmer mit Fußbodenheizung und Waschmaschine. Es befinden sich drei Terrassen am Haus, so dass Sie immer einen schönen Platz im Freien finden können. Selbst eine Hängematte ist vorhanden. Die Umgebung ist sehr familienfreundlich mit u.a. einem Spielplatz und Minigolf. Die ruhige Küste des Limfjords ist nur ca. 300 m entfernt. Bis zur rauschenden Nordsee und dem Ort Agger sind es etwa 7 km.

Bijgebouw
4x stapelbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
verwarming (elektrisch), terras, speeltoestellen, Tafel om vis schoon te maken
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 135 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 950, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 100/verblijf
Kinderstoel
DKK 100/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Algemene voorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Tanja Ruoff
Verblijf van 12 augustus 2023 tot 26 augustus 2023
29 augustus 2023

Mooi terras, bijgebouw met vriezer, zeer geschikt voor vissers

Almuth Kern
Verblijf van 10 september 2022 tot 28 september 2022
1 oktober 2022

De ligging van het huis is uniek mooi, genesteld in het groen van bomen en struiken, het is goed beschermd tegen/storm en regen en tegen mogelijke nieuwsgierige blikken,/Ik vond de gezellige en stijlvolle inrichting leuk, ondanks de vele kleine details die het FH / lijkt nog huiselijker, het huis was schoon en zeer goed onderhouden, / Het huis is optimaal uitgerust, er ontbreekt niets, / / Aangezien je op de volgende pagina's niet in detail kunt schrijven wat je niet leuk vond, Ik doe het hier, / De apparatuur in huis is optimaal, maar die was er in het begin niet in de keuken, / Ik bedoel de waterkoker en de magnetron, / Sinds ik in het weekend aankwam, moest ik wachten tot maandag om dit op te helderen met het servicekantoor, Het heeft even geduurd voordat ik er uiteindelijk achter kwam dat beide apparaten in een aparte berging stonden, / Dat irriteerde mij, In ieder geval stond de magnetron vermeld in de huisbeschrijving, anders had het wel gekund Ik heb het huis helemaal niet geboekt!!! Als je niet alle apparaten in de keuken wilt plaatsen, moet er in ieder geval een indicatie staan waar ze te vinden zijn en met welke sleutel! / Persoonlijk heb ik ook geen weerbestendige schuilplaats voor mijn e-bike,

Ralf Peters
Verblijf van 16 juli 2022 tot 23 juli 2022
26 juli 2022

Het kwam overeen met de beschrijving en de foto's logen of verfraaiden niets,

Henrik Nielsen
Verblijf van 2 juli 2022 tot 9 juli 2022
12 juli 2022

Het huisje oogt erg "huiselijk" en er is alles wat je nodig hebt voor een fijne vakantie

Martin Köhler
Verblijf van 4 september 2021 tot 18 september 2021
21 september 2021

Wij waren hier voor de derde keer sinds 2015 en 2017. De rustige woning, het prachtige interieur en de verscheidenheid aan zaken (keukengerei/grill, speeltuin) zijn fantastisch,

Silvia A, Beck
Verblijf van 14 augustus 2021 tot 28 augustus 2021
31 augustus 2021

Klein, eenvoudig, snel op te warmen, alles binnen handbereik, grote tuin om in te spelen of rond te rennen

Iben Christensen
Verblijf van 3 juli 2021 tot 17 juli 2021
20 juli 2021

Het heeft een goede omgeving en niet ver van het water

Winfried
Verblijf van 19 augustus 2017 tot 9 september 2017
11 september 2017

Het liefdevolle, gedetailleerde en artistieke interieur van het huis.

Köhler,
Verblijf van 29 juli 2017 tot 19 augustus 2017
21 augustus 2017

Alle keukengerei dat u nodig zou kunnen hebben, is beschikbaar. Huis heeft prachtige accessoires en echt

Franziska
Verblijf van 1 juli 2017 tot 8 juli 2017
10 juli 2017

Het huis is erg mooi en smaakvol ingericht. De terrassen rond het huis zijn perfect.

Elisabeth
Verblijf van 1 oktober 2016 tot 8 oktober 2016
10 oktober 2016

De prachtige inrichting, alle gebruiksvoorwerpen die je nodig zou kunnen hebben zijn beschikbaar! Alle kamers zijn seh