Charmant appartement -4P- Dichtbij Arc de Triomphe 10-61157-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Checkmyguest stelt u een appartement van 36 m² voor op een 2e verdieping met ascenseur, gelegen in de rue Duret, Parijs 16e. Het voordeel van een natuurlijk licht is dat het ideaal is voor een aangenaam verblijf. Dankzij de locatie van het appartement kunt u de hoofdstad snel en gemakkelijk verkennen, dankzij de vele mogelijkheden voor openbaar vervoer: - Metro : Argentinië / lijn 1, op 6 minuten lopen van het appartement - Metro: Charles de Gaulle - Étoile / lijnen 6 en 2, op 9 minuten lopen van het appartement - RER C en E Neuilly Porte Maillot op 6 minuten lopen van het appartement - Talrijke BUSlijnen (dag en nacht) - Verschillende taxibedrijven beschikbaar: Taxi G7 op 3607
Kenmerken
kachel
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
koelkast
1-pers. slaapbank
TV
eettafel
Queen Bed
douche
wastafel
toilet
, , , , , berging, EHBO-post, TV, wasmachine, verwarming, airconditioning, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , , Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Town
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Wat een heerlijke plek! Het appartement was goed uitgerust en zeer schoon. Het voelde als een tweede thuis. Wij waardeerden de gemakkelijke toegang tot de nabijgelegen winkels en restaurants.
De sfeer op deze plek is heerlijk. We hebben genoten van het natuurlijke licht en de smaakvolle inrichting. De perfecte plek om te ontspannen na een dagje de stad verkend te hebben!
Zeer gezellig en goed ingericht, De locatie is ideaal om Parijs te verkennen, op korte loopafstand van de Arc de Triomphe