Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa genesteld in het "grote groen" van het omliggende Umbrië 34-91060-IT1

18 Personen
9 Slaapkamer(s)
9 Badkamer(s)
vanaf €5340 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Villa I Due Casali, verscholen op een heuvel die het weidse groen van Umbrië domineert, ligt op een steenworp afstand van Preggio, een dorp uit de 11e eeuw. De recente renovatie heeft de originele structurele kenmerken intact gehouden, waardoor het een comfortabel en gastvrij pand is geworden, ondergedompeld in een goed onderhouden tuin. Vormen, bouwmaterialen, typische landelijke gebruiksvoorwerpen worden in hun oude glorie teruggebracht en zorgvuldig afgestemd op moderne technologieën. Uiterlijke voorzieningen bevinden zich op een prachtige en aantrekkelijke locatie, tussen groene gazons, fruitbomen, vetplanten en aromatische kruiden: het brede zoutwaterzwembad uitgerust met ligbedden, parasols en prieel, een kinderspeelplaats en een voetbalveld voor 5 personen. Villa I Due Casali biedt gemakkelijk plaats aan 18 personen dankzij de 9 ruime tweepersoonskamers die allemaal zijn uitgerust met een eigen badkamer met douche. De badkamers op de begane grond zijn uitgerust om gemakkelijk toegankelijk te zijn voor mensen met een handicap. De begane grond van het hoofdgebouw is opgevat als een brede woonkamer waar gezellige en ontspannende momenten kunnen plaatsvinden, ofwel aan de eettafel of voor de hitte van de open haard. Tijdens de warmere seizoenen is het mogelijk om buiten te eten onder de grote loggia met uitzicht op de vallei en de groene bergen aan de horizon. De loggia staat direct in verbinding met de ruime en moderne keuken, van alle gemakken voorzien en grenzend aan de eetkamer. Twee BBQ-sets, een botanische tuin en lokale fruitbomen staan ter beschikking van de gasten en groente/fruit kan op elk moment worden geplukt en meteen geproefd. Dit gebied is de moeite waard om ontdekt te worden, dankzij de nabijheid van Florence en Rome (slechts 2 uur rijden) en andere Toscaanse en Umbrische hoogtepunten met hun eet- en wijnervaringen. Het Trasimenomeer biedt ook tal van recreatieve activiteiten, zoals wandelen, paardrijden, raften en speleologie.

Parterre
zitkamer
TV (satelliet)
open haard

zithoek
eetkamer
eettafel
open keuken
kookplaat
koffiezetapparaat

espresso apparaat

oven

afwasmachine

koelkast
Op de 1e etage
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
1-pers. bed

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
2-pers. bed

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
2-pers. bed

douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
Algemeen
carport, verwarming, tuin (privé, aangelegd, verlicht), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad (privé, buiten, 14 x 11 m., geopend van Mei t/m Sep), haardroger, horren
Borgsom
€ 1.000
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Verwarming
€ 70/nacht
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Liesbeth
Verblijf van 11 oktober 2024 tot 25 oktober 2024
28 oktober 2024

Het is moeilijk te geloven hoe vredig deze plek is, We hebben onze dagen doorgebracht met wandelen rond het Trasimenomeer en kwamen terug om te ontspannen bij het zwembad, De eigenaren waren ongelooflijk behulpzaam en lieten ons ons meteen thuis voelen,

Vh
Verblijf van 25 augustus 2024 tot 4 september 2024
7 september 2024

De villa is zeer ruim, perfect voor een grote groep. Elke slaapkamer had een eigen badkamer, wat het erg handig maakte. De woonkamer was gezellig en een geweldige plek om te hangen na een dag verkennen.

Vh
Verblijf van 30 juli 2024 tot 8 augustus 2024
11 augustus 2024

De villa is omgeven door prachtige natuur en heeft een charmant, rustiek karakter. Het was fantastisch dat er wifi beschikbaar was, zodat we tijdens onze vakantie online konden blijven. Wij komen zeker terug!

Sandro
Verblijf van 6 juni 2024 tot 14 juni 2024
17 juni 2024

Deze plek overtrof onze verwachtingen! De gastheren waren warm en gastvrij, en de omgeving was pittoresk, Een geweldige uitvalsbasis voor een bezoek aan Florence en Rome, beide liggen op slechts een paar uur afstand,

Heinz
Verblijf van 11 februari 2024 tot 18 februari 2024
21 februari 2024

Prachtige omgeving met een rustige sfeer, Het zoutwaterzwembad was verfrissend, en we hebben veel middagen in de zon doorgebracht, Perfect voor een ontspannende vakantie,

Heinz
Verblijf van 5 december 2023 tot 18 december 2023
21 december 2023

Al met al een solide keuze voor een groepsuitje, De woonkamer was enorm en uitnodigend, We voelden ons tijdens ons verblijf helemaal niet op elkaar gepakt, De locatie maakte het gemakkelijk om lokale attracties te verkennen,

Renate
Verblijf van 15 november 2023 tot 26 november 2023
29 november 2023

Ons verblijf in Villa I Due Casali was een heerlijke ontsnapping! De locatie is perfect voor natuurliefhebbers en we hebben genoten van een aantal geweldige wandelingen in de omgeving. De gastheren waren erg gastvrij en attent.

Femke
Verblijf van 3 oktober 2023 tot 11 oktober 2023
14 oktober 2023

Wat een prachtig toevluchtsoord! De villa ligt in de heuvels met een adembenemend uitzicht op het Umbrische platteland. We hebben vooral genoten van het zoutwaterzwembad en de goed onderhouden tuinen. Het was een perfecte locatie voor onze familiereünie.

Andreas
Verblijf van 15 september 2023 tot 29 september 2023
2 oktober 2023

De locatie is perfect om de regio te verkennen. We bezochten het nabijgelegen Preggio, een leuk dorpje. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en we vonden het heerlijk om vers fruit uit de tuin te plukken. Een echte aanrader!

Andreas
Verblijf van 12 augustus 2023 tot 21 augustus 2023
24 augustus 2023

Wij hebben hier een heerlijke familievakantie gehad. De voorzieningen waren uitstekend, vooral de keuken. We hebben heerlijk gekookt en genoten van het eten buiten onder de sterren. Al met al een geweldige ervaring.

Laurie-anne
Verblijf van 2 augustus 2023 tot 13 augustus 2023
16 augustus 2023

Ik raad deze villa ten zeerste aan voor gezinnen en groepen! Er was genoeg ruimte voor iedereen en de kinderen genoten enorm van de tuin. Ze hielden ervan om rond te rennen en te ontdekken.