Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Exclusief chalet met whirlpool 73-1688-AT1

9 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €784 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

" Ervaar het ultieme in alpine luxe met ons exclusieve chalet, met 100 m² elegant ontworpen ruimte voor maximaal 9 gasten. Perfect gelegen bij het Kreischberg Valley Station, biedt dit chalet zowel comfort als gemak, waardoor het een ideaal toevluchtsoord is voor uw bergvakantie. Het chalet beschikt over drie prachtig ingerichte slaapkamers met tweepersoonsbedden en een extra slaapkamer met een stapelbed en een eenpersoonsbed. Twee stijlvolle badkamers hebben een douche of een bubbelbad binnen, met een haardroger voor uw gemak.

Gelegen op de toplocatie van het Kreischberg Valley Station, biedt het chalet directe toegang tot eersteklas skiën en een prachtig alpenlandschap.

De ruime woon-eetkamer is ontworpen voor ontspanning en sociale bijeenkomsten, met een gezellige zithoek en een flatscreen-tv. De open keuken is volledig uitgerust om aan al uw culinaire behoeften te voldoen, inclusief bestek, kookgerei, een keramische kookplaat, oven, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Extra apparaten zoals een broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat zijn ook aanwezig. Om een soepele start van uw verblijf te garanderen, staat er bij aankomst een kleine starterskit met essentiële schoonmaakmiddelen klaar, waaronder vaatwastabletten, afwasmiddel, een spons, vuilniszakken en een schoonmaak- en theedoek. Geniet tijdens uw verblijf van gratis wifi en satelliet-tv. Na een dag op de piste kunt u heerlijk ontspannen in uw eigen bubbelbad, perfect om te ontspannen en te verjongen.

Uw verblijf is inclusief de Murau-Murtal GuestCard voor zomeractiviteiten, waarmee u extra voordelen en kortingen op lokale attracties krijgt. "

Parterre
open keuken
kookplaat (keramisch)
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat (espresso, filtermaling)

oven

grill

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

woon/eetkamer
TV (satelliet)
eettafel

zithoek

gashaard
badkamer
douche
sauna
toilet
wastafel
toilet
berging
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
stapelbed
badkamer
douche
wastafel

haardroger
skiberging
skischoenverwarmers
Algemeen
stereo-installatie, wasdroger, ledikant, bubbelbad (buiten), wasmachine, verwarming (elektrisch, CV), terras, tuin, parking, kinderstoel
Borgsom
€ 350
Cot/Crib
€ 15 /Stay
Huisdieren
€ 25 /Night
Internet Access
Included
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Ms Marcha Holtkamp
Verblijf van 1 augustus 2017 tot 8 augustus 2017
16 augustus 2017

We hebben enorm genoten met 3 volwassenen en 6 pubers. Ruimte en comfor waren echt heerlijk. Huis voldeed aan alle verwachtingen . We hebben lekker gewandeld en zijn wezen karten bij redbull en wezen rodelen op de langste baan van Europa. Het enige nadeel was dat de vakantie te snel voorbij was. Zeker een aanrader voor een heerlijke en relaxed vakantie

Mr Robert Vanderhoydonk
Verblijf van 22 juli 2017 tot 31 juli 2017
3 augustus 2017

De ontvangst was eerder koel zakelijk. De accommodatie is nog in aanbouw. Het zou fijner zijn als er ook al een kinderspeelpleintje was of een zwembad.

Mr Roger Michel
Verblijf van 10 september 2016 tot 19 september 2016
25 september 2016

De locatie in Sankt Lorenzen am Kreischberg is geweldig, het chalet 64 b is gewoon geweldig, vooral de jacuzzi in de buitenlucht, en een sauna, die we vaak gebruikt. In dit huis was alles wat er, zelfs een grillpan om buiten er was, die we ook gebruikt 2-3 omdat we optimal Grill Weer hatten.Der alleen wijzen de verkeerde volgens de beschrijving is dat dit huis niet is gebouwd in 2016, maar in 2014 , maar het was allemaal zo nieuw voor deze Chalet.Wir worden bepaald wiederkommen.Die Stiermarken is amazing !!!

Mr Hans Odenthal
Verblijf van 12 augustus 2016 tot 22 augustus 2016
24 augustus 2016

Omgeving was mooi, lekker dicht bij wandelgebied. Het ligt ver van de grote(re) steden, je moet steeds relatief ver rijden als je naar een bezienswaardigheid wil. Stadje Murau ligt op kwartiertje rijden, ideaal.