accommodatie
Magnifieke villa in Cortona met een zwembad 215-44025-IT1
Beschrijving
Villa Celeste ligt in een open landschap tussen Cortona en het Trasimenomeer. De villa heeft een grote tuin met rozen en andere planten en is omgeven door groene olijfbomen. De voormalige boerderij is met zorg gerestaureerd en bestaat uit 4 appartementen. De luiken en ramen zijn hemelsblauw geschilderd.
De villa heeft in totaal 7 slaapkamers. Op de begane grond is een ruime eetzaal met een grote keuken waar alle alle gasten samen kunnen eten. Volgens de Toscaanse traditie zijn er terracotta vloeren en houten balken aan het plafond. De inrichting is landelijk met veel houten meubels.
In de grote tuin bevindt zich een mooi privézwembad met parasols en ligstoelen. Vooral op een zomerse dag, is het ideaal voor een verfrissende duik. In de tuin zijn ook verse kruiden die u kunt gebruiken bij het koken.
Bij de villa is een parkeerplaats, wasmachine, barbecue en pizza oven.
Villa Celeste is een ideale keuze voor een ontspannende vakantie, weg van de drukte van de stad, maar dichtbij de belangrijkste steden van Midden-Italië.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 500 (u dient de borg contant te betalen bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- € 300
- Huisdieren
- max. 1; gratis
- Bedlinnen
- aanwezig
- Badlinnen
- aanwezig
- Wifi
- gratis
- Toeristenbelasting
- € 15,82 (€ 1,14/persoon/nacht (indicatie))
- Airconditioning
- € 20/nacht
- Verwarming
- € 30/nacht
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De adresinformatie van Belvilla klopte niet, en ik werd daarmee slecht geholpen vanuit Belvilla. Toen ik eenmaal contact had met de eigenaar van het huis zelf, kon ik wel goede informatie over de locatie van het huis krijgen. Het is een prachtige accomodatie, met veel leuke bezienswaardigheden in de omgeving.
Super. De familie heeft een avond echt Italiaans eten geserveerd en was zeer benaderbaar in Engels via whatsap. Enige nadeel was de geur die af en toe langs kwam van nabijgelegen varkensmest oid. Dat bedierf de pret niet. Tuinstoelkussens kleine aanrader. Ideaal zwembad met hek voor kids zonder zwemdiploma. Prachtig huis en tuin.