Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gerestylede Koos-villa bij Bad Bentheim 35-55484-DE1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €235 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit vrijstaande, gerestylede vakantiehuis staat op het groots opgezette vakantiepark Ferienresort Bad Bentheim. Het ligt niet ver van de Nederlands/Duitse grens, 20 km. ten zuiden van Nordhorn.

Het vakantiehuis, dat geschikt is voor maximaal vier volwassenen en twee kinderen tot 12 jaar, is compleet en comfortabel ingericht en beslaat twee etages. Op de begane grond vindt u er een woonkamer met kindertafel en -keukentje en een TV met streamfuncties. Hierdoor kunt u via uw eigen accounts apps van uw tablet of telefoon naar de TV streamen. Er is tevens een open keuken, voorzien van onder andere een afwasmachine en combimagnetron. In de hal is er een toilet. Op de eerste etage zijn er drie slaapkamers, waarvan één met een 2-pers. bed en TV, één met twee 1-pers. bedden en één kinderslaapkamer met twee 1-pers. kinderbedden (90 x 180 cm.), geheel ingericht in het Koos Konijn thema. Er is één badkamer met ligbad en inloopdouche. Ook boven beschikt u over een apart toilet. Op de overloop is er een traphekje.

Buiten is er een fijne tuin met terras en tuinmeubilair, waaronder twee zonneligbedden en er is een bolderwagen. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's bij het vakantiehuis.

Op vakantiepark Ferienresort Bad Bentheim zijn diverse vakantiehuizen en villa's te reserveren voor vier tot veertien personen.

Parterre
hal
toilet
woonkamer
TV
verwarming (vloerverwarming)
open keuken
waterkoker
koffiezetapparaat (cups)

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
TV
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
kinderslaapkamer
1-pers. bed (90 x 180 cm)
1-pers. bed (90 x 180 cm)
badkamer
ligbad
douche (inloopdouche)

wastafel

verwarming (vloerverwarming)
overloop
toilet
traphekje
Algemeen
berging, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, ligstoelen
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 13,75 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
€ 84,95, of dient het zelf te doen (Verplicht te betalen indien uw huisdier mee gaat)
Huisdieren
Max. 1; € 6/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf
Kinderbed
€ 9/verblijf
Kinderstoel
€ 9/verblijf
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Madsen
Verblijf van 13 februari 2025 tot 27 februari 2025
2 maart 2025

Wat een geweldige plek voor een gezinsuitje! De tuin was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend en de kinderen hadden volop ruimte om te spelen. Ook was het een pluspunt dat het zo dicht bij het Ferienresort lag.

Helmut
Verblijf van 29 januari 2025 tot 11 februari 2025
14 februari 2025

Ruim en schoon, geen cap! De kinderen hielden van de Koos Rabbit kamer, het is anders voor familie verblijven, De locatie is chill, niet te ver van coole plekken zoals Bad Bentheim, Perfect voor low-key getaways

Gyde-marie
Verblijf van 20 september 2024 tot 1 oktober 2024
4 oktober 2024

We waardeerden het comfort van de villa, vooral de gezellige woonkamer en de streaming opties op de TV, Het voelde als een thuis weg van huis, Zou het zeker aanbevelen voor gezinnen!

Andrés
Verblijf van 26 juli 2024 tot 5 augustus 2024
8 augustus 2024

De vibes in de Koos villa zijn immaculate! Super gezellige plek met een dope tuin voor chill hangouts, Streamen op de TV was een grote plus, perfect voor movie nights, Gewoon een korte rit naar schattige parken in de buurt, dus zeker een win!

Neundorf
Verblijf van 3 mei 2024 tot 15 mei 2024
18 mei 2024

Ruime en prachtig ingerichte villa, perfect voor een gezinsuitje, De kinderen hielden van de Koos Rabbit-thema kamer!