Modern chalet aan zee 28-4054-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Het moderne, luxe Nieuwvliet Bad Beach Resort is nog in aanbouw.
Onlangs zijn er twee nieuwe, vrijstaande, moderne accommodaties aan ons aanbod toegevoegd, verspreid over het resort.
Er is een gelijkvloerse lodge voor 6 personen (NL-4504-28) met drie slaapkamers, waarvan twee met elk twee eenpersoons boxspringbedden en één met een stapelbed. Eén van de slaapkamers is voorzien van een tv. In de woonkamer is een smart-tv. Er is één badkamer met douche en een apart toilet. In de berging bevinden zich een wasmachine en een droger. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de lodge.
Er is ook een villa voor 8 personen (NL-4504-29). Op de begane grond vindt u een woonkamer met smart-tv, een open keuken, één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een badkamer met douche en een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden. Eén van de slaapkamers is voorzien van een tv. Er zijn twee badkamers met douche en een apart toilet. Eén van de badkamers beschikt over een infraroodsauna. Er zijn een wasmachine en droger aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's direct bij de villa.
Beide accommodaties zijn volledig ingericht, modern en comfortabel. De open keuken is van alle gemakken voorzien, zoals een combimagnetron, vaatwasser en koelkast met vriesvak. U beschikt over een Nespresso-apparaat en een waterkoker. Alle bedden, met uitzondering van de stapelbedden, zijn eenpersoons boxspringbedden, die tegen elkaar geschoven kunnen worden als een tweepersoonsbed, of als twee aparte bedden. Alle accommodaties beschikken over gratis wifi. Buiten vindt u een tuin en een gemeubileerd terras.
Het zwembad is gesloten vanwege jaarlijks onderhoud van maandag 1 december 2025 tot en met vrijdag 5 december 2025 om 15:00 uur.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.
Kenmerken
TV (smart TV)
waterkoker
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
TV
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
stapelbed
douche
wastafel
wasdroger
wasmachine
terras (overdekt), tuinmeubilair, parking
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf
- Keukenlinnen
- € 6 /Stay
- Kinderbed
- € 9/verblijf
- Kinderstoel
- € 9/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Dit lodge heeft een geweldige sfeer! Super modern en ruim, perfect om met vrienden te relaxen, De Smart TV is een grote plus voor filmavonden, Het strand is slechts een korte wandeling verwijderd, wat geweldig is, Kan niet wachten om terug te komen!
Het moderne ontwerp van het lodge maakte ons verblijf aangenaam, Alles was schoon en goed uitgerust, De locatie is rustig, en we waardeerden het dat we een parkeerplaats direct bij de accommodatie hadden
Het park was mooi en we konden er corona proof in, we hebben niet hoeven in te checken en dat scheelt tijd!
Verschrikkelijk veel lawaai van andere(n). De vuiliskar komt om de andere dag 's ochtens vroeg de containers leegmaken. Tuut Tuut Tuuut Tuut.... en dat duurt lang. Dus geen ochtend rust gedurende je vakantie. Tot overmaat van ramp beginnen ze rondom "overal" het gras te maaien en ... struiken in te korten met bosmaaiers en dan blazen ze alles groen restanten met luidruchtige bladblazers van de straat. Niettegenstaande ons verzoek aan de mhr die het gras maaide met zitmaaier om NIET het gras te maaien terwijl we in ons huisje aan het rusten waren doen mhr gewoon door. En dan zou je in je duur betaalde "mooie" huisje tot rust moeten komen. Aan de receptie waren de dames ook liever lui dan moe. maw je vraagt iets en krijgt een kort onduidelijk antwoord. En vervolgens een blik en ... van je gaat toch niet nog eens iets vragen hé. De volgende x zullen we onze 1200€ die we betaald hebben voor een week(je) 7d welverdiende rust ergens anders spenderen. Het is niet voor herhaling vatbaar.
We misten een stukje privacy in de tuin, tuinstoelen in de voortuin.
Wij vonden het een prettig, heerlijk rustig park en een fijn, ruim en net huisje. Het strand is goed bereikbaar, evenals het restaurant, winkeltje en minigolf.
Het huisje ligt dicht bij de zee, met een mooi wandel gebied.
Een prima huisje voor 2 man, maar voor de 6 die erin kunnen zou het krapaan zijn, vooral het badkamertje.
De accommodatie was prima, Het enige nadeel was het geluid van de werkzaamheden ter uitbreiding van het park die al om 06,45 begonnen,
Accomodatie (Lodge 316) voldeed niet geheel aan de verwachtingen.
Het was even zoeken waar ons huisje was. Toen we aankwamen was de deur nog open en een paar minuten later klopte er nog een schoonmaakster op de deur, dat was een beetje bijzonder, maar niet vervelend hoor. Het park ziet er verder al erg mooi uit als je er doorheen loopt. Ik zou het nog wat aangenamer vinden als de heggen tussen de huizen al wat hoger waren ivm privacy, maar daar hadden we al een beetje rekening mee gehouden door de foto's van de website, en was niet te storend. Verder is het strand echt prachtig. Heel leuk om hele stukken langs het strand te fietsen, ook dicht bij Brugge.
Aankomst, piece of cake, super handig om met code het huis ter betreden. Geen receptie, ook niet nodig
Huisnummer en toegangscode waren vooraf opgegeven, dus geen wachttijden bij aankomst, accommodatie stond bekend als goed, aangezien we al op vakantie zijn geweest op het park
Lodge zo goed als nieuw staat als 6 persoon maar is dan wel heel krap uitstekend voor 4 volwassene en 2 kinderen verder een aanbeveling.
Keyless aankomst ideaal. Accommodatie netjes. In ons specifieke huisje miste een stukje (prive) terras, maar verder aardig.
Accommodatie goed, maar zeer goedkope constructie / zeer slecht geluiddicht / weg tot ongeveer 25 minuten lopen
De aankomst was prima. Wij schrokken wel van hoe klein het huisje was. Dit is zeker geen 6-persoons huisje. Eerder 4-persoons.. het huisje is verder netjes. Wat een groot gemis was, was een airco.. met de zon op het huisje was het 33 graden binnen. Dat was niet te doen. Fijn dat de tuin aan de achterkant is zodat je privacy hebt.
Al met al hebben we een prima vakantie gehad. Het strand is in de directe omgeving en met de fiets ben je in een paar minuten op het strand. Het park is erg groot en er is op bijna elke hoek een speeltuin voor kleine kinderen.
De accomodaties was prima, net als de omgeving. De 500m-van-het-strand is wel een beetje misleidend. Het huisje was achterin het park dus het is zeker drie keer zover, mss nog wel meer. Het was fijn geweest als het park korte-route-wandelpaadjes zou kennen ipv altijd via de hoofdweg.
Mooi! Omgeving strand mooi, achter land vlak en saai
We hebben de receptie niet meteen gevonden. Uiteindelijk was het inchecken gemakkelijk. De omgeving is nog niet volledig ontwikkeld. Voor boodschappen moet de auto worden geprobeerd. De accommodaties zijn nieuw en daarom nog in uitstekende staat. De locatie is ook goed. Al met al een echte aanrader.