Appartement in A Valenzב met zeestrand 02-20023-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit moderne appartement in Spanje is perfect voor een vakantie met het gezin. De ruime slaapkamers bieden een rustig verblijf en de airconditioning en verwarming houden het appartement koel en warm in respectievelijk de zomer en de winter.
Het appartement ligt dicht bij het centrum met tal van leuke winkeltjes. De dagelijkse benodigdheden kun je simpelweg kopen bij de supermarkt op 750 m afstand en de regio biedt tal van leuke plekken, zoals Termas Ourense (3,7 km), Barbadás (3 km), Xinzo de Limia (37 km) en nog veel meer.
Dit appartement ligt op de vijfde verdieping en is bereikbaar met een lift. Er is een goed uitgeruste keuken om heerlijke maaltijden te bereiden en in de woon/eetkamer kun je tv kijken of een praatje maken met je gezelschap.
Extra informatie
Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
kookplaat
broodrooster
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
koel-/vriescombinatie
Citruspers
TV
eettafel
zithoek
2-pers. bed (135 x 190 cm)
2-pers. bed (135 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)
douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wasmachine
- Inclusief
- Wifi
- Niet aanwezig
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldig verblijf, alles was schoon en comfortabel, slechts een korte rit naar de As Burgas Thermal Springs
Schone en ongecompliceerde accommodatie, De bedden waren comfortabel en de badkamers waren modern, Het was geweldig om een lift te hebben, vooral met onze bagage, We hebben niet veel tijd in het appartement doorgebracht omdat we de omgeving aan het verkennen waren, maar het was de perfecte uitvalsbasis voor onze avonturen, Geen grote klachten!
Ik waardeerde echt het rookvrij beleid, De plek was heel schoon en opgeruimd, wat ons verblijf zoveel beter maakte, Er heerst een fijne sfeer in Valenzana, perfect om rond te wandelen