Appartement aan zee 12-06088-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit onlangs gerenoveerde appartement is gelegen nabij het historische La Torre-gebouw en bestaat uit twee verdiepingen. Op de eerste verdieping bevinden zich de slaapkamers en op de begane grond een grote woonkamer met kitchenette. Vanuit uw privétuin heeft u uitzicht op zee.
Het fantastische privézandstrand met de blauwe zee grenst direct aan de gemeenschappelijke bostuin van het complex. Het kleinschalige complex bestaat uit meerdere appartementen maar biedt voldoende ruimte en privacy voor alle gasten.
Er is geen entertainment, maar er zijn veel dingen te doen voor volwassenen en kinderen, waaronder bowlen en tafeltennis. Er zijn ook hangmatten met uitzicht op het strand voor uw momenten van ontspanning.
In de omgeving zijn er vele mogelijkheden voor excursies en de eigenaar zal u op de hoogte houden van alle culturele, sportieve en gastronomische excursies.
Hier is een voorproefje:
Abdij van Florense - San Giovanni in Fiore
Basiliek van San Giovanni Theristis – Bivongi
Certosa – Serra San Bruno
Katholieke Kerk – Stilo
De Reuzen van Silla - natuurpark
Paardrijden op het strand
Calabrische kookles
Mu.Sa.Ba – openluchtmuseum met moderne kunst
Strandservice met 1 parasol en 2 ligbedden op de eerste rij € 150/week, verplicht van half juni tot 1 september.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Schoonmaak 1 keer per 7 nachten inbegrepen
Badlinnenwissel 1 keer per 4 nachten inbegrepen
Linnenwissel 1 keer per 7 nachten inbegrepen
Max. 1 extra bed(den) mogelijk á EURO 15 per persoon per nacht
Kenmerken
1-pers. slaapbank
2-pers. bed
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
bidet
airconditioning, tuin (privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, tennisbaan, jeu de boules baan, tafeltennistafel
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Wifi
- Gratis (In de buurt van de accommodatie)
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Super leuke plek om te chillen, hield van de hangmatten! Het was schoon en de keuken had alles wat we nodig hadden, maar de WiFi was soms een beetje traag, Over het algemeen hadden we een best goede tijd
Ruim appartement met comfortabele bedden en een goed uitgeruste keuken, Genoten van barbecues in de tuin en ontspannen in hangmatten
Wat een heerlijk uitje! De Villa Romance was alles wat we hoopten, Het uitzicht op zee vanuit onze privé tuin was prachtig, en we genoten van onze avonden in de hangmatten, Het appartement was goed uitgerust en zeer comfortabel voor onze familie
We hebben een geweldige tijd gehad bij Belvilla! De strandservice was handig en de parasols maakten onze dagen zoveel comfortabeler, De woonkamer was perfect voor avondspellen met het gezin, We komen zeker terug!
Een zeer aangenaam verblijf in het algemeen, De accommodatie was schoon en de indeling was perfect voor ons gezin van vier, Het strand was letterlijk een steenworp afstand en we genoten van vele zonovergoten dagen daar, Het gebied rond Santa Caterina is prachtig!