Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Rustig verblijf in een villa in Toscane 13-84035-IT1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €548 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Een oase van rust in Sinalunga
Deze villa met wifi, gelegen in de glooiende heuvels van Sinalunga, biedt een oase van rust voor maximaal vier gasten. De accommodatie is ontworpen voor ontspanning en beschikt over een privéterras, een gemeenschappelijke tuin en toegang tot twee zwembaden (geopend van mei tot september). Op de begane grond vindt u een volledig uitgeruste open keuken met vaatwasser en koel-/vriescombinatie, een woon-/eetkamer met satelliet-tv en twee comfortabele slaapkamers.

Ontdek de culturele en natuurlijke wonderen van Sinalunga
Sinalunga heeft een rijke geschiedenis, met bezienswaardigheden zoals het Palazzo Pretorio, een middeleeuws architectonisch juweeltje, en de Parrocchia San Pietro ad Mensulas, een van de oudste kerken in de regio. Bezoekers kunnen de Fonte del Castagno verkennen, een oude fontein uit 1265, of een schilderachtige rit maken naar de Piazza del Campo in Siena (35 km afstand), een prachtig middeleeuws plein. Voor natuurliefhebbers biedt het Trasimenomeer (20 km afstand) pittoreske uitzichten en buitenactiviteiten.

Proef authentieke Toscaanse smaken
De lokale keuken biedt een scala aan smaken, van de traditionele gerechten bij Ristorante La Sirena tot de heerlijke visgerechten bij Ristorante Sailors Sinalunga. Voor een ongedwongen maar authentieke ervaring serveert Lampreghiotto - Street Food Toscano heerlijke Toscaanse streetfood, en Gelaterie C'era Una Volta in Lucignano is perfect voor een zoete traktatie.

Op de 1e etage
open keuken
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (satelliet)
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
Algemeen
wasmachine (gedeeld met andere gasten), terras (privé), tuin (gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, zwembad (gedeeld met andere gasten, 15 x 7 m., geopend van Mei t/m Sep), zwembad (gedeeld met andere gasten, 5 x 3 m., geopend van Mei t/m Sep), tennisbaan (gedeeld met andere gasten)
Borgsom
€ 100 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Gonzalez
Verblijf van 25 oktober 2024 tot 6 november 2024
9 november 2024

Een geweldige plek voor een familievakantie, de kinderen vonden het zwembad geweldig en wij waardeerden de rustige sfeer,

Losilla
Verblijf van 23 april 2024 tot 30 april 2024
3 mei 2024

We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis in Sinalunga. Het zwembad was een heerlijke plek om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Een echte aanrader!

de Galan
Verblijf van 5 augustus 2017 tot 19 augustus 2017
27 augustus 2017

Prachtige omgeving, mooi gelegen en heel vriendelijke ontvangst

Thomasse
Verblijf van 30 juli 2016 tot 13 augustus 2016
15 augustus 2016

We werden zeer vriendelijk ontvangen. Gabriela is een zeer goede gastvrouw. Het appartement ziet er zeer goed uit. Alle apparatuur werkt. Bij het zwembad is een (gratis) barretje met frisdrank en een aantal soorten sterke drank. Er is een wijnkelder waar men tegen betaling een groot sortiment wijn en olie kan pakken. De 2 zwembaden en jacquizie zijn schoon en elke dag wordt er e.e.a schoongemaakt. De BBQ's worden na gebruik schoongemaakt en vuilnis (buiten) wordt dagelijks afgevoerd. De tennisbaan is goed onderhouden en het gravel wordt regelmatig geveegd. Al met al een zeer goed onderhouden appartement en zeker een aanrader. Prijs / kwaliteit verhouding is top. Dichtsbijzijnde supermarket (COOP supermercado) 10 minuten met auto. Florance precies 100 km verwijderd. Typische Toscaanse dorpjes 30 minuten met auto