Appartement met terras 20-07470-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Het appartement in Port de Pollença heeft 2 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 4 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 85 m² ismooi ingerichte en is volledig uitgerust, gelegen vlakbij het strand, met uitzicht zee en aan de jachthaven. De woning bevindt zich op 0 m van het skigebied, 1 m van het zandstrand "Playa Puerto de Pollensa", 1 m van het dorp "Puerto de Pollensa", 15 m van de supermarkt "Supermarket Vora Mar", 200 m van het restaurant "Restaurante Bar Coral", 250 m van het restaurant "Na Ruixa", 1 km van het busstation "Estación Bus Puerto de Pollensa", 8 km van het natuurparken "Reserva Natural de s'Albufereta", 10 km van het rotsstrand "Cala San Vicente", 12 km van de golfbaan "Golf Pollensa", 14 km van de waterpretpark "Hidropark Alcúdia", 24 km van het treinstation "Tren Sa Pobla", 57 km van het metrostation "Metro Son Castelló", 67 km van de luchthaven "Aeropuerto Son Sant Joan" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken prachtige omgeving zone en vlak aan zee. Tevens heeft u de beschikking over wasmachine, strijkijzer, internet (wifi), balkon, zone voor kinderen, tennisbaan, squashbaan, padelbaan, sportschool, spa, airconditioning in de woonkamer, openlucht parkeerplaats, satelliet tv (Talen: Spaans, Engels, Duits). De aparte keuken, met keramisch fornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en sapcentrifuge.
Kenmerken
TV
eettafel
zithoek
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
Citruspers
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
ligbad
wastafel
douche
wastafel
fitnessruimte, Squashbaan, wasmachine, balkon, airconditioning, parking, tennisbaan, padelbaan, strijkijzer
Bijkomende kosten
- Arrival out of schedule
- Included
- Baby high chair
- Included
- Bedlinnen
- Included
- Borgsom
- € 200
- Cot/Crib
- Included
- Internet Access
- Included
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Included
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit mooie appartement. De locatie kan niet beter - direct naast het strand en lokale restaurants. Het terras was een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden.
Ik heb echt genoten van mijn verblijf hier! Het appartement was knus en had alles wat we nodig hadden. De keuken was goed uitgerust en we genoten van onze ochtenden op het terras met een mooi uitzicht. Het enige nadeel was de wifi die wat traag was, maar we hebben het prima gered.
We hebben genoten van onze tijd hier. Het appartement had een prettige sfeer en was van alle gemakken voorzien. De locatie was rustig maar dichtbij alles wat we nodig hadden. Ideaal voor een ontspannende vakantie. Pas wel op voor de meeuwen, die hangen graag rond op het balkon!
Prachtige ligging, dichtbij het strand en goede restaurants. De tennisbaan was een leuke toevoeging en we hebben zelfs een paar wedstrijden gespeeld! Ik zou zeker terugkomen, alleen jammer dat het parkeren wat lastig is
We hebben het hier erg leuk gehad! De accommodatie was erg comfortabel en had een goede sfeer. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam en de nabijheid van het strand maakte het super handig voor ons. De wasmachine was ook een uitkomst, maar ik wou dat de airconditioning beter werkte. Al met al was het zeker de moeite waard om hier te verblijven!
Locatie is geweldig! Slechts een sprongetje naar het strand en schattige cafés, De keuken? Compleet uitgerust, Maakte koken gemakkelijk, Al met al, een solide verblijf, Geen grap
Geweldige locatie direct bij het strand! Super schoon en ruime appartement, perfect voor een gezinsuitje
Ontdek de perfecte combinatie van natuurlijke schoonheid en culinaire excellentie met deze locatie aan het strand en langs dennenbomen
Fantastische locatie - rustig en sereen, maar toch op een steenworp afstand van het strand en lokale voorzieningen. De keuken was goed uitgerust en de badkamer was modern en stijlvol. Het balkon, met zijn avondzon en een prachtig uitzicht op de bergen, was een perfecte plek om te ontspannen.
Handige kleine supermarkt aan de voet van het gebouw,
Prachtig pand, overtrof alle verwachtingen
Fantastische plek, had alle benodigdheden en was comfortabel
We hebben een uitstekend verblijf gehad in dit nieuwe huis, zeer goed uitgerust en brandschoon. Het beddengoed is van hoge kwaliteit!
Schoon, goed gelegen, rustig en zeer goed uitgerust
We vonden de villa een beetje moeilijk te begrijpen op de foto's, maar er zijn twee trappen aan weerszijden van het gebouw die leiden naar de tweepersoonskamers (2 aan elke kant) met een gedeelde badkamer en douche, en twee extra badkamers beneden, De gemeenschappelijke ruimte en zitplaatsen zijn overvloedig, met genoeg stoelen voor minstens 25 personen! Het zwembad is van een geweldige grootte en diepte, De locatie is fantastisch, op slechts 10 minuten lopen van de dichtstbijzijnde supermarkt (niet Spar) met een goede selectie en prijzen, Er zijn een aantal geweldige restaurants in de omgeving, waaronder Black Pig, We bezochten tijdens de laatste week van april, die samenviel met de Mallorca 312-fietsrace op de 29e, Fietsen waren overal en het parcours liep zelfs langs de villa, We huurden fietsen voor een dag, maar ze waren moeilijk te vinden vanwege de race, De haven van Alcudia ligt op 40 minuten lopen over het strand en het strand ligt op slechts 2 minuten lopen van de villa, De villa ligt ook in een rustige omgeving,
Een fantastische locatie en een lief personeel dat altijd snel onze vragen beantwoordde. Alles was brandschoon en netjes!