Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Comfortabel vakantiehuis met tuin 20-02541-FR1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€977,06 €802,85
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Trakteer jezelf en je geliefden op een geslaagde vakantie in dit elegante vakantiehuis bij de Noordzee. Een uitstekende keuze voor gezinnen.

Elektrische auto's kunnen gratis worden opgeladen tussen 22:00 en 6:00 uur.
Elk appartement heeft zijn eigen individuele verwarming.

Met het strand op korte afstand is een luie dag in de zon vanzelfsprekend, maar er is meer te doen in de omgeving. Je kunt in de omgeving wandelen en een bezoek aan het nabijgelegen centrum van Bayeux is zeker de moeite waard. Je vindt er een aantal interessante bezienswaardigheden, zoals de kathedraal Notre-Dame en de botanische tuinen. Het pand heeft een parkeerplaats en een goed uitgeruste keuken. Ontspan met een goed boek in de lounge met open haard en sluit de dag af met een hapje en drankje naar keuze op het terras.

Parterre
keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (elektrisch)

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

wasmachine
woon/eetkamer
TV (flatscreen, smart TV)
eettafel

open haard

zithoek
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 190 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 190 cm)
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)
badkamer
douche (cabine)
wastafel

wastafel

toilet
Algemeen
patio, terras, tuin, BBQ (houtskool), parking
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Thermal Europe
Verblijf van 10 februari 2025 tot 17 februari 2025
20 februari 2025

Ruim vakantiehuis met een gezellige open haard. De nabijheid van Omaha Beach en lokale musea maakte het gemakkelijk om de omgeving te verkennen.

Melsbach
Verblijf van 9 november 2024 tot 16 november 2024
19 november 2024

Al met al een heerlijke verblijf! De hosts waren vriendelijk en het appartement was uitgerust met alles wat we nodig hadden, De open haard voegde een leuke sfeer toe voor gezellige avonden, Zou zeker terugkomen!

Faber
Verblijf van 2 oktober 2024 tot 12 oktober 2024
15 oktober 2024

Deze plek is een parel! De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk onze maaltijden konden bereiden, Het nabijgelegen Overlord Museum was een hoogtepunt van onze reis, Al met al een geweldige gezinsvriendelijke plek

Mr Frans van den Berg
Verblijf van 10 oktober 2022 tot 15 oktober 2022
17 oktober 2022

Het huisje was schoon, bedden keurig opgemaakt. De keuken ziet er netjes uit bijna compleet ingericht maar we misten een waterkoker, dus dat was met een pannetje koken voor theewater, en een set. drinkbekers. De beschrijving van Belvilla met betrekking tot dit appartement is volledig, Het betreft hier een gebouw met verschillende appartementen en gezamenlijk gebruik van een binnentuin. Ieder appartement heeft een eigen ingang. Dit staat niet op de site van Belvilla vermeld. Ons appartement was voor 6 personen, toch hadden wij maar 5 stoelen in de salon. Op de slaapkamers is bijna geen bergruimte of een stoel. Het toilet is zeer slecht toegankelijk, als je naar binnen van eruit wil je naast het toilet gaan staan, de deur van het toilet draait namelijk naar binnen en bijna bijna de toiletbril. Nagenoeg alle binnendeuren sluiten slecht. Wel fijn in dit huis is dat het slechts 125 meter van het strand is, de omgeving extreem rustig en er geen laatste is van lichtvervuiling. De inuitrit naar de parkeerplek is zeer krap. Met een standaardwagen moet je een paar keer problemen veroorzaken je schadevrij naar binnen rijden.De bedden op de slaapkamers zijn goed om te liggen. Alleen de afmetingen ( 2-persoonsbed 140x190, 1-persoons 70x190) is zelfs bedden, van mij mogen de groter. De locatie is een goede uitvalsplek om de stranden in Normandië te bezoeken, het is redelijk gelegen op korte afstand van Ohama Beach.

Elvera Catersels
Verblijf van 21 augustus 2022 tot 3 september 2022
18 september 2022

Ondanks ligging vlakbij een klein strand, was het hem allemaal net niet. Het was schoon gemaakt, maar niet grondig (viezigheid, plukken haar in elke ruimte). De helft van de deuren, zowel binnen als naar buiten, gingen bijna niet dicht en kraakten super erg. Er was geen degelijke (kleding)kast aanwezig in een slaapkamer, alleen één rek en een kleine boekenkast die vies was. In de keuken was er geen waterkoker of normaal plankje (terwijl we weten dat dit in een ander huisje wel was gezien familie daar verbleef). Er was dan wel weer erg veel servies en bestek aanwezig. Dus al met al niet slecht, maar we zouden het ook niet aan iemand anders aanraden.

Valck Andy
Verblijf van 4 september 2022 tot 15 september 2022
7 september 2022

Normandie is een mooi streek om te fietsen.

Mr Salinger
Verblijf van 31 juli 2022 tot 13 augustus 2022
6 augustus 2022

De vakantiewoning is aan ons verhuurd als "vrijstaande vakantiewoning". Het is echter slechts één van de drie appartementen in hetzelfde huis, die de wasruimte, de tuin en de binnenplaats delen. Helaas is daar bij Belvilla geen indicatie van.Als ik de gordijnen in de woonkamer of een van de slaapkamers open, kijk ik recht in de ramen van de andere huurders.De patio/binnenplaats kan niet worden gebruikt om de andere gasten. Hoop dat je geen onrustige buren krijgt, want op de binnenplaats is alles duidelijk te zien en te horen.In plaats van een rustig vakantiehuis krijg je een zeer inzichtelijk appartement waarvan de gordijnen aan de binnenplaats altijd gesloten moeten blijven. Belvilla bood aan me compensatie van 10%, zeer slechte service. Het enige goede is de locatie vlakbij de zee.