Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis in Likoporia bij Stranden 50-31000-GR1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
€1293,06 €920,98 (excl. bijkomende kosten)
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Met zijn elegante en verfijnde interieur biedt dit vakantiehuis met 2 slaapkamers in Likoporia een luxe vakantie. Het vakantiehuis is ideaal voor een gezin of een groep vrienden.

De keuken is goed uitgerust om maaltijden te bereiden die aansluiten bij de smaak van de gasten. U kunt de basisbenodigdheden kopen in de supermarkt op korte loopafstand.

Proef de delicatessen van de restaurants in de omgeving. Ook zijn er vele andere toeristische attracties die een bezoek waard zijn.

De slaapkamer op de zolder heeft een raam in het plafond. In de omgeving vindt u vele restaurants met Grieks-Mediterrane gerechten, evenals zeer goede wijn tegen lage prijzen, evenals strandbars.
Dit landhuis is ideaal voor uitstapjes naar belangrijke archeologische vindplaatsen en plaatsen, zoals het oude Olympia (en museum), het kasteel van Methoni, het kasteel van Koroni, de tempel van Apollo Epicurius, de megagrot van Kalavryta en de attractie van de tandradbaan van Diakofto.
Het is ideaal voor zeer interessante excursies naar archeologische vindplaatsen, attracties, meren, stranden en bergdorpjes.

Let op: Toegang tot het huis rechtstreeks vanaf de luchthaven Eleftherios Venizeloss in Athene naar Lykoporia via de voorstad

Op de 1e etage
open keuken
waterkoker
kokend waterkraan

fornuis

koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

Blender
woon/eetkamer
1-pers. slaapbank
TV

open haard

zithoek (6 personen)

airconditioning
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
bad met douche
toilet
serre/veranda
eettafel
zithoek (6 personen)

balkon of terras

ligstoelen
Zolder
slaapkamer
1-pers. slaapbank
2-pers. bed
badkamer
douche
toilet

wasmachine
Algemeen
balkon of terras, tuin, parking
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Tegen lokaal tarief
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Stam
Verblijf van 16 juni 2026 tot 17 juni 2026
20 juni 2026

Precies genoeg ruimte voor iedereen zonder zich opgesloten te voelen.

Hampshire
Verblijf van 5 juni 2026 tot 6 juni 2026
9 juni 2026

Wat een heerlijke plek om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen!

dixon
Verblijf van 13 mei 2026 tot 16 mei 2026
19 mei 2026

De keuken was goed uitgerust en overtrof mijn verwachtingen in vergelijking met andere plekken waar we zijn geweest.

Schuchardt
Verblijf van 23 april 2026 tot 26 april 2026
29 april 2026

Het was heerlijk om buiten op het terras te zitten en samen te ontbijten. De sfeer was overal in deze plek echt gezellig.

Petri
Verblijf van 14 april 2026 tot 19 april 2026
22 april 2026

Ik maakte me zorgen over het lawaai van de straat, maar het bleek mee te vallen. De keuken was van alle gemakken voorzien om maaltijden te bereiden en de tuin was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend. De slaapkamer op zolder was knus met het koele dakraam, perfect om 's nachts naar de sterren te kijken.

Rosky
Verblijf van 20 maart 2026 tot 22 maart 2026
25 maart 2026

We kwamen na middernacht aan, de kamer was klaar en rustig. De keuken maakte het makkelijk om een ontbijtje te bereiden voordat we op pad gingen om de omgeving te verkennen. De douche werkte prima na lange dagen bezienswaardigheden zoals het oude Olympia te hebben bezocht. Ik zou er zonder aarzeling weer verblijven!

Hendriksen
Verblijf van 9 maart 2026 tot 14 maart 2026
17 maart 2026

Het is een degelijke keuze als je een snelle uitje nodig hebt.

vrijdag
Verblijf van 24 januari 2026 tot 29 januari 2026
1 februari 2026

De zolderkamer was zo cool met dat dakraam.

Klose
Verblijf van 3 januari 2026 tot 7 januari 2026
10 januari 2026

Ik voelde me hier erg ontspannen, veel meer dan in het hotel tijdens mijn vorige reis. Een goede mix van modern comfort en charme.